Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1342 новин в 4 категоріях
 
50 років методичній службі Хмельниччини

Інформація по семінарам Освітянська спільнота Хмельниччини 10 жовтня відзначила 50-ту річницю від створення районних (міських) методичних кабінетів в Україні. Педагоги, методисти, управлінці, науковці, ветерани методичної служби області зібрались на велику методичну раду у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, щоб проаналізувати здобутки, визначити протиріччя, поміркувати над сьогоденням.
Слова вдячності за працю та важливість збереження методичної служби в новій моделі освіти прозвучали у виступах Андрійчук Неоніли Вячеславівни, першого заступника голови Хмельницької обласної ради, Фасолі Олега Івановича, директора Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, кандидата педагогіних наук.
Процес становлення методичної служби Хмельниччини та її сьогодення розкрито у виступі Береки Віктора Євгеновича, ректора обласного інституту, доктора педагогічних наук, професора.
Методична служба – це не лише працівники методкабінетів, це сотні директорів, заступників, вчителів-наставників, керівників методичних угрупувань, які здійснюють методичні функції у тісному зв’язку з обласним інститутом. Вона дала старт не одному поколінню управлінців. Лише за роки незалежності 15 завідувачів методичними кабінетами зреалізували себе на управлінських посадах, зокрема:
- Дупляк Тетяна Василівна, заступник директора департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації,
- Павлишина Світлана Андріївна, голова Чемеровецької районної ради,
- Попик Олександр Федорович, проректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
Зірковими постатями для методичної спільноти є особистості, які багато років свого професійного життя пов’язали з методичною роботою в обласному інституті, районних (міських) методичних кабінетах, надихали та спрямовували не одне покоління послідовників, зокрема Лавренюк А.О., Малинич Л. М., Мельник В.В., Бобровник С.М., Рачок Т.М., Бунечко Н.Й., Венгрин С.Д., Козирська А.І., Новченкова К.Д.. Райтаровський М.Ф., Слободян-Решетовська В.М. та ін.
Методичною спільнотою також підведено підсумки II інтернет-форуму, проведеного науково-методичним центром координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО з проблеми «Науково-методичний супровід педагогічних працівників у світлі Концепції нової української школи» (Очеретянко Віктор Іванович, перший проректор ХОІППО, кандидат історичних наук та Саврій Світлана Гаврилівна, завідувачка районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Віньковецької райдержадміністрації, модератор форуму).
Чудову атмосферу свята створили вихованці Нетішинського Будинку дитячої творчості та Свято Вікторія, учениця Мар’янівської ЗОШ I-II ст. Чорноострівської об’єднаної територіальної громади Хмельницького району.
Начальники відділів та управлінь, завідувачі методичними кабінетами, методисти, ветерани методичної служби, керівники навчальних закладів, які координують методичну роботу в об’єднаних територіальних громадах, отримали нагороди від Інституту модернізації змісту освіти, Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України, Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницької обласної ради, Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.
Творча група завідувачів методичними кабінетами підготувала ювілейну медаль «50-річчя від створення методичної служби на Хмельниччині», яка займе почесне місце в музеї ХОІППО «Освіта Хмельниччини: витоки та сьогодення».
Вагомим подарунком усім учасникам став вихід «Енциклопедії освіти Хмельниччини» (гол. редактор Берека В.Є.), презентованої на засіданні великої методичної ради.
Дякуємо усім учасникам за співпрацю, активну позицію, цікаві думки і зичимо здоров’я, миру, наснаги, терпіння та мудрості для успішного розвитку нової української школи з Україною в серці!

Виступ В.Є. Береки - Завантажити файл

Відео дивіться за посиланнями: https://youtu.be/jvU_dhQFZyk , https://youtu.be/yhPYnC9BA1o , https://youtu.be/vnp8MVcoY-Q , https://youtu.be/1f0H--bN2uU , https://youtu.be/JCLHxqSmkFM
 

Дивіться також зв'язані новини

День працівника освіти
День європейських мов у Хмельницькому ОІППО
Всеукраїнський семінар з Хмарних технологій у НВК №10 м. Хмельницького
Творча майстерня шкільних бібліотекарів
Семінар вчителів математики