Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1430 новин в 4 категоріях
 
Робота вчителя української мови та літератури за новими програмами

Інформація по семінарам 22 квітня 2014 року в відбувся обласний семінар методистів Р(М)К,НМЦ з
української мови та літератури з питань:
система роботи РМК (ММК) щодо підготовки вчителів до роботи за новими програмами з української мови та літератури в 6 класі в світлі вимог нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти.

У роботі семінару взяли участь в.о.ректора обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Попик Олександр Федорович, який розкрив питання « Модернізація змісту роботи методистів Р(М)К щодо підвищення якості гуманітарної освіти відповідно до вимог Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти» та начальник відділу департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Блажиєвська Валентина Миколаївна, яка зупинилась на питанні «Нормативно-правова база щодо забезпечення навчально-виховного процесу в основній і старшій школі».
Питання «Особливості вивчення української мови та літератури в 6-му класі за новими програмами та науково-методичне забезпечення викладання цих предметів» розкрила Мельникова Світлана Іванівна, методист науково-методичного центру викладання навчальних предметів суспільно-гуманітарного циклу ОІППО.

Систему роботи щодо підготовки вчителів до роботи за новими програмами у 6 класі презентували методисти:
- Чорнобай Зоя Миколаївна, методист Хмельницького РМК;
- Яковчук Тетяна Іванівна, методист Шепетівського РМК;
- Проців Ганна Альбертівна, зав. Чемеровецьким РМК.
У роботі семінару взяли участь члени обласної творчої групи, які працюють над методичним супроводом викладання української мови та літератури в 6-му класі за новими програмами . Презентували свої напрацювання Ярохно Лідія Іванівна ( Старокостянтинівська гімназія), Зеленюк Валентина Миколаївна ( Волицька ЗОШ Красилівського ройону), Чайковська Любов Григорівна ( Ярмолинецький ліцей). Вони продемонстрували цікаві нетрадиційні підходи до вивчення конкретних тем з української літератури в 6-му класі з використанням сучасних технологій та інтерактивних форм роботи.
Під час роботи семінару опрацьовано нормативно - правову базу та навчально-методичне забезпечення щодо роботи за новими програмами з української мови та літератури в 6 класі відповідно до Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, вироблено основні складові системи роботи з питань підготовки вчителів до роботи за новими програмами ( досвід роботи методистів окремих районів) , визначено методичні аспекти забезпечення викладання української мови та літератури за новими програмами в 6 класі та вироблено наступні рекомендації :

1.Модернізувати зміст науково-методичної роботи з питань підготовки вчителів до роботи за новими програмами з української мови та літератури в 6 класі відповідно до вимог нового Державного стандарту.

2.Зробити аналіз структури і змісту діяльності ЗНЗ щодо забезпечення викладання української мови та літератури в 6 класі за новими програмами.

3.Створити банк даних учителів, які викладатимуть українську мову та літературу в 6 класі за новими програмами.

4. Створити електронний банк даних з питань методичного супроводу вивчення української мови та літератури в 6 класі за новими програмами.

5. Практикувати проведення семінарів - практикумів , тренінгів для педагогів з питань психологічного супроводу вивчення української мови та літератури в 6 класі за новими програмами.

6. Практикувати обговорення питання викладання української мови та літератури в 6 класі за новими програмами на засіданнях педагогічних рад, шкільних та районних методичних об'єднаннях вчителів української мови та літератури.

7. Організувати роботу творчих , динамічних груп з питань розробки методичного супроводу викладання української мови та літератури в 6 класі за новими програмами.

8. Систематично поповнювати базу методичної літератури з освітніх потреб вчителів української мови та літератури , які працюватимуть за новими програмами.

9. Практикувати підготовку матеріалів з досвіду роботи вчителів української мови та літератури , які працюють в 6 класі за новими програмами.
 

Дивіться також зв'язані новини

Філологічний Олімп
Обласний семінар голів МО вчителів хімії та біології
Семінар методистів психологічної служби
Cемінар-нарадa заступників директорів шкіл-інтернатів
Курси вчителів початкових класів з інформатики