Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1444 новин в 4 категоріях
 
Здоров‘язберігаючі технології – пріоритетний напрямок освітньої політики

Інформація по семінарам
15 травня у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася міжгалузева науково-практична конференція «Впровадження здоров’язбережувальних технологій у практику роботи навчальних закладів як один із пріоритетних напрямків освітньої політики України». В її роботі взяли участь науковці, вчителів, медики.
З вітальним словом до присутніх звернулися голова Хмельницької обласної державної адміністрації Леонід Прус, перший заступник голови Хмельницької обласної ради Віктор Адамський, в.о. ректора Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Олександр Попик, директор департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Віктор Очеретянко, головний педіатр департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Лариса Добровольська.
Учасники конференції обговорили актуальні проблеми формування навичок здорового способу життя дітей та учнівської молоді, реалізації здоров’язберігаючих технологій у навчально-виховному процесі, методичні та психологічні аспекти профілактики соціальних хвороб тощо.


Зацікавлена, предметна розмова з означених питань відбулася як на пленарному засіданні, так і у майстер-класах та на дискусійних майданчиках. Наводилася невтішна статистика. За останні 15 років у 1,5 раза почастішали хронічні захворювання, які спостерігаються майже у 60 учнів, захворюваність дітей 7-14 років збільшилася на 45 %. Найчастіше у дітей виникають проблеми з органами травлення, опорно-руховим апаратом, з’являються захворювання серцево-судинної системи, погіршується зір.
Причинами цього є, як зазначили учасники конференції, недостатність валеологічних знань у педагогів та батьків, наступності, системності у впровадженні здоров’язбережувальних технологій у навчальний процес, домінування традиційних форм навчання.
Учасники конференції були одностайні в тому, що школа, сім’я, громада – найефективніші інституції формування культури здоров’я в усіх її проявах, і вони мають об’єднати свої зусилля, щоб утвердження здорового способу життя, свідоме ставлення до власного здоров’я та здоров’я оточуючих стало справою кожного громадянина – як дорослого, так і дитини.
Зацікавила учасників нова форма подачі матеріалу – стендові доповіді, які були продемонстровані після пленарного засідання.
Також було продемонстровано практичні аспекти застосування окремих технологій у майстер-класах, зокрема: «Надання домедичної допомоги», «Навчальна кінезіологія та йога для дітнй», інтерактивна вистава «Маршрут безпеки», «Використання арттерапевтичних технік у роботі педагога», «Інетактивні методи у протидії вживанню наркотиків».
Конференція виробила рекомендації для органів освіти та охорони здоров’я, вищих навчальних закладів, спрямовані на формування у підростаючого покоління навичок здорового способу життя.


Перейти на презенатції
 

Дивіться також зв'язані новини

З новим 2013 роком та Різдвом Христовим
Курси у Києві в 2013 році (УМО, ЦІППО)
З новим 2013 роком та Різдвом Христовим!
Оголошення (ЗЕЛЕНИЙ ПАКЕТ)
Перенесення обласного конкурсу Яцика