Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1424 новин в 4 категоріях
 
Формування національно-патріотичних почуттів в умовах сучасного закладу

Інформація по семінарам «Психолого-педагогічні засади формування національно-патріотичних почуттів в умовах сучасного навчального закладу» - така тема обласного семінару методистів з виховної роботи, що відбувся в Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти 31 березня 2015 року.
Організаторами семінару стали науково-методичний центру виховної роботи ХОІППО та методичний кабінет, центр дитячої та юнацької творчості Хмельницького району.
У виступах науковців Очеретянка В.І., Романової О.В., методистів інституту Гіджеліцького І.К., Орловської Н.М., Манзюк С.С., на актуальності необхідності створення системи національно-патріотичного виховання, об’єднання зусиль сім'ї, дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, громадськості, засобів масової інформації; підкреслювалось, що сучасний навчальний заклад – це осередок громадсько-патріотичного виховання дітей.

Досвідом патріотичного виховання, пріорітетними напрямками виховної роботи в Хмельницькому районі поділились Мельник О.В., методист з виховної роботи Хмельницького РМК та Григоренко М.В., директор ЦДЮТ.
Вихованці центру дитячої та юнацької творчості Хмельницького району демонстрували свої роботи на виставці декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва.
 

Дивіться також зв'язані новини

ЕКОЛОГІЧНА ОСВІТА ХМЕЛЬНИЧЧИНИ: ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ ТА ШЛЯХИ РЕФОРМУВАННЯ
Модернізація змісту шкільної історичної освіти
Семінар творчої групи "Пошук"
Секція кафедри педагогіки та психології
Творча зустріч письменників у Вільховецькій ЗОШ