Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Загальні новини
Новини » Загальні новини

Новини


Новини Графік проведення очних сесій вчителів-класоводів першого класу Нової української школи Хмельницької області.

Графік уточнений (дати проведення під назвою міста/району/ОТГ) - Завантажити файл

Новини Начальникам відділів, управлінь освіти
райдержадміністрацій та міськвиконкомів
Головам об’єднаних територіальних громад
Завідуючим районними (міськими)
методичними кабінетами
Методистам початкових класів


Інформуємо, що відповідно до наказу МОН України від 15.01.2018 № 34 “Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників (тренерів) для роботи в умовах Нової української школи” на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з 12 по 16 лютого 2018 року проводитиметься підвищення кваліфікації педагогічних працівників за типовою освітньою програмою МОН України (наказ МОН № 36 від 15.01.2018 року).

Про початок, режим роботи та зміст курсів буде повідомлено додатково, листом.
Проректор М.В. Соловей

Новини Звіт про роботу - перейти на перегляд та завантаження

Звіт про діяльність (форма 1) - перейти на перегляд та завантаження

Новини

Відео Валерія Гурченка. Хмельницький 19.12.2017 року


Новини


Новини Кошторис на 2017 рік - перейти на перегляд та завантаження


Розмір плати за навчання для 1 слухача (підвищення кваліфікації) - 624,63 грн
Варість одного дня навчання 65,85 грн

Розрахунки вартості оплати курсів - Завантажити файл


Звіт за ІІІ квартал 2017 року (у формах) - перейти на перегляд та завантаження

Новини Відповідно наказу Міністерства освіти і науки України від 13.01.2014 № 31 «Про затвердження графіків проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів на 2015–2019 роки та конкурсних відбірково-тренувальних зборів кандидатів до складу команд учнів України для участі у міжнародних учнівських олімпіадах з навчальних предметів на 2014–2019 роки» 13 грудня цього року проведено засідання оргкомітету ІV етапу ХХХVІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, яка буде проходити в березні 2018 року на Хмельниччині, а саме на базі навчальних закладів м. Кам’янця-Подільського. В засіданні взяли участь директор Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Фасоля О.І. (голова оргкомітету), ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Берека В.Є. (заступник голови), секретар Кам’янець-Подільської міської ради Васильянов Д.С., проректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Попик О.Ф., заступник директора Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Дупляк Т.В., заступник начальника управління Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Блажієвська В.М., ректор Хмельницького національного університету Скиба М.Є., ректор Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Копилов А.С., члени оргкомітету та керівники навчальних закладів на базі яких будуть проходити І-ІІІ етапи олімпіада. В процесі проведення вебінару обговорено орієнтовну програму проведення олімпіади та визначено основні заходи щодо покращення матеріально-технічної бази визначених навчальних закладів.

Новини Методичний кабінет управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради (начальник управління Колісник В.В., завідувач МК Фурман Л.М.) – серед переможців Всеукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування», організованого Міністерством регіонального розвитку України при підтримці Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».
Практика «Створення методичного кабінету та забезпечення методичного супроводу в навчальних закладах» відзначена дипломом за І місце та кристалом переможця.
Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти вітає управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради, методичний кабінет з професійним визнанням на всеукраїнському рівні.