Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1443 новин в 4 категоріях
 
Нарада начальників управлінь освіти і науки, молоді та спорту
4

Інформація по семінарам
4 червня 2013 р. на базі управління освіти, молоді та спорту Волочиської РДА відбулась нарада-семінар начальників управлінь (відділів) освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької області з питання «Стратегія і тактика управління розвитком освіти в районі (у контексті «Національної стратегії розвитку освіти України на 2012-2021 роки»)».

В роботі семінару взяли участь Очеретянко В.І., директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, Блажиєвська В.М., начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти, Попик О.Ф., т.в.о. ректора ХОІППО, Білошицький С.В., радник ректора ХОІППО, Войтенко В.І., перший проректор ХОІППО, Бобровник С.М., завідувач науково-методичним центром розвитку освіти та управління навчальними закладами, Яримюк А.С., голова обкому профспілки працівників освіти і науки України, Добжанський І.М., голова Волочиської районної державної адміністрації, Шиманський Л.І., голова Волочиської районної ради, Сліпчук В.М., заступник голови Волочиської РДА, Черниченко К.В., міський голова.
Реалії сьогодення та перспективи майбутнього району представив голова Волочиської РДА Добжанський І.М. Про історичні віхи становлення м.Волочиська розповів міський голова Черниченко К.В..
В частині науково-теоретичного блоку розглядались наступні питання:
1. Стратегія і тактика управління розвитком освіти в районі (у контексті «Національної стратегії розвитку освіти України на 2012-2021 роки»), з яким виступила Плотнікова А.М., начальник управління освіти, молоді та спорту Волочиської районної державної адміністрації
2. Якісна освіта – запорука ефективного запровадження нових державних стандартів, створення єдиної системи світоглядних орієнтацій покоління інформаційної епохи, виступив Ревуцький В.В., директор Волочиського навчально-виховного комплексу
З практики роботи досвідом поділились Дуднік М.В., голова ради Волочиського навчально-виховного комплексу, стосовно реалізації ідей родиноцентризму, розвитку самоврядування в умовах державно-громадського управління навчальним закладом; Бранашко Г.М., завідувач районним методичним кабінетом, депутат районної ради – про депутатський корпус педагогів як ресурс освітніх змін, гарант повноцінної життєдіяльності навчальних закладів, засіб залучення державних і громадських структур до спільного проектування освітньої політики. Дола Л.О., заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Волочиської районної державної адміністрації виступила з питання «Перші сходинки до євроінтеграції – міжнародні обрії освіти району».
Узагальнив питання, розглянуті на семінарі, та розпочав нараду начальників управлінь (відділів) освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької області директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Очеретянко В.І..
На нараді виступила Блажиєвська В.М., начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти про завершення навчального року, проведення державної підсумкової атестації у навчальних закладах області та ведення шкільної документації; досвідом роботи з даного питання поділилась начальник управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Старченко С.В. Т.в.о. ректора ХОІППО Попик О.Ф. проаналізував стан розвитку природничо-математичної освіти в Хмельницькій області.
В рамках наради-семінару проведено екскурсію містом, відвідано музей Великої Вітчизняної війни під відкритим небом, покладено квіти до меморіалу Слави.
Учасники семінару були приємно вражені від побаченого і відмітили, що Волочиськ набуває обриси сучасного європейського міста.