Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1401 новин в 4 категоріях
 
Семінар методистів хімії та біології

Інформація по семінарам 10 грудня 2014 р. на базі ХОІППО відбувся обласний семінар-практикум методистів хімії і біології з питань системи розвитку особистісних чинників професійного становлення та кваліфікаційного зростання вчителів.
У роботі семінару взяли участь ректор обласного інституту Берека В.Є . і проректор Попик О.Ф.. Віктор Євгенович звернув увагу методистів на важливість виховного аспекту у навчальному процесі, формування у вчителів і учнів активної громадянської позиції, загальної культури.
Попик О.Ф. ознайомив учасників семінару з листом МОН України від 05.12.2014р. №1/9-630, розкрив шляхи поліпшення якості хімічної і біологічної освіти в контексті Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року.


З презентацією оптимальної моделі системи розвитку професійної компетентності педагогів у міжкурсовий період виступила методист біології Мирна Л.А. Завідувач науково-методичним центром природничо-математичних предметів Дубковецька Г.М. довела до відома методистів вимоги конкурсу «Вчитель року-2014» , розкрила потенційні можливості конкурсу як форми розвитку особистісних чинників професійного становлення вчителів.
Під час круглого столу обмінялися досвідом роботи з даних питань методист Старокостянтинівського ММК Печеркіна Т.О. та методист Нетішинського ММК Троцик Л.В.
 

Дивіться також зв'язані новини

Відгук про премію Хмельницького ОІППО
Виклик на конференцію 29 листопада 2012р.
Маленький ювілей - 5 років домену hoippo.km.ua
Фоторепортаж з секції 5 обласної конференції ХОІППО
Матеріали обласної конференції ХОІППО. Секція 5