Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1443 новин в 4 категоріях
 
Семінар для методистів з психологічної служби в РМК, ММК

Інформація по семінарам Відповідно до плану ХОІППО, Обласного центру практичної психології та соціальної роботи 20 листопада 2014 року відбувся семінар для методистів з психологічної служби в РМК, ММК з питань методичного забезпечення системності та результативності роботи з сім’єю практичних психологів, соціальних педагогів навчальних закладів.


Під час семінару було розглянуто питання:
- Про нормативно-правові, управлінські, методичні аспекти взаємодії навчальних закладів з сім’єю (Очеретянко В.І. – перший проректор ХОІППО).
- Про психологічне забезпечення роботи з сім’єю в дошкільному навчальному закладі (Рибак Л.О. – практичний психолог ДНЗ №7 м. Шепетівки).
- Про систему роботи практичного психолога з сім’єю в умовах загальноосвітнього навчального закладу (Мазур О.А. – практичний психолог НВК 6 м. Хмельницького).
- Про співробітництво практичного психолога з батьками як один із пріоритетних напрямів діяльності практичних психологів позашкільних навчальних закладів (Кунда О.М. – практичний психолог ПНЗ м. Хмельницького).
- Про забезпечення соціально-педагогічного патронажу сімей: завдання, форми, методи та шляхи їх реалізації у загальноосвітніх навчальних закладах (Ребекевша Ж.М. – соціальний педагог Великомедведівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шепетівського району).
- Про стан методичного забезпечення діяльності фахівців психологічної служби Чемеровецького району з питань взаємодії практичних психологів навчальних закладів з сім’єю (Пушкаренко С.М. – методист з психологічної служби Чемеровецького РМК).
- Про нагальні завдання методичного супроводу забезпечення системності та результативності роботи практичних психологів, соціальних педагогів з сім’єю (Страшнюк Ж.Д. – методист ОЦППСР).
 

Дивіться також зв'язані новини

Свою Україну любіть. Хмельницький ОІППО
З Новим 2015 роком
Святкова нарада в Хмельницькому ОІППО
Річний план закупівель на 2015 рік в Хмельницькому ОІППО
Анонс телепередачі про Хмельницький ОІППО