Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Конкурси
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1424 новин в 4 категоріях
 
У Хмельницькому відкрилася Всеукраїнська олімпіада з укр. мови та літератури

Різні конкурси які ми проводимо 22 березня ц.р. на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Хмельницького обласного ліцею поглибленої підготовки в галузі науки відбулося відкриття IV етапу XXIX Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

22 березня ц.р. на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Хмельницького обласного ліцею поглибленої підготовки в галузі науки відбулося відкриття IV етапу XXIX Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
До міста над Південним Бугом прибуло 168 дітей з усіх куточків України.
З вітальним словом до учасників олімпіади звернувся директор департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Фасоля Олег Іванович, який наголосив на значних успіхах обдарованої молоді Хмельниччини, зокрема у конкурсах філологічного спрямування, та побажав удачі й наснаги учасникам випробувань.
Плідної роботи олімпійцям побажали ректор Хмельницького ОІППО Берека Віктор Євгенович, головний спеціаліст департаменту загальної, середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Котусенко Олена Юріївна, голова журі, проректор Львівського національного університету імені Івана Франка Гарасим Ярослав Іванович.
Гостей віншували аматорські колективи навчальних закладів Хмельницького.
Творчі випробування школярів, які триватимуть упродовж чотирьох днів, передбачають теоретичні і практичні завдання на поглиблене знання програми з предмета, креативний підхід до викладу матеріалу. Оцінюватиме роботи олімпійців представницьке журі, до складу якого входять науковці провідних вишів країни, методисти та кращі вчителі нашої області.
У програмі олімпіади - також засідання методоб’єднання керівників команд та методистів райметодкабінетів з питань реалізації у навчальних закладах Хмельниччини пріоритетних завдань шкільної філологічної освіти, засідання круглого столу «Від Шевченка до сьогодення», присвячене творчості сучасних українських дитячих письменників (приурочене до 90-ччя українського дитячого письменника Всеволода Нестайка), зустріч учасників з учнівськими колективами обласного центру, екскурсії пам’ятними місцями Поділля.
Переможців олімпіади назвуть 26 березня, тоді ж відбудеться і їх нагородження.
 

Дивіться також зв'язані новини

Обласний семінар-тренінг для вчителів базових навчальних дисциплін
Оголошено проведення Всеукраїнського турніру юних натуралістів
Патріотичні змагання у Хмельницькому
З Днем Захисника України
Вітання до Дня вчителя