Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Загальні новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1355 новин в 4 категоріях
 
"Інтертелеком" - партнер учнівських олімпіад з інформаційних технологій

Новини title
Національний 3G оператор «Інтертелеком» за підтримкою Міністерства освіти і науки України цьогоріч виступає партнером учнівських олімпіад з інформаційних технологій в 17 областях країни. Не оминула радісна новина і нашу область. Дана ініціатива є частиною соціального проекту компанії по підтримці освіти молодого покоління українців.

«Підтримка обласних олімпіад з інформаційних технологій стала важливою частиною нашої соціально-освітньої програми, адже змагання між майбутніми фахівцями в цій стрімко зростаючої області спонукає їх підвищувати якість власних знань, - зазначив директор регіонального відділення компанії нашого міста Паламарчук Геннадій Степанович. - Надихнути молодь бути кращими і досягати успіху на обраному професійному шляху - ось та мета, яку ми ставили перед собою».

Наразі компанія «Інтертелеком» займає четверту позицію серед мобільних операторів зв'язку в Україні. Оператор надає послуги мобільного зв'язку, фіксованого зв'язку, міжнародного зв'язку і 3G інтернет-доступу за технологіями CDMA EV-DO Rev.A і CDMA EV-DO Rev.B у всіх регіонах України. Використовуючи стандарт CDMA, оператор «Інтертелеком» забезпечує високу якість зв'язку і високу швидкість передачі даних, конфіденційність і екологічну безпеку зв'язку. Послуги доступні на найширшій зоні покриття серед операторів, які надають послуги 3G інтернет-доступу - більше 14 000 населених пунктів. Покриттям забезпечені всі обласні центри, великі населені пункти та основні транспортні магістралі країни. Абонентська база оператора на сьогоднішній день складає більше 1 мільйона 415 тисяч абонентів.

Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій на Хмельниччині проходитиме 21 та 28 лютого 2015 року. Для переможців змагань компанія уже підготувала цінні призи. Учасник, який набере найбільшу кількість балів, отримає у подарунок мобільний Wi-Fi роутер c 12 місяцями безлімітного інтернету на швидкості до 14,7 Мбіт/с. Учневі, який посяде друге місце, дістанеться корисний девайс PowerBank - портативна батарея резервного живлення. Решта учасників олімпіади, які займуть призові місця, отримають подарункові сертифікати на акційну покупку коробкових рішень від оператора «Інтертелеком» і 6 місяців безлімітного 3G інтернету в подарунок. Отож є за що поборотись оілмпійцям, бажаємо всім активної підготовки та успіхів у інтелектуальній боротьбі!
 

Дивіться також зв'язані новини

Засідання науково-методичної ради Хмельницького ОІППО
Відкриття XVII Турніру юних біологів у Хмельницькому
Змагання на честь пам'яті Героїв
З вересня 2018 року стартував проекту "Відкривай Україну"
В переддень свята