Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Загальні новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1442 новин в 4 категоріях
 
Апробація тестових завдань ЗНО – 2018

Новини Відповідно до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти» від 25 серпня 2004 року № 1095 (у редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 08 липня 2015 року № 533), Положення про апробацію завдань зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженого наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 25 квітня 2017 року № 64 «Про затвердження документів, що визначають організаційні засади з розроблення, рецензування та апробації тестових завдань для наповнення банка завдань зовнішнього незалежного оцінювання», спільного наказу Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації та Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти від 30 жовтня 2017 р. № 457-од/83 Вінницьким регіональним центром оцінювання якості освіти в співпраці з Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти організовано та проведено апробацію тестових завдань серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів згідно з вимогами до вибірки учасників апробації, що визначаються Українським центром оцінювання якості освіти.До проведення апробації тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання з предметів «Українська мова», «Українська література», «Історія України», «Математика», «Хімія», «Біологія», «Географія» залучено учнів 11-х класів із закладів освіти м. Хмельницького, Красилівського та Хмельницького районів.
Методист Вінницького РЦОЯО Ковальчук Ірина Андріївна та методисти науково-методичного центру організації наукової роботи та моніторингу якості освіти Хмельницького ОІППО Баля С.А., Кучерук А.В., Фрига І.О. повідомили учням про мету апробації, ознайомили із зразками тестових завдань і бланками для відповідей, провели інструктаж щодо виконання завдань та заповнення бланків відповідей.
Учням рекомендовано пройти пробне тестування та відповідально готуватися до основної сесії ЗНО. Апробацію тестових завдань серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області проведено успішно.
Учасникам ЗНО – 2018 бажаємо взірцевих досягнень та перемог!
 

Дивіться також зв'язані новини

Інтелект України у Хмельницькій області
Семінар-тренінг для методистів з психологічної служби
Сучасний урок у початковій школі
Вічна пам'ять
Шана ветеренам-інтернаціоналістам!