Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Семінари
Новини » Семінари

Інформація по семінарам 19 червня 2014 року відбувся обласний семінар методистів РМК (ММК) з фізики, математики, інформатики та трудового навчання.

Інформація по семінарам 18 червня 2014 року науково-методичним центром дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти був проведений обласний семінар керівників методичних об’єднань вихователів старших груп дошкільних навчальних закладів з питань: «Компетентнісний підхід - умова реалізації оновленого стандарту дошкільної освіти та чинних програм»

Інформація по семінарам Науково-методичним центром дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 18.06.2014 року було проведено семінар керівників загальноосвітніх навчальних закладів з інклюзивним навчанням «Організація впровадження інклюзивної освіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів». Учасниками семінару визначено основні напрямки формування професійних компетенцій керівника загальноосвітнього навчального закладу для успішного впровадження інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами, ознайомлено з досвідом роботи закладів освіти щодо вдосконалення існуючих та впровадження нових форм і методів корекційного навчання дітей з порушеннями психофізичного розвитку в умовах інклюзивного закладу відповідно до чинного законодавства, обговорено проблеми поглиблення, переосмислення педагогічних знань відповідно до сучасних вимог розвитку інклюзивної освіти, створення інноваційної освітньої системи.

Інформація по семінарам17 червня 2014 року в приміщенні Хмельницького ОІППО відбувся семінар методистів відповідальних за викладання польської мови.

Інформація по семінарам 17 червня 2014 р. на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар для методистів з бібліотечних фондів районних (міських) методкабінетів з теми «Тенденції розвитку шкільних бібліотек та їх роль в інноваційному просторі регіону».
В його роботі взяли участь Дзяворук П.Ф., в.о. проректора ХОІППО, Кошка О.А., завідувач науково-методичного центру ХОІППО, Синчук В.В., начальник відділу по зміцненню матеріально-технічної бази, Фарварщук В.П., методист бібліотечних фондів ХОІППО, методисти та спеціалісти ХОІППО.
Під час роботи семінару проаналізовано систему роботи щодо формування та обліку бібліотечних фондів підручників, активізовано проблеми організаційно-методичного супроводу бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів, вироблено рекомендації.

Інформація по семінарам
3 червня 2014 року у м. Києві відбулося засідання комісії з питань інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи з проблем виховання, розвитку дітей та учнівської молоді у загальноосвітніх навчальних закладах, Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України, де було заслухано заявку на проведення дослідно-експериментальної роботи на базі Дунаєвецького Будинку творчості школярів (Директор Пивоварова В. І.).

Інформація по семінарам13 червня 2014 року відбувся семінар організаторів курсової підготовки з питань планування курсів підвищення кваліфікації на 2015 рік.
На семінарі виступив проректор Хмельницького ОІППО М.В. Соловей, який наголосив на відповідальному ставленніі до планування та відправлення педагогічних працівників на курси до ХОІППО. Також на семінарі виступили: Завцентром Н.В. Білик, методисти: І.В. Дяків та І.І. Коцюбан.
Ілья Іванович наголосив про можливість походження курсів у дистанційних спосіб за допомогою сайту "Мудл" - http://dn.hoippo.km.ua/moodle

Інформація по семінарам 12 червня 2014 року на базі Хмельницького ОІППО відбувся семінар методистів суспільно-гуманітарних дисциплін з питань роботи у новому навчальному році за Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти.
На семінарі виступив начальник відділу Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Блажієвська В.М., яка ознайомила методистів з нормативно-правовою базою забезпечення навчально-виховного процесу в основній школі. Шевчишина О.В. – ст.. викладач кафедри педагогіки і психології, кандидат психологічних наук охарактеризувала особливості учнів 6-х класів та їх врахування у навчально-виховному процесі.

Інформація по семінарамВідповідно до плану роботи ХОІППО 11.06.2014р відбувся обласний семінар методистів РМК (ММК) з психологічної служби з питань аналізу діяльності психологічної служби системи освіти області у 2013-2014 н.р. та підготовки до серпневих нарад. В рамках роботи якого були розглянуті такі питання:
- Стратегічні завдання модернізації методичної роботи для забезпечення якості та доступності психологічного супроводу освіти.
- Аналіз методичного забезпечення роботи психологічної служби системи освіти області у 2013-2014 н.р. та пріоритетні завдання методичного супроводу діяльності практичних психологів, соціальних педагогів у 2014-2015 н.р.
- Про результативність роботи з обдарованими дітьми в закладах освіти області у 2013-2014 н.р.
- Учнівська олімпіада як засіб творчого розвитку та професійного самовизначення школярів.
В ході семінару було проведено засідання круглого столу з обміну досвідом роботи керівників психологічних служб районів, міст області щодо методичного супроводу діяльності практичних психологів, соціальних педагогів закладів освіти.