Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1425 новин в 4 категоріях
 
Семінар керівників методичних об’єднань заступників директорів ЗЗСО

Інформація по семінарам 24 квітня 2018 року на базі Красилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 ім. П.Кізюна відбувся науково-практичний семінар керівників методичних об’єднань заступників директорів закладів загальної середньої освіти області з проблем модернізації науково-методичної роботи у закладі загальної середньої освіти в умовах трансформації освітнього процесу.
Основним завданням семінару було вироблення алгоритму системи навчально-методичної роботи освітнього закладу в нових умовах.
Відкрив семінар перший проректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат історичних наук Віктор Іванович Очеретянко. Він акцентував увагу на основних питаннях реформування освітянської галузі.
З основними напрямками роботи та перспективами розвитку освіти Красилова присутніх ознайомила начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Красилівської міської ради Заїка Олена Михайлівна.


Досвідом роботи з питань управління школою в умовах змін поділилась директор школи Глущук Наталія Степанівна.
Завідувач науково-методичного центру координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Оксана Анатоліївна Кошка у своєму виступі акцентувала увагу присутніх на нових викликах в системі освіти та практичних діях заступників керівників закладів загальної середньої освіти з навчально-виховної роботи. Також вона детально зупинилася на питанні ролі заступника керівника закладу освіти у формуванні системи науково-методичної роботи школи та методичній підтримці професійного розвитку вчителя.
Методист науково-методичного центру координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Леонід Васильович Буймістер охарактеризував основні базові компетентності сучасного заступника директора школи та провів практичне заняття з удосконалення досвіду прийняття правильного управлінського рішення в різних ситуаціях.
Досвідом роботи з питань методичного супроводу реалізації індивідуальної освітньої траєкторії вчителя в умовах неперервної освіти з використанням технології веб-квест присутніх ознайомила заступник директора школи з навчально-виховної роботи Жибак Любов Богданівна.
Цікавим, змістовним і корисним був тренінг практичного психолога школи Янковської Ірини Миколаївни.
Кожний виступ, розгляд кожного питання супроводжувався пошуком різних шляхів вирішення проблемних питань та обмін думками і досвідом роботи.
Щиро дякуємо колективу Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст.. №4 ім. П.Кізюна за організацію та проведення семінару.