Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1356 новин в 4 категоріях
 
Конференція Підприємницька компетентність учня як запорука його життєвого успіху

Інформація по семінарам 11 грудня відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Підприємницька компетентність учня як запорука його життєвого успіху» за підсумками українсько-польського проекту «Уроки з підприємницьким тлом».
У конференції, що проходила на базі гімназії №2 м. Хмельницького (директор Байдич В.Г.), взяли участь працівники Осередку розвитку освіти м. Варшави (Ева Бобінська); Роман Шиян – ректор Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, координатор проекту в Україні; Ірина Вашеняк – проректор з наукової роботи Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Тетяна Гільберг, Галина Войтович – координатори проекту в Хмельницькій області, викладачі та методисти ХОІППО, освітяни Хмельниччини.


У ході роботи конференції розглянуто питання формування підприємницької компетентності учнів на уроках з різних навчальних предметів, презентовано посібник для вчителя «Уроки з підприємницьким тлом», підготовлений у рамках проекту, який містить методичні поради з питань розвитку підприємницької компетентності учнів, та конспекти уроків з різних навчальних предметів, розроблені вчителями України та Хмельницької області зокрема.
У посібнику висвітлено теоретичні засади використання інтерактивних методів навчання, інтерактивні вправи авторства польських освітян для групової форми роботи з учнями.
Учасники конференції відвідали фрагменти уроків вчителів гімназії №2 (Чекіна Т. і Мотрук О.), взяли участь у дискусії щодо перспектив імплементації проекту в навчальних закладах Хмельницької області у 2015 році.
Конференція була актуальною, змістовною та цікавою.

 

Дивіться також зв'язані новини

Семінар практичних психологів та соціальних педагогів
Конференція «Оновлення системи дошкільної освіти: нова якість, нові підходи»
Семінар-нарада психологів
Вчимось жити разом
Семінар методистів з спеціальної та інклюзивної освіти