Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1406 новин в 4 категоріях
 
14 вересня 2012 року - семінар вчителів початкових класів. смт. Летичів
4

Інформація по семінарам 14 вересня 2012 року районним методичним кабінетом на базі Летичівського НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» проведено семінар для вчителів 1-их класів з проблеми: «Особистість першокласника в контексті нового Державного стандарту початкової загальної освіти».


В семінарі взяла участь автор підручника «Природознавство», кандидат географічних наук, завідувач кафедрою природничо-математичних дисциплін Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Гільберг Тетяна Георгіївна.
Тетяна Георгіївна ознайомила вчителів із програмною та основною метою навчального предмета «Природознавство», якою є: формування природознавчої компетентності учнів шляхом засвоєння системи інтегрованих знань про природу і людину, основ екологічних знань, опанування способів навчально-пізнавальної і природоохоронної діяльності, розвиток ціннісних орієнтацій у ставленні до природи.
Ознайомлено також учителів із особливостями організації вивчення програмового матеріалу з природознавства, змістом підручника, робочого зошита та посібника для вчителя.
Автор відмітила, що зміст підручника структуровано за розділами «Вступ», «Світ, в якому ти живеш», «Світ неживої природи», «Світ живої природи», «Рідний край», «Моя країна - Україна», «Запитання до природи» і спрямовано на формування в молодших школярів основ екологічної культури – засвоєння елементарних екологічних знань та вмінь, усвідомлення використання їх у конкретних життєвих ситуаціях, відповідне ставлення до природи.
Було звернено увагу вчителів на те, що робочий зошит складається з тих самих розділів, що й підручник. Основна його мета – практичне закріплення вивченого матеріалу. Кожна сторінка зошита вмішує завдання, що охоплюють матеріал 1-2 сторінок підручника. Переважна більшість завдань зошита передбачає фіксовані відповіді і сформульована таким чином, щоб спонукати першокласника до міркування, висловлювання власної думки, доказового її обґрунтування.
Тетяна Георгіївна ознайомила вчителів із посібником для вчителя, який покликаний надати допомогу під час підготовки до уроків природознавства в 1-му класі. Він містить навчальну програму, календарне планування уроків, орієнтовані поурочні розробки, які вчитель може використовувати на свій розсуд залежно від рівня класу, а також методику проведення екскурсій та виконання міні-проектів відповідно до програми та підручника.
Тетяна Георгіївна дала змістовну відповідь на ряд запитань вчителів.
 

Дивіться також зв'язані новини

Всеукраїнська конференція. До уваги керівників ЗНЗ.
100 днів МОН України - план дій
Наказ про тренувальні збори з інформаційних технологій, трудового навчання
200 років від дня народження Т.Г. Шевченка
Освітній веб-журнал - educlub.com.ua російською