Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Загальні новини
Новини » Загальні новини

Новини


Новини title

Новини 18 листопада 2016 року волонтер корпусу миру Andrea Mason, яка зараз проживає у смт Гриців Шепетівського району, де працює соціальним працівником та веде англійський клуб для учнів відвідала Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, де поспілкувалася з керівництвом закладу, вчителями англійської мови, які проходять підвищення кваліфікації.

Новини 9 листопада 2016 року слухачі курсів та викладачі Хмельницького ОІППО долучилися до Всеукраїнської акції написання радіодиктанту

Новини
Вельмишановна Світлано Миколаївно!

Прийміть наші сердечні вітання та найкращі побажання з нагоди Вашого ювілейного Дня народження!
Вам доля подарувала активне, багате і цікаве життя. Притаманний Вам талант організатора,помножений на велике бажання творити заради блага людей, став запорукою Вашого професійного і життєвого успіху. Ви, авторитетний фахівець, мудрий керівник, виростили не одне покоління керівників навчальних закладів Хмельниччини. Ми пишаємось, Світлано Миколаївно, що можемо назвати себе Вашими учнями, годимося, що пройшли Вашу управлінську школу.
Нехай невичерпна енергія, оптимізм і надалі будуть Вашими постійними супутниками в житті, а доля подарує багато світлих літ у мирі та добробуті.
Бажаємо Вам святкового настрою, тепла та щирості від рідних та друзів!
Ми любимо та шануємо Вас!!!

З повагою Асоціація керівників інноваційних закладів освіти Хмельницької обл.

Новини Світлана Миколаївна Бобровник.
Ким є вона для тих, хто її знає, любить і поважає. Це тисячі людей, яким колись хоч на мить поталанило зустрітись з Світланою Миколаївною.
Адже важливо у житті мати орієнтир, на який ти рівняєшся, з ким звіряєш свої думки, вчинки, кроки у цьому світі. Таким мірилом честі й совісті для нас завжди є Світлана Миколаївна.
З першого дня нашого знайомства, з першої зустрічі в обласному інституті удосконалення кваліфікації вчителів, коли ми, молоді тоді директори шкіл, обирали президента клубу творчо працюючих директорів Хмельницької області «Співробітництво», побачили і відчули людину надзвичайної внутрішньої краси, яскравого лідера.
Директором ліцею №17, заступник начальника обласного управління освіти, завідуюча відділом ХОІППО, Світлана Миколаївна завжди була величною у своїй простоті, як зірка, і близька, як найрідніша та найдорожча людина. Вона приходить на допомогу у важкі хвилини життя своїм друзям, просто знайомим, радіє успіхам інших, з особливим теплом і щирістю опікується нашими дітьми.
Світлана Миколаївна завжди бачила, підхоплювала і розвивала ідею, яку ніхто не помічав раніше.
Роки членства у клубі, подаровані нам Світланою Миколаївною, можливо і не завжди тоді ми цінували так, як цінували б тепер. Вони були напоєні нектаром безтурботної, безкорисливої дружби, цікавих дискусій, оригінальних проектів і творчого зростання. Це найщасливіші роки нашого життя, роки зустрічей з Світланою Миколаївною. На освітянському небосхилі області одна за одною спалахували зірки директорів-новаторів. Вони пломеніли завдяки управлінському таланту, підтримці і допомозі мудрого керівника. Радували успіхами інноваційні освітні заклади не тільки у великих містах, але й у глибинці, де також народжуються талановиті діти.
Скільки разів ми спостерігали: зал завмирав, коли на трибуну виходила ця мудра жінка. Завжди вражає її вміння захоплювати аудиторію глибиною мислення, величністю думок, образністю мовлення і, в той же час, простотою спілкування.
Очі Світлани Миколаївни завжди наповнені світлом любові і тепла, приємна посмішка сяє на обличчі.
Ідучи життєвими дорогами, ми все більше відчуваємо радість від того, що у нашому житті є така світла і прекрасна людина.
Зі Світланою Миколаївною можна поділитись найсокровеннішим, вона порадить і розрадить, допоможе або знайде того, хто конкретно змінить ситуацію на краще.
Вона уміє створювати атмосферу щирої дружби, довіри і взаєморозуміння.
Світлано Миколаївно, низько кланяємось Вам за щирість душі, яку Ви упродовж багатьох років даруєте нам. Щиро дякуємо за допомогу і підтримку, якою Ви оточуєте усіх нас. У своїх повсякденних, інколи швидкоплинних турботах, ми не завжди цінуємо щастя спілкування з Вами, дотику до великої душі Вашої. Ви і це умієте прощати нам.
Ми безмежно любимо, обожнюємо і поважаємо Вас, дорога наша Світлано Миколаївно. Вітаємо зі славним ювілеєм.
Зичимо міцного-преміцного здоров’я, щастя любов’ю і успіхами Ваших дітей і онуків. Хай береже вас Бог на многії і благії літа.


Члени клубу «Співробітництво»
1990-2000 років

Новини title

Новини XVІ РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ
9 листопада 2016 року, у День української писемності та мови, традиційно відбудеться Радіодиктант національної єдності.
Об 11 годині на Першому каналі Українського радіо почнеться радіопрограма, присвячена акції: йтиметься про історію радіодиктанту, його учасників, умови написання. А об 11:30 початок написання радіодиктанту.
Диктуватиме доцент Київського університету ім. Б. Грінченка, автор підручників і посібників із української мови Олександр Авраменко.
title

Новини 23-25 листопада 2016 р. Асоціацією керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України» проводиться науково-практична конференція «Сучасні моделі трансформації української системи освіти та її інтеграція в європейський освітній простір».

Реєстрація для учасників до 21 листопада 2016 року на електронну пошту t_rgu@i.ua, телефон для довідок 067-686-34-84 або 099-092-71-29

Інформаційний лист у детальніше