Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Семінари
Новини » Семінари

Інформація по семінарам Традиційно, осіннього дня, на Покрову Пресвятої Богородиці, в дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) №2 «Подоляночка» м. Славути відбулося святкове дійство «Посвята в козаченята». Цей день був святковим по-особливому, адже Посвята – десятою ювілейною. На захід запросили гостей з області та міста, що прибули до закладу з подарунками для дітей та Музею козацької слави. До святкової зали завітали Головний Отаман Крайового козацького полку «ПОДІЛЬСЬКІ ДЖУРИ», ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доктор педагогічних наук, професор Віктор Євгенович Берека та Головний Отаман Хмельницького округу міської громадської організації “Козацтво запорозьке”, командор-адмірал, міський голова Василь Богданович Сидор, депутати міської ради; начальник управління освіти Ельміра Миколаївна Перепелиця, заступник начальника Вісик Тетяна Андріївна.
Розпочався захід із внесення Державного прапору України вихованцем закладу та виконання Державного гімну України.
Кожен вихованець групи «Веселка», котрий мріяв бути козаком, під час цікавих та веселих конкурсів продемонстрував свої кращі риси, підкреслив чоловічі якості: сміливість, мужність, відвагу, спритність, розум, кмітливість у козацьких забавах.
Святкове дійство завершилося щирим дитячим – «присягаюсь», адже кожен, хто мріє стати козаком, повинен знати і виконувати заповіді козаків, а саме: любити Батьківщину, берегти та захищати свою родину, берегти і примножувати традиції українського народу.
В.Є Берека та В.Б.Сидор вручили дітям «Козацькі» посвідчення, пам’ятні значки та подарунками.


Інформація по семінарам Освітянська спільнота Хмельниччини 10 жовтня відзначила 50-ту річницю від створення районних (міських) методичних кабінетів в Україні. Педагоги, методисти, управлінці, науковці, ветерани методичної служби області зібрались на велику методичну раду у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, щоб проаналізувати здобутки, визначити протиріччя, поміркувати над сьогоденням.
Слова вдячності за працю та важливість збереження методичної служби в новій моделі освіти прозвучали у виступах Андрійчук Неоніли Вячеславівни, першого заступника голови Хмельницької обласної ради, Фасолі Олега Івановича, директора Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, кандидата педагогіних наук.
Процес становлення методичної служби Хмельниччини та її сьогодення розкрито у виступі Береки Віктора Євгеновича, ректора обласного інституту, доктора педагогічних наук, професора.


Інформація по семінарам У рамках «Українсько-німецького року мов 2017-2018» на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти заплановано провести п’ятиденний методико-дидактичний семінар з основними темами: «Викладання німецької мови з використанням цифрових мультимедійних засобів. Використання мобільних засобів учнів у проектній роботі. «Викладання лінгвокраїнознавства – інновативні підходи на занятті німецької мови» та «Підготовка учнів до іспитів на рівнях А1-В2»
Після завершення п’ятиденного семінару видається підтвердження участі у заході, підписане спільно Міністерством освіти і науки України та Goethe-Institut в Україні. Кожен учитель – учасник семінару отримає пакет матеріалів для використання на уроці німецької мови.
Методико-дидактичний семінар у Хмельницькій області заплановано провести 30 жовтня - 03 листопада 2017 р.
Вчителям німецької мови, які бажають покращити свою мовленнєву підготовку, удосконалити професійну майстерність та взяти участь у семінарі пропонуємо заповнити анкету-заявку
Реєстрація триватиме до 18 жовтня 2017 року.

Інформація по семінарам Шановні освітяни, управлінці, колеги! Кафедра менеджменту та освітніх технологій ХОІППО запрошує до участі у роботі регіональної науково-практичної конференції “Управління закладом освіти в умовах системних змін", яка відбудеться 2 листопада 2017 року.
Детальніше в інформаційному листі.

Інформація по семінарам 5 жовтня 2017 р. у Хмельницькому ОІППО відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасна екологічна освіта в інтересах сталого розвитку».
Співорганізаторами заходу були Міністерство освіти і науки України Інституту педагогіки НАПН України, Департамент освіти і науки Хмельницької ОДА, Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (зокрема кафедра теорії і методик природничо-математичних дисциплін і технологій ), Хмельницький національний університет, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, Кам’янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка, Хмельницький обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.
З вітальними словами перед учасниками конференції виступили заступник начальника відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин МОН України Світлана Фіцайло, завідувач кафедри екології Хмельницького національного університуту, доктор сільськогосподарських наук, доцент Наталія Міронова, проректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктор педагогічних наук, професор Олександр Галус.
Означена проблематика була грунтовно висвітлена у доповідях науковців столичних, хмельницьких і кам'янець-подільських вишів, викладачів і методистів ХОІППО, музейних працівників, громадських активістів.
На секційних засіданнях розглянуто питання «Освіта для сталого розвитку», «Сучасні екологічні проблеми: особливості і шляхи вирішення», «Екологія і здоров'я».
Жвава розмова з актуальних проблем сучасної екологічної освіти точилася на дискусійному майданчику та під час круглого столу.
За підсумками конференції видано збірник наукових та науково-методичних праць «Сучасна екологічна освіта в інтересах сталого розвитку». Він прислужиться дослідникам проблем екологічної освіти, викладачам вишів, аспірантам, студентам, учителям шкіл, працівникам позашкільних навчальних закладів, які організовують екологічні табори, експедиції з дітьми, а також методистам, що займаються питаннями екологічної освіти.

Більше фото за посиланням.

Інформація по семінарам 04 жовтня 2017 року відбулася обласна колегія, на якій були присутні керівники освітніх установ Хмельниччини.
На колегії розглядалися питання проведення та результативність ЗНО 2008-2017 роках та про організацію та проведення ЗНО - 2018.

Інформація по семінарам 04 жовтня 2017 року в Хмельницькому ОІППО відбувся обласний семінар "Оздоровча рухова активність"

Інформація по семінарам 27 вересня 2017 року у приміщенні Хмельницького ОІППО відбулося урочисте святкування з нагоди "Дня дошкілля".
Під час урочистостей були проведені майстер-класи, нагородження працівників дошкільної галузі Хмельниччини. І також працівники дошкілля міста Кам'янець-Подільського талановито презентували свої художні номери.

Інформація по семінарам 26 вересня на базі НВК №4 м. Хмельницького було проведено семінар-практикум педагогів-організаторів області з питань становлення національної самосвідомості школярів засобами козацької педагогіки.
Заступник директора звиховної роботи НВК № 4 Добровінська О.П., голова методичного об'єднання класних керівників міста Поліщук В.В. цікавим історичним екскурсом у поєднанні із сучасністю розповіла про використання ідей козацької педагогіки у ЗОН закладах. Її яскраво доповнювали фрагменти козацького гопака, козацькі пісні у супроводі бандури. Козацький відгомін прозвучав у стінах початкової школи. Тут учасники семінару-практикуму поринули у чудове свято Покрови Пресвятої Богородиці. Було ще багато цікавого і корисного на семінарі: Козак- квест, козацькі посиденьки.
Надзвичайно творчо і щиро, дружною командою педагоги НВК № 4 поділились досвідом одного із досить важливого напряму національно-патріотичного виховання- використання елементів козацької педагогіки у виховній роботі.