Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Семінари
Новини » Семінари

Інформація по семінарам


У Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти 24 березня 2015 року відбулося засідання круглого столу на тему: «Від Шевченка до сьогодення», приурочене пам’яті українського дитячого письменника Всеволода Нестайка. Захід проводився в рамках проекту «Науково-літературна студія як форма модернізації процесу вивчення літератури у школі».
До учасників творчої зустрічі, а це близько 70 учителів-предментинків загальноосвітніх навчальних закладів Хмельниччини, долучилися керівники обласних команд XXIX Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

Інформація по семінарам 23 березня 2015 року в рамках роботи XXIX Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури проходив Всеукраїнський семінар керівників команд-учасниць олімпіади та методистів з української мови та літератури рай(міськ) методичних кабінетів з питань «Пріоритетні завдання сучасної шкільної філологічної освіти та їх реалізація в навчальних закладах Хмельниччини».

Інформація по семінарам title
12-14 березня 2015 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася головна подія освітньої галузі — Шоста Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015».
Організатори виставки: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».
Виставка «Сучасні заклади освіти» є широкомасштабним професійним заходом в Україні, який представляє найбільшу кількість національних вищих, професійно-технічних, загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, інститутів післядипломної педагогічної освіти, а також закордонних навчальних закладів та освітніх агенцій, наукових установ, підприємств, що презентують технічне обладнання та програми для впровадження в освітню практику.
У привітанні учасникам виставки від Міністра освіти і науки України Сергія Мироновича Квіта наголошується, що освіта є базою для продукування інтелектуального потенціалу нації. Головними пріоритетами освітньої галузі є формування культури самоосвіти у молоді, виховання національної свідомості, обмін досвідом між українськими та закордонними фахівцями та модернізація галузі освіти в Україні відповідно до сучасних світових стандартів.
У межах виставки відбулося нагородження переможців. Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти удостоєний срібної медалі у номінації «Сучасні навчальні заклади як соціокультурний осередок громадсько-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді».


Інформація по семінарам 25 лютого 2015 відбувся обласний семінар директорів позашкільних навчальних закладів з питання: «Управлінський супровід діяльності педагогів позашкільного навчального закладу щодо реалізації завдань національно-патріотичного виховання».
Семінар проводився з метою активізації педагогічних колективів позашкільних навчальних закладів на реалізацію завдань національно-патріотичного виховання.
У роботі семінару брав участь ректор інституту В.Є. Берека. У частині інформаційно-цільового аспекту виступили Дзяворук П. Ф., завідувач науково-методичним центром виховної роботи, Іова В.Ю., старший викладач кафедри теорії і практики суспільних наук, Орловська Н.М., методист науково-методичного центру.

Інформація по семінарам
25 лютого 2015 року методистами початкової освіти НМЦ дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти проведено вебінар за темою: «Реалізація завдань Державного стандарту початкової загальної освіти» для методистів РМК, ММК області та заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів з навчально-виховної роботи Хмельницького району.
В роботі вебінару взяли участь ректор ОІППО-Берека В.Є., проректор з науково-методичної роботи-Попик О.Ф.
Нормативно-правове забезпечення організації навчально-виховного процесу в початковій школі висвітлила Галас А.В.-завідувач центру дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти.
Презентацію щодо створення мережевого контенту надала Кулик О.О.-методист початкової освіти НМЦ.
Досвід роботи з даного питання презентували : Заграйчук Л.М.-методист початкової освіти районного методичного кабінету відділу освіти Хмельницької райдержадміністрації, Успенська Л.Г.-заступник директора Шаровечківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кшевінська Л.А. –заступник директора Іванковецького НВК.

Інформація по семінарам 24 лютого 2015 року в Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти обласною психолого-медико-педагогічною консультацією було проведено постійно діючий семінар для завідувачів районних (міських) психолого-медико-педагогічних консультацій на тему: «Організаційні, змістові та методичні аспекти діагностичної роботи, корекційно-розвиткової допомоги дітям з порушенням психофізичного розвитку в умовах психолого-медико-педагогічних консультацій».
В роботі семінару взяли участь: Берека Віктор Євгенович, ректор обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Синявська Ганна Олександрівна, завідувач обласної психолого-медико-педагогічної консультації, Білецька Ольга Геннадіївна, консультант-практичний психолог, Бондарчук Алла Василівна, консультант-дефектолог.

Інформація по семінарам Відповідно до плану роботи Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 17.02.2015 р. відбувся семінар методистів початкової освіти з питання: ”Роль методичної служби в стимулюванні інноваційного пошуку вчителя початкових класів та його науково-методичній підтримці.” На семінарі були присутні: Берека Віктор Євгенович, ректор Хмельницького ОІППО та Попик Олександр Федорович, проректор з науково-методичної роботи ХмельницькогоОІППО.
Під час семінару було окреслено наступні завдання:

• Здійснити аналіз нормативно-правової та педагогічної літератури щодо інноваційної діяльності вчителя початкових класів;
• Обґрунтувати сучасні підходи до стимулювання інноваційного пошуку вчителя початкових класів;
• Визначити особливості організації науково-методичної підтримки вчителя початкових класів;
• Розкрити роль методичної служби в стимулюванні інноваційного пошуку вчителя початкових класів та особливості організації в ЗНЗ;
• Створити інформаційно-ресурсний банк даних про інноваційну діяльність ЗНЗ області.

Інформація по семінарам Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у роботі Третьої Всеукраїнської науково-практичної конференції „Формування патріотизму та збереження національної ідентичності особистості в умовах полікультурного середовища сучасної України”

Конференція відбудеться 23 квітня 2015 року в приміщенні Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за адресою м. Хмельницький, вул. Озерна, 14 (велика актова зала).
Реєстрація учасників із 9-00 до 10-00. Початок о 10 годині.

Термін подачі заявок на участь у роботі Конференції, текстів статей та копій квитанцій про оплату – до 25 березня 2015 року на адресу sozhum.kaf@i.ua.

Інформаційний лист та зразок заявки в детальніше

Інформація по семінарам У березні поточного року в Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти буде проведено засідання круглого столу «Від Шевченка до сьогодення», приурочене пам’яті дитячого українського письменника Всеволода Нестайка.
Тематичні напрями:
1. Українська дитяча проза в контексті сучасної літературної освіти ХХІ століття.
2. Художні образи, ідеї, проблеми та їх інтерпретація у творах української сучасної дитячої літератури.
3. Методичні аспекти вивчення творів української сучасної дитячої літератури у загальноосвітніх навчальних закладах.

Матеріали надсилати на електронну адресу sozhum.kaf@i.ua з поміткою «круглий стіл» до 01.03.2015 р.
Інформаційний лист та зразок заявка завантажуйте в детальніше.