Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1444 новин в 4 категоріях
 
Шкільна бібліотека в реалізації державної політики в сфері освіти

Інформація по семінарам 27 березня поточного року Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти був проведений семінар «Роль бібліотеки закладу загальної середньої освіти в реалізації державної політики в сфері освіти».
У заході взяли участь бібліотекарі, голови методичних об’єднань бібліотекарів закладів загальної середньої освіти, методисти з бібліотечних фондів області.
Відкрив семінар доктор педагогічних наук, ректор Хмельницького ОІППО Берека Віктор Євгенович, який акцентував увагу на основній ролі бібліотеки у вихованні гармонійної, морально досконалої особистості, свідомої свого громадського обов’язку, відкритої до інтелектуального і творчого розвитку.

Учасники семінару в online-режимі мали можливість почути та поспілкуватись з директором Українського інституту нормативної інформації Зражевським Юрієм Михайловичем. Предметом обговорення стало питання упровадження шляхів трансформування бібліотек в інформаційно-ресурсні центри закладів освіти на основі впровадження сучасних технологій та переосмислення підходів до організації оновленого бібліотечного процесу.
Методист науково-методичного центру координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО Фарварщук Валентина Пилипівна наголосила на теоретичних і практичних питаннях, пов’язаних із роботою шкільних бібліотек в умовах реалізації законодавчо-нормативних документів, акцентувала увагу присутніх на нових викликах в системі освіти та практичних діях бібліотекарів закладів загальної середньої освіти.
Про методику проведення моніторингу читацької активності з використанням хмарних технологій розповів методист науково-методичного центру організації наукової роботи та моніторингових досліджень ХОІППО Кучерук Андрій Васильович.
У практично-інтерактивному модулі свою діяльність презентували:
- лауреат Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2017» у номінації «Бібліотека – виховний простір навчального закладу» Андрукевич Наталія Василівна, завідувач бібліотеки Шепетівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 з питання «Школа і бібліотека: взаємодія у вихованні читача»;
- переможець обласної педагогічної виставки «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» у 2017 році Гусенко Тетяна Петрівна, бібліотекар Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, голова методоб’єднання з питання «Дослідницько-пошуковий проект «Моя земля – земля моїх батьків»: досвід, перспективи».
Під час роботи семінару відбувся обмін досвідом успішної бібліотечної справи та вироблено рекомендації.