Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1443 новин в 4 категоріях
 
Засідання обласного клубу заступників директорів шкіл з НВР "Пошук"

Інформація по семінарам Відповідно до плану роботи Хмельницького ОІППО 16 листопада 2017 року на базі Шепетівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 відбулося засідання обласного клубу заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи «Пошук» з теми «Сучасні підходи до організації методичної роботи у закладі загальної середньої освіти».
Метою засідання було – проаналізувати основні форми та методи науково-методичної роботи в закладах загальної середньої освіти в умовах створення нової української школи; сформулювати алгоритм цілісної системи науково-методичної роботи закладу загальної середньої освіти в нових умовах;здійснити обмін досвідом з питань підготовки учителя до роботи в умовах нової української школи. Учасників семінару привітали учні школи, які провели короткий екскурс сторінками історії. Гості мали змогу також відвідати учнівський стартап, під час якого ознайомились із діяльністю шкільного дитячо-юнацького об’єднання «Натхнення».
У рамках семінару завідувач НМЦ координації методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО Кошка Оксана Анатоліївна у формі професійної дискусії організувала обговорення питання «Педагог як суб’єкт модернізацій них процесів в освіті». Дана форма ділової бесіди була спрямована на визначення нових напрямів роботи інформаційно компетентного педагога в рамках нової української школи. Методист НМЦ координації методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО Буймістер Леонід Васильович окреслив аспекти модернізації функцій заступника директора в умовах створення нової української школи.Директор школи Щур Наталя Миколаївна познайомила присутніх із освітнім простором Шепетівської ЗОШ №6 – школи життєзнавства та соціального успіху. Інформаційно-презентаційний модуль реалізовано доповідачами: завідувача методичного кабінету управління освіти Шепетівської міської ради Петрук Ганни Григорівни та заступниками директора ЗОШ №6 Пасічник Зоєю Вікторівною і Українець Ольгою Іванівною.
Практично-інтерактивний модуль засідання реалізувався через презентацію досвіду голови методичного об’єднання вчителів-філологів Камфорович Оксани Іванівни, яка розповіла про використання ІКТ та хмарних технологій на уроках української мови та літератури як засобу формування інформаційної компетентності й активізації пізнавальної діяльності учнів. Учасники засідання побачили та проаналізували ефективність технології педагогічного коучингу під час демонстрації фрагменту засідання Школи професійної адаптації (керівник Стецюк Ніна Василівна, вчитель початкових класів) з обговорення питання «Нова українська школа – вимога сучасності». Психологом школи Радченко Катериною Олегівною окреслено психологічні механізми формування позитивної «Я-концепції» сучасного педагога та проведено інтерактивної гри «Сходинки до вершини позитивного «Я».
Засідання обласного клубу заступників завершилося підведенням підсумків роботи, виробленням рекомендацій та окресленням пріоритетних завдань із розглянутих питань.
 

Дивіться також зв'язані новини

Вічна пам'ять
Шана ветеренам-інтернаціоналістам!
Попередження насильства в учнівському середовищі
До 100-річчя від дня народження відомого ботаніка
Звітування кафедр про виконану роботу за 2015 рік