Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1427 новин в 4 категоріях
 
Семінар методистів суспільних дисциплін

Інформація по семінарам 12 червня 2014 року на базі Хмельницького ОІППО відбувся семінар методистів суспільно-гуманітарних дисциплін з питань роботи у новому навчальному році за Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти.
На семінарі виступив начальник відділу Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Блажієвська В.М., яка ознайомила методистів з нормативно-правовою базою забезпечення навчально-виховного процесу в основній школі. Шевчишина О.В. – ст.. викладач кафедри педагогіки і психології, кандидат психологічних наук охарактеризувала особливості учнів 6-х класів та їх врахування у навчально-виховному процесі.


На секційних заняттях методисти з історії та правознавства (методисти Кенц Г.І., Левицький В.В.) проаналізували роботу за навчальний рік, що завершився, окреслили основні завдання на 2014-2015 н.р. та обговорили методичні рекомендації щодо вивчення суспільних дисциплін у новому навчальному році.
Роль методиста в підготовці учителя до участі в конкурсі «Учитель року» обговорювалося на секційному засіданні методистів-філологів (Мельникова С.І.). З презентаціями майстер-класів виступали вчителі-переможці професійних конкурсів.
В ході роботи вироблені методичні рекомендації щодо викладання предметів у новому навчальному році (методисти: Кушнір В.О., Луценко Л.П., Мельникова С.І., Мороз Т.В., Пулатова Л.Й.).
Отримані матріали методисти РМК (ММК, НМЦ) зможуть використати під час підготовки і проведення серпневих конференцій та засідань МО вчителів.