Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1427 новин в 4 категоріях
 
Обласний семінар методистів з психології

Інформація по семінарамВідповідно до плану роботи ХОІППО 11.06.2014р відбувся обласний семінар методистів РМК (ММК) з психологічної служби з питань аналізу діяльності психологічної служби системи освіти області у 2013-2014 н.р. та підготовки до серпневих нарад. В рамках роботи якого були розглянуті такі питання:
- Стратегічні завдання модернізації методичної роботи для забезпечення якості та доступності психологічного супроводу освіти.
- Аналіз методичного забезпечення роботи психологічної служби системи освіти області у 2013-2014 н.р. та пріоритетні завдання методичного супроводу діяльності практичних психологів, соціальних педагогів у 2014-2015 н.р.
- Про результативність роботи з обдарованими дітьми в закладах освіти області у 2013-2014 н.р.
- Учнівська олімпіада як засіб творчого розвитку та професійного самовизначення школярів.
В ході семінару було проведено засідання круглого столу з обміну досвідом роботи керівників психологічних служб районів, міст області щодо методичного супроводу діяльності практичних психологів, соціальних педагогів закладів освіти.