Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Накази та листи
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1444 новин в 4 категоріях
 
Про акцію "Нові стандарти - нова школа"
4.16

Офіційні накази та листи 13 червня 2013 р. на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулась нарада-семінар завідувачів районних (міських)
методичних кабінетів щодо участі у Всеукраїнській акції «Нові стандарти – нова школа» (далі – Акція) та з метою вивчення стану готовності загальноосвітніх навчальних закладів до впровадження нового Державного стандарту початкової, базової та повної загальної середньої освіти у 2-х та 5-х класах.
Документи:
Наказ Департаменту освіти і науки молоді і спорту Хмельницької облдержадміністрації від 24. 05.2013р. № 868-но "Про вивчення стану готовності загальноосвітніх навчальних закладів до впровадження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти" Завантажити файл
Графік проведення акції - Завантажити файл
Лист ХОІППО від 19.06.2013 № 594 "Про інформування проведення акції "Нові стандарти - нова школа" - Завантажити файл
Про хід проведення акції "Нові стандарти - нова школа" у районах і містах нашої області читайте на сайті - Вісник Хмельницького ОІППО

Нарада-семінар завідувачів районних (міських) методичних кабінетів

13 червня 2013 р. на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулась нарада-семінар завідувачів районних (міських)
методичних кабінетів щодо участі у Всеукраїнській акції «Нові стандарти – нова школа» (далі – Акція) та з метою вивчення стану готовності загальноосвітніх навчальних закладів до впровадження нового Державного стандарту початкової, базової та повної загальної середньої освіти у 2-х та 5-х класах.

В його роботі взяли участь Блажиєвська В.М. – начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації, Морисюк А.О. – провідний спеціаліст загальної середньої дошкільної освіти управління освітньої діяльності та кадрової роботи департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА, Попик О.Ф. – т.в.о. ректора ХОІППО, Войтенко В.І. - перший проректор ХОІППО, Бобровник С.М. – завідувач науково-методичного центру ХОІППО.

Розглянуто питання:
 державна підсумкова атестація: висновки та вимоги;
 про навчальні плани загальноосвітніх закладів та структуру 2013-2014 навчального року;
 організаційні питання щодо проведення Акції (відповідно до наказу департаменту управління освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА);
 особливості запровадження нових Державних стандартів та нових програм у 2, 5 класах загальноосвітніх закладів області.

Завідувач центру інформаційно-комунікаційних технологій і дистанційного навчання Ребрина В.А. презентував присутнім технологію заповнення бази даних щодо вивчення стану готовності ЗНЗ Хмельницької області до впровадження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти. Він зазначив, що при вдалому використанні хмарних технологій, дані таблиці можна заповнити оперативно, розділивши роботу на 2 етапи: спочатку – працівники Р(М)МК, далі – навчальні заклади.
 

Дивіться також зв'язані новини

Пілотування НУШ 2 клас
Привітання з Днем працівника освіти
Працівники ХОІППО були відзначені на обласному професійному святі
Свято працівників дошкільної освіти
Обласний семінар керівників закладів позашкільної освіти