Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Семінари
Новини » Семінари

Інформація по семінарам 15 червня 2017 року Хмельницьким ОІППО проведено вебінар «Створення освітнього середовища для роботи з обдарованими учнями».
У вебінарі взяли участь: ректор ХОІППО Берека В.Є., проректор з науково-методичної роботи ХОІППО Попик О.Ф., завідувач НМЦ координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти Кошка О.А., завідувч НМЦ викладання інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій і дистанційного навчання Ребрина В.А., методист НМЦ координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти Гребень О.В., методист ІМЦ управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради, керівник міської філії МАН Ставінський О.В., директор Славутського НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх» Зайонц І.М.
Система роботи з обдарованими дітьми буде ефективною за умови наявності розвиваючого освітнього середовища: шкільного, районного (міського), обласного коли кожен із них буде розширювати і насичувати один одного. Основним показником ефективності такого середовища є результати виступів учнівських команд на різних етапах олімпіад, конкурсів, турнірів.
Загальна характеристика результатів участі школярів області в ІІІ та ІV етапах олімпіад, обласному та фінальному етапах турнірів прозвучала у виступі проректора ХОІППО Попика О.Ф.
Ректор ХОІППО Берека В.Є. звернув увагу на налагодження співпраці ХОІППО та методичних служб районів, міст, ОТГ щодо стимулювання та заохочення педагогічних працівників, які демонструють вагомі результати в роботі з обдарованими учнями.
Теоретичні аспекти процесу побудови освітнього середовища для обдарованих дітей та основні проблеми в роботі вчителя з даною категорією учнів окреслено в доповіді методиста НМЦ по роботі з обдарованими дітьми Гребень О.В.

Інформація по семінарам 15 червня 2017 року відбувся обласний семінар методистів дисциплін художньо-естетичного циклу РМК (ММК) та представників ОТГ з питань продовження реалізації нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти.
Захід складався з інформаційно-методичного та практично-презентаційного модулів.
Про актуальність галузі «Мистецтво» зазначив у своєму вітальному слові Берека В.Є., ректор ХОІППО та вручив Подяки за плідну співпрацю з Хмельницьким інститутом післядипломної педагогічної освіти вчителям та методистам.
Науково-методичні аспекти нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти висвітлив Попик О.Ф., проректор з науково-методичної роботи.
Гіджеліцький І.К., завідувач НМЦ виховної роботи ХОІППО акцентував увагу на виховних завданнях мистецтва.
Висвітлила структуру та зміст освітньої галузі «Мистецтво» (9 клас) та відзначила позитивність напрацювань та досягнень 2016-2017 н.р. Махмутова А.Є., методист художньо-естетичних дисциплін ХОІППО
Секретами успіху фахової майстерності поділилась з присутніми Гринишина Л.М., учитель музичного мистецтва Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8, переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017».
Яскравий та достойний наслідування досвід роботи спеціалізованих класів мистецького профілю розкрили вчителі-практики - Крамар М.В., учитель образотворчого мистецтва СЗОШ І-ІІІ ступенів № 27 ім. Д.Іваха м.Хмельницького та Кушнір О.І., учитель початкових класів та музичного мистецтва Волочиського НВК


Інформація по семінарам 14 червня для новопризначених представників методичних служб ОТГ науково-методичним центром координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО проведено семінар-тренінг з проблеми «Організаційно-педагогічні засади сервісного обслуговування закладів освіти в умовах децентралізації» (модератор Кошка О.А., завідувач НМЦ).
Напрями взаємодії ХОІППО та методичних служб районів, міст, ОТГ окреслено у виступі Береки В.Є., ректора ХОІППО, доктора педагогічних наук, професора.
Дрижал О.М., методист ХОІППО, ознайомив присутніх із віртуальною методичною службою ХОІППО (сайти, блоги, періодичні видання тощо).
Змістова частина тренінгу містила модулі:
- Нормативно-правові та організаційні засади створення та діяльності методичної служби;
- Організація науково-методичної роботи з педагогічними працівниками.
Учасники ознайомились із досвідом створення та організацією діяльності методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради (презентувала завідувач Фурман Л.М.) та методичного центру відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради (презентувала завідувач Луцик Н.В.).
Специфіка діяльності РМК та міжшкільного методичного об’єднання, роль методичного активу у роботі з педагогічними працівниками висвітлена завідувачем РМК відділу освіти, молоді та спорту Чемеровецької РДА Проців Г.А.
Учасниками тренінгу опрацьовано алгоритм формування методичної роботи як системи.


Інформація по семінарам 13 червня 2017 року методистами науково-методичного центру дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти ХОІППО було проведено семінар керівників методичних об’єднань педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів з проблеми «Формування професійної компетентності педагогічних працівників дошкільної освітньої галузі в умовах нової української школи».
Відкрила роботу семінару Каратаєва Марія Іванівна, методист НМЦ дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти ХОІППО, привітавши учасників і розкривши зміст роботи заходу.
У теоретичному модулі виступили Галас Антоніна Вікторівна, завідувач НМЦ дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти ХОІППО, Харченко Алла Анатоліївна, старший викладач кафедри теорії та методик початкової і дошкільної освіти ХОІППО, Дарченко Лариса Григорівна, методист НМЦ дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти ХОІППО з проблем формування професійної компетентності педагога дошкільного навчального закладу.


Інформація по семінарам 9 червня 2017 року в приміщенні Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар методистів РМК (ММК), територіальних громад з питань підготовки до нового навчального року та проведення серпневих нарад учителів природничо-математичного циклу.
Інформація по семінарам Згідно наказу МОН від 18. 05. 2017року № 714 Хмельницький ОІППО був визначений базовим обласним інститутом для проведення навчальних курсів з підготовки вчителів початкової школи, які розпочнуть роботу за науково-педагогічним проектом « Інтелект України» у 2017-2018 навчальному році. Учасниками курсів були вчителі початкових класів Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської та Хмельницької областей. Хмельничани мали найбільше представництво. З нового навчального року у Хмельницькій області розпочинають роботу за проектом « Інтелект України»37 перших класів. Це результат прагнення освітян області до оновлення змісту, методів, форм і засобів національної системи освіти відповідно до Концепції « Нова українська школа». У роботі курсів брали участь співробітники ІМЗО МОН України, Харківських вузів, Хмельницького ОІППО. Курси відбулися з 6 по 9 червня 2017 року.Інформація по семінарам 31 травня 2017 року у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася науково-практична конференція «Духовно-моральне виховання молоді в контексті концепції «Нової української школи». В її роботі взяли участь управлінці, науковці, методисти, вчителі, священнослужителі Хмельниччини, а також гості з НУ «Острозька академія». Ішлося про стан, проблеми і перспективи викладання предметів духовно-морального спрямування у навчальних закладах, зокрема в рамках концепції «Нової української школи».
На важливості й актуальності означеної проблематики акцентували увагу присутніх директор департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації, кандидат педагогічних наук Олег Фасоля, головний спеціаліст управління культури, національностей, релігій і туризму Хмельницької ОДА Олена Западенко, ректор Хмельницького ОІППО, доктор педагогічних наук, професор Віктор Берека.


Інформація по семінарам Відповідно до плану роботи на 2017 рік Міністерства освіти і науки України, Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти проводять науково-практичну конференцію «Сучасна екологічна освіта в інтересах сталого розвитку».
Мета конференції – обговорення сучасного стану екологічної освіти в Україні, ознайомлення з досвідом і кращими практиками в сфері освіти для сталого розвитку.
Конференція відбудеться 5 жовтня 2017 року в приміщенні Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за адресою: м. Хмельницький, вул. Озерна, 14.

Інформаційний лист завантажуйте в детальніше.

Інформація по семінарам Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі X Міжнародної науково-практичної конференції «Обдаровані діти – інтелектуальний потенціал держави», яка відбудеться 3–10 липня 2017 р. поблизу міста Чорноморськ (колишній Іллічівськ) за адресою: Одеська область, Овідіопольський район, с. Молодіжне, Набережна, 6а, БВ «Ювілейна».
Мета конференції: визначення наукових основ та практичних способів розв’язання питань розпізнання, розвитку, супроводу та підтримки обдарованості у дітей і молоді, у тому числі, формування в них успішних життєвих стратегій у сучасному соціумі; обмін досвідом у практичній роботі з обдарованими дітьми та молоддю.

Завантажити лист у детальніше