Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Новини
Новини » Загальні новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1158 новин в 4 категоріях
 
Семінар координаторів проекту "Щоденник.UA" НВК №10 м. Хмельницького
5

Новини 27 березня 2012 року відбувся Семінар координаторів проекту "Щоденник.UA".
Переможці конкурсу "Шкільний щоденник":
1 місце - Мороз Олександр Орестович (особистий приз за HTML) (Плесенська ЗОШ, Шепетівський р-н)

(нетбук, mini HP)
2 місце - Гудзь Надія Василівна (ЗОШ №1, м. Старокостянтинів)
(фотоапарат Canon)
3 місце - Зайонц Інна Миколаївна (СЗОШ № 9 інформаційно-комунікативних технологій "Успіх", м. Славута )
(веб-камера)
Переможці конкурсу «Педагогічний щоденник»
1 місце – Перепічка Інна Володимирівна (Старокостянтинівська гімназія)
(електронна книга, кольорова, ОС-Android)
2 місце – Якотюк Наталія Миколаївна (Іршиківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Старокостянтинівської райради)
(електронна книга, чорно-біла)
3 місце – Гульчак Інна Василівна (НВК
№2, м. Ізяслав)
(забрендова флешка 8 Гб + косметичний набір)

titletitle
27 березня 2012 року відбувся Семінар координаторів проекту "Щоденник.UA".
Переможці конкурсу "Шкільний щоденник":
1 місце - Мороз Олександр Орестович (особистий приз за HTML) (Плесенська ЗОШ, Шепетівський р-н)

(нетбук, mini HP)
2 місце - Гудзь Надія Василівна (ЗОШ №1, м. Старокостянтинів)
(фотоапарат Canon)
3 місце - Зайонц Інна Миколаївна (СЗОШ № 9 інформаційно-комунікативних технологій "Успіх", м. Славута )
(веб-камера)
Переможці конкурсу «Педагогічний щоденник»
1 місце – Перепічка Інна Володимирівна (Старокостянтинівська гімназія)
(електронна книга, кольорова, ОС-Android)
2 місце – Якотюк Наталія Миколаївна (Іршиківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Старокостянтинівської райради)
(електронна книга, чорно-біла)
3 місце – Гульчак Інна Василівна (НВК №2, м. Ізяслав)
(забрендова флешка 8 Гб + косметичний набір)
Коментарі відсутні. Чому би Вам не залишити свій?
Ваше повідомлення буде опубліковано лише після перевірки і дозволу адміністратора.
 
Ваше ім'я:
Коментар:
Смайл - 01 Смайл - 02 Смайл - 03 Смайл - 04 Смайл - 05 Смайл - 06 Смайл - 07 Смайл - 08 Смайл - 09 Смайл - 10 Смайл - 11 Смайл - 12 Смайл - 13 Смайл - 14 Смайл - 15 Смайл - 16 Смайл - 17 Смайл - 18
iСекретний код:Для поновлення секретного коду натисніть на картинку
Повторити: