Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Загальні новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1430 новин в 4 категоріях
 
Хмельницький приймає Всеукраїнську олімпіаду з фізичної культури

Новини 23 березня 2014 року в приміщенні актової зали Хмельницького ОІППО та обласного ліцею-інтернату відбулося офіційне відкриття IV етапу Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури і спорту.
З напутніми словами до команд-учасниць, що з'їхалися з усієї країни, звернулися голова Хмельницької облдержадміністарції Леонід Прус, перший заступник Хмельницької обласної ради Віктор Адамський, голова журі олімпіади, заслужений вчитель України, вчитель ЗОШ І-ІІІст. №78 м. Києва Сергій Чешейко. Вони побажали юнакам і дівчатам успіхів на спортивних майданчиках та у класних аудиторіях.
Цікавими різноманітніми виступами порадували гостей юні аматори сцени.
У програмі оілмпіади виконанням учасниками теоретичних завдань та практичних етапів з легкої атлетики, волейболу, баскетболу, футболу, ганболу, туризму.
Посланці різних областей та їхні наставники зустрінуться також з учнями та вчителями загальноосвітніх закладів м. Хмельницького, візьмуть участь в інформаційно-пізнавальному заході "Спортивна Хмельниччна", ознайомляться з визначними міста над Південним Бугом.

Більше інформації на сайтах:
www.visnyk.hoippo.km.ua та www.olimp.hoippo.km.ua