Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1356 новин в 4 категоріях
 
Обласний семінар з інклюзивної освіти у Шепетівці

Інформація по семінарам 03 травня 2018 р. відповідно до плану роботи Хмельницького ОІППО на базі Шепетівського ММК проведено обласний науково-методичний семінар на тему: "Науково-методичне спрямування підвищення професійної підготовки педагогів закладів дошкільної та загальної середньої освіти у роботі з дітьми з особливими освітніми можливостями". Цей семінар став продовженням серії заходів Хмельницького ОІППО з питань науково-методичної підготовки педагогів до роботи з особливими дітьми у закладах загальної середньої та дошкільної освіти.
У роботі семінару взяли участь методисти відділів освіти райдержадміністрацій, міських рад, відповідальні особи з питань освіти дітей з особливими потребами ОТГ, керівники, педагогічні працівники закладів дошкільної та загальної середньої освіти з інклюзивною, індивідуальною формою навчання м. Шепетівки та Шепетівського району, науковці Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, представники Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА, Хмельницького ОІППО, батьківської громадської організації дітей з особливими потребами «Сонячні діти».
З вітальним словом до присутніх звернулись ректор Хмельницького ОІППО Берека В. Є., заступник начальника управління освіти Шепетівської міської ради Музика Т. В., директор Шепетівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Пістрюга Л. В., які акцентували увагу на важливих питаннях даного заходу.
З науково-методичним забезпеченням підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників та командною взаємодією фахівців у практичній роботі з дітьми з обмеженими освітніми можливостями ознайомила доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка С. П. Миронова.
Завідувач сектору спеціальної та інклюзивної освіти Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Марисюк А.А. ознайомила присутніх із актуальними питаннями впровадження інклюзивної освіти у Хмельницькій області.
Досвідом роботи щодо науково-методичного супроводу діяльності педагогів, що працюють з дітьми з особливими освітніми потребами поділилась методист психологічної служби, спеціальної та інклюзивної освіти Шепетівського ММК, завідувач Шепетівською міською ПМПК Колісецька О. Ф.


Цікаво та змістовно презентували досвід роботи з питань організації, навчально-методичного забезпечення, застосування інноваційних методів і форм практичної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами педагоги освітніх закладів з інклюзивним навчанням м. Шепетівки: ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ( директор Пістрюга Л. В.) та спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів (директор Пипич О. В.). Учасники семінару ознайомились з роботою медіатеки, створеною в межах соціального проекту Марини Порошенко за підтримки Фонду Петра Порошенка на базі Шепетівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4.
Фахівці ділились досвідом розкриття практичних кроків супроводу дітей в освітньому просторі: створення сприятливих умов щодо підвищення адаптивних можливостей дитини; командної взаємодії в освітньому процесі дітей з ООП.
В ході семінару учасники мали змогу отримати відповіді на актуальні запитання та здобули практичні навики у використанні засобів арт-терапії, долучитися до заняття з вивчення жестової мови, взяли активну участь в обговоренні питання використання інноваційних технологій.
До уваги гостей був представлений виступ Наумця Вадима, учня 6 класу інклюзивної форми навчання та виступ шкільного театру "Веселка" за участю дітей з ООП. Батьківський погляд висвітлила голова громадської організації батьків дітей з особливими потребами «Сонячні діти» м. Шепетівки Наумець Л. М., яка щиро подякувала вчителям за відкритість і готовність простягнути руку дружби дітям з особливими потребами і їх батькам, у бажанні розділити з ними тривоги, проблеми, створити умови для повноцінного життя.
Усі присутні отримали інформаційні та методичні матеріали з досвіду роботи закладів освіти м. Шепетівки з дітьми, які мають особливі освітні потреби, позитивні емоції та враження від заходу.
 

Дивіться також зв'язані новини

Підготовка до ЗНО 2018
Освітній проект "На крилах успіху"
Обласний семінар голів МО шкільних бібліотекарів
Семінар-практикум методистів психологічної служби області
Експозиція Самчиківського розпису у Хмельницькому ОІППО