Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 959 новин в 4 категоріях
 
Свято обдарованості у Хмельницькому

Інформація по семінарам У Хмельницькому обласному музично-драматичному театрі імені М.Старицького 21 травня 2015 року відбулись урочисті збори «Надія твоя, Україно!» переможців обласних етапів учнівських олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з нагоди вручення обласних премій. Юну інтелектуальну еліту краю привітали та вручили дипломи переможців і грошові премії: голова Хмельницької обласної державної адміністрації М. В. Загородний, заступник голови Хмельницької обласної ради І. В. Хитрук, директор Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації О. І. Фасоля, ректор Хмельницького національного університету, доктор технічних наук, професор, М. С. Скиба, ректор Хмельницького інституту післядипломної педагогічної освіти доктор педагогічних наук, професор В. Є. Берека, ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктор педагогічних наук, професор І. М. Шоробура, голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки України А. С. Яремюк.

Найпочесніше місце серед інтелектуальних змагань учнівської молоді сьогодні посідають Всеукраїнські учнівські олімпіади та Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
У 2015 році з обласного бюджету виділено 390 тис. гривень для преміювання переможців обласних етапів учнівських олімпіад (І та ІІ місця) та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (І, ІІ, ІІІ місця). Преміями відзначено 200 переможців олімпіад та 230 переможців Малої академії наук України.
З числа учнів, які декілька років поспіль утримували лідерські позиції серед своїх однолітків відзначено:
Шумейка Максима, учня 11 класу Старокостянтинівської гімназії імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука;
Лаврентія Артема, учня 10 класу Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка;
Запоточного Олександра, учня 11 класу Навчально-виховного комплексу №14 м. Кам’янця-Подільського, переможця Міжнародної олімпіади з історії у 2013 році;
Сеніву Катерину, ученицю 11 класу Старокостянтинівського ліцею імені Михайла Семеновича Рудяка;
Субцельного Олександра, учня 11 класу Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького.
Яцука Сергія, учня 11 класу Нетішинського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей", який став абсолютним переможцем ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у відділенні технічних наук;
Зубова Романа, учня 11 класу, Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки, на обласному етапі конкурсу-захисту здобув перемогу у двох різних секціях та здобув почесне ІІ місце на фінальному етапі конкурсу-захисту;
Ачілова Андрія, учня 8 класу Деражнянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, гімназія»;
Мохнача Тараса, учня 9 класу, Полонського навчально-виховного комплексу №2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7, колегіум";
Бурову Тетяну, ученицю 10 класу Волочиського навчально-виховного комплексу у складі середньої загальноосвітньої школи І ступеня та гімназії,
Драйна Богдана, учня 11 класу, Ліщанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ізяславського району;
Матощука Івана, учня 10 класу Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького;
Форсюк Надію, ученицю 11 класу Нетішинського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей";
Рудюк Людмилу, ученицю 11 класу, Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки;
Дейнегу Лілію, ученицю 11 класу Шепетівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія»;
Блажевича Юрія та Субцельного Олександра, учня 10, 11 класів Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького, у поточному навчальному році стали не лише переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт та ІІІ етапу учнівських олімпіад але й переможцями ІІІ (фінального) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.
Флагманами у роботі з обдарованими дітьми є педагогічні колективи: Волочиський навчально-виховний комплекс у складі середньої загальноосвітньої школи І ступеня та гімназії, Кам'янець-Подільський ліцей, Нетішинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей", Старокостянтинівська гімназія імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука, Хмельницька гімназія № 1 імені Володимира Красицького, Хмельницький ліцей № 17, Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей з загальноосвітніми навчальними класами імені Артема Мазура, Шепетівський навчально-виховний комплекс №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей», Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки та Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки.
Позитивні емоції учасникам свята подарували переможці всеукраїнських та міжнародних фестивалів-конкурсів – вихованці Зразкового вокального ансамблю «Вернісаж» та Зразкового ансамблю бального танцю «Шарм» із міста Нетішин.
Переглянути більше фото