Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Загальні новини
Новини » Загальні новини

Новини 16 листопада 2017 року у Хмельницькому ОІППО, в рамках V Міжнародної науково-практичної конференції "Духовно-історичні засади розвитку української нації" відбулися дві панельні дискусії на теми: "Вплив ідей Реформації на культурно-історичні процеси в Україні" та "Насилля комуністичного та нацистського режимів в Україні. ХХ століття"
Новини З 1 ПО 4 ЛИСТОПАДА 2017 року у Полтаві відбувся фінальний етап XV-ГО Всеукраїнського ТУРНІРУ ЮНИХ ПРАВОЗНАВЦІВ.
В ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ БОЯХ ЗМАГАЛОСЬ 25 КОМАНД ХМЕЛЬНИЧЧИНУ НА ТУРНІРІ ПРЕДСТАВЛЯВ Славутський навчально- виховного комплекс «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх», які здобули почесне трете місце.
Керівник команди що привів до перемоги, вчитель історії та правознавства Труфанова Ольга Іванівна

Новини 02 листопада на базі Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 імені Олександра Співачука відбувся ІІІ (обласний) етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Новини (* 25 жовтня 1937, м.Слов"янськ нині Донецької обл. — † 2 липня 1991, Київ) — українська письменниця, поетеса, прозаїк, перекладач, журналістка. Член Спілки письменників України з 1968 р.

Наталя Кащук народилася 25 жовтня 1937 р. в Слов'янську в родині службовця. У 1942 році сім"я переїхала до Кам"янця-Подільського. Середню школу закінчила в Кам'янці-Подільському. З 1954 р. навчалася спочатку в Чернівецькому університеті, потім — у Київському , який закінчила 1959 р. (за фахом —філолог).

Працювала муляром-бетоняркою на комсомольських будовах Криворіжжя, редактором у видавництві «Дніпро» та Політвидаві України. Далі була старшим редактором відділу літератури та роз'їзним кореспондентом журналу «Україна».
Наталя Кащук друкувала вірші у місцевій та республіканській пресі з 1953 р.:
Шелестить мені в Кам’янці мамина біла берізка,
Про вдовині жалі Гуменецький розказує ліс,
Сходить сонце з Сибіру, і слово Шевченка, як лезо,
Набухає, мужніє з мужичих кривавиць і сліз...

Новини 21 жовтня 2017 року о 9.00 буде розіслано на електронні пошти РВО, МВО, РМК, ОТГ завдання з VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка для проведення районного/міського туру.

Новини
Шановні освітяни - колеги !
В цей святковий день прийміть мою щиру вдячність за Вашу невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.
Нехай Ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щирої любові до студентів та колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Педагогом!

Новини 26 вересня 2017 року у Хмельницькій обласній філармонії керівництво області та освіти відзначило нагородами кращих освітян Хмельниччини. Освітян також привітали кращі творчі колективи області.

Новини У рамках святкування Дня європейських мов (26 вересня 2017 року) та року німецької мови в Україні у Хмельницькому ОІППО відбулися експрес-уроки з німецької, англійської, польської, румунської, французької та іспанської мов для освітян області - слухачів курсів підвищення кваліфікації.

Новини Колектив Хмельницького ОІППО висловлює щире співчуття голові Хмельницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Анатолію Степановичу Яримюку з приводу смерті батька.