Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1406 новин в 4 категоріях
 
Відбувся обласний семінар вчителів математики

Інформація по семінарам 22.02.2018 року на базі Хмельницького ОІППО відбувся обласний науково-практичний семінар голів методичних об’єднань вчителів математики з питань особливостей реалізації наскрізних ліній та формування ключових компетентностей у процесі вивчення математики в 5-9 класах.
В семінарі взяли участь кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Інституту педагогіки НАПН України Дарина Васильєва, методист математики науково-методичного центру викладання навчальних предметів природничо-математичного циклу Людмила Гринчук, вчителі математики. У ході роботи розглянуто та обговорено основні проблеми з окресленої теми та шляхи їх вирішення, здійснено аналіз наскрізних змістових ліній та розкрито основні підходи у їх реалізації, ознайомлено з джерелами інформації з окресленої проблеми. Учасники одержали сертифікат про участь у семінарі.