Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1427 новин в 4 категоріях
 
Cемінар-практикум методистів хімії і біології

Інформація по семінарам 10.06.2014 року на базі ХОІППО відбувся обласний семінар-практикум методистів хімії і біології рай(міськ)методкабінетів з питань підготовки вчителів до роботи за новим Державними стандартом базової і повної загальної середньої освіти та серпневих нарад вчителів. З завданнями модернізації роботи методичних служб для забезпечення якості і доступності природничої освіти виступив в. о. ректора Попик О.Ф. З аналізом стану викладання хімії і біології в ЗНЗ області та завданнями на новий навчальний рік, аналізом результативності роботи з обдарованими учнями та шляхами її поліпшення , науково-методичним забезпеченням викладання природничих предметів виступили завідуюча науково-методичним центром Дубковецька Г.М. і методист Мирна Л.А.
У ході семінару відбувся обмін досвідом роботи: Вихівська Г.Б.(Шепетівський НМЦ) - з питань роботи з обдарованими; Ісакова О.М.(Шепетівський РМК) – з питань розвитку професійної компетентності вчителів.
Учасники семінару отримали методичні рекомендації щодо викладання хімії і біології у 2014-2015 н.році