Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Загальні новини
Новини » Загальні новини

Новини 23 березня 2014 року в приміщенні актової зали Хмельницького ОІППО та обласного ліцею-інтернату відбулося офіційне відкриття IV етапу Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури і спорту.
З напутніми словами до команд-учасниць, що з'їхалися з усієї країни, звернулися голова Хмельницької облдержадміністарції Леонід Прус, перший заступник Хмельницької обласної ради Віктор Адамський, голова журі олімпіади, заслужений вчитель України, вчитель ЗОШ І-ІІІст. №78 м. Києва Сергій Чешейко. Вони побажали юнакам і дівчатам успіхів на спортивних майданчиках та у класних аудиторіях.
Цікавими різноманітніми виступами порадували гостей юні аматори сцени.
У програмі оілмпіади виконанням учасниками теоретичних завдань та практичних етапів з легкої атлетики, волейболу, баскетболу, футболу, ганболу, туризму.
Посланці різних областей та їхні наставники зустрінуться також з учнями та вчителями загальноосвітніх закладів м. Хмельницького, візьмуть участь в інформаційно-пізнавальному заході "Спортивна Хмельниччна", ознайомляться з визначними міста над Південним Бугом.

Більше інформації на сайтах:
www.visnyk.hoippo.km.ua та www.olimp.hoippo.km.ua

Новини Відповідно до листа Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 25.02.2014р № 14.1/10-462 "Про проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції у м. Києві"
10 квітня 2014 року у м. Києві буде проведена Всеукраїнська науково-практична конференція "Сучасні тенденції розвитку організаційної культури та її вплив на ефективність роботи загальноосвітніх навчальних закладів"
Основними напрямками конференції є:
- Управлінська культура керівника
- Механізм управління
- Стратегія менеджменту
- Роль організаційної культури в інноваційнорму розвитку.
Для участі в конференції необхідно подати заявку до 1 квітня 2014 року на електронну адресу - sch_117@mail.ru
3.33

Новини Прозорість нашої роботи та врахування думки громадськості є першочерговими критеріями. Тому ми публікуємо план дій та закликаємо студентів, освітян та експертів долучатися до конкретних кроків у напрямку його реалізації.

Про це йшлось на першій прес-конференції 4 березня 2014 року було оголошено про пріоритети діяльності нового керівництва МОН. Головне завдання Міністерства – сприяти досягненню навчальними закладами найвищої якості освіти, ліквідувати щоденний контроль, відмовитися від репресивних функцій, перейти на засади партнерської співпраці із закладами освіти. У рамках програми діяльності Кабінету Міністрів України на 100 днів Міністерство освіти і науки розробило свій план дій, котрий можливо розпочати і частково виконати за цей короткий період.

Джерело сайт МОН України
5

Новини Наказ департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА від 07.03.2014 р № 58-но "Про проведення відбірково-тренувальних зборів з інформаційних технологій, трудового навчання до IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013-2014 навчальному році"

Наказ завантажуйте у детальніше
3.33

Новини
"... І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люди на землі."
5

Новини Пропонуємо вашій увазі освтній веб-журнал "Освітній клуб".
На його сторінках висвітлюється сучасні підходи та інноваційні технології навчання та виховання.

http://educlub.com.ua
5

Новини Шановні колеги, освітяни.
Оргкомітет П'ятої міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти 2014" інформує керівників та працівників закладів освіти про перенесення дати прoведення виставки на 18-20 березня 2014 року (Виставковий центр "КиївЕкспоПлаза")
Контакти:
Леся Володимирівна, 0-44-498-42-05
e-mail: expo@vsvit.com.ua
Сайт - www.vosvita.com.ua
5

Новини
3 березня 2014 року відбулось позачергове засіданя науково-методичної ради Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
На порядку денному було лише одне питання "Про роботу експертних рад щодо схвалення методичних розробок педагогічних працівників, що претендують на присвоєння звання "МЕТОДИСТ" (інформувала Пастернак О.В.)
3.4

Новини Мережа навчальних закладів «Школа сприяння здоров‘ю» Хмельницької області за результатами оглядів-конкурсів 2009-2012 років

Навчальні заклади - Завантажити файл