Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Загальні новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1406 новин в 4 категоріях
 
З новим 2013 роком та Різдвом Христовим!
3

Новини

Шановні освітяни!
Відійшов в історію 2012 рік, який був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та завершеннями, але він відкриттів, новий професійний та життєвий досвід. Тому в кожного із нас є підстави порадіти за досягнуте, побажати один одному світлих надій і щасливого майбуття.
Від щирого серця вітаємо вас, невтомних працівників освіти, з Новим роком та Різдвом Христовим! Впевнені, що досвід ветеранів і ентузіазм молоді приведе до духовного зростання молодого покоління, що ви і надалі будете примножувати кращі традиції нашої освіти.
Новий рік – це яскраве, красиве, урочисте і веселе свято із зеленою ялинкою з різнокольоровими прикрасами, із щасливими дитячими обличчями, надіями і радістю кожної родини. Хай надія і віра в себе, свої сили надихає вас на здійснення найзаповітніших мрій.
Бажаємо, щоб Новий рік подарував мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні. Успіхів вам і удачі, щастя і благополуччя! Бажання нехай збудуться, улюблена робота приносить задоволення, нові знання і здобутки.
Нехай ці веселі свята принесуть у Ваш дім радість, затишок та добробут, а наступний рік стане для нашої рідної України роком миру, злагоди та процвітання.Начальник управління освіти і науки
Хмельницької облдержадміністрації В.І. Очеретянко

Т.в.о. ректора Хмельницького ОІППО С.В. Білошицький

Голова обкому профспілки
працівників освіти і науки України А.С. Яримюк
 

Дивіться також зв'язані новини

«Від Шевченка до сьогодення»
Hubschool - Опорні школи
Особливості проведення ДПА 2016
З Україною в серці
Хмельницький палац творчості ділиться досвідом