Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Семінари
Новини » Семінари

Інформація по семінарам Семінар методистів з виховної роботи та основ здоров’я районних (міських) методичних кабінетів, що відбувся 17 червня 2015 року передбачав аналіз стану науково-методичного забезпечення виховної роботи у 2014-2015 н.р. та підвищення ефективності науково-методичного супроводу компетентної діяльності педагогів щодо розвитку виховних систем забезпечення навчальних закладів у 2015-2016 н.р.
Цікавими думками з актуальних питань виховання учнівської молоді поділився ректор ХОІППО Берека В.Є. та перший проректор Очеретянко В.І.
У виступі завідувача НМЦ виховної роботи Гіджеліцького І.К. було проаналізовано діяльність РМК, ММК щодо розвитку виховних систем загальноосвітніх навчальних закладів. Актуальні завдання щодо створення превентивного виховного середовища прозвучали у виступі методиста з основ здоров’я Поліщук А.Й. Про інноваційні форми та методи забезпечення науково-методичного супроводу діяльності позашкільних навчальних закладів, волонтерського руху акцентувалось у виступах методистів Орловської Н.М., Манзюк С.А.
Іовою В.Ю. розроблено і презентовано на семінарі модель науково-методичного забезпечення виховної роботи у 2015-2016 н.р. Модель була схвально сприйнята учасниками семінару та зацікавила інновацією і творчим підходом.

Інформація по семінарам Проблемі інноваційної та дослідно-експериментальної роботи у системі діяльності методичної служби області був присвячений вебінар науково-методичного центру координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти Хмельницького ОІППО, який відбувся 16.06.2015 року.
Учасниками вебінару стали завідувачі Р(М)МК/МЦ, методисти, відповідальні за координацію дослідно-експериментальної роботи у районах/містах.
В обговоренні проблемних питань взяли участь перший проректор ХОІППО Очеретянко В.І., завідувач НМЦ координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО Кошка О.А., методист НМЦ координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО Красовська В.Ю.
Організатори заходу проаналізували стан дослідно-експериментальної роботи в області, намітили завдання інноваційного розвитку Р(М)МК/МЦ.

Інформація по семінарам10 червня на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар для методистів РМК (ММК)
з математики, фізики та трудового навчання з питань викладання предметів у 2015- 2016 навчальному році.
Роботу семінару розпочав ректор інституту Берека Віктор Євгенович. В теоретичній частині семінару перед учасниками семінару виступили методисти Павич Н.М., Гудзь В.В. та Гринчук Л.В.
В ході роботи семінару окреслено основні напрямки модернізації змісту роботи методистів РМК (ММК) щодо підвищення якості фізико-математичної освіти та предметів освітньої галузі «Технології»; здійснено аналіз структури та змісту програм «Математика» та «Трудове навчання» (7 клас) за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти; розкрито основні напрямки реалізації компетентнісного, діяльнісного та особистісно-зорієнтованого підходів при викладанні дисциплін у новому 2015-2016 навчальному році.
В роботі семінару брали участь методисти РМК (ММК) та голови методичних об’єднань

Перейти на перегляд презентацій

Інформація по семінарам 11.06.2015 року на базі Волочиського НВК відбувся міжрегіональний науково-практичний семінар методистів РМК (ММК), керівників методичних об’єднань вчителів фізичної культури Хмельницької та Тернопільської областей з питань педагогічної інноватики в теорії і практиці фізичного виховання.
З вітальним словом до учасників семінару звернулася заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Леся Стебло. В роботі семінару прийняли участь науковий співробітник інституту інноваційних технологій і змісту освіти Галина Коломоєць, директор департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Олег Фасоля, ректор ХОІППО Віктор Берека, представники місцевої влади.
Делегацію методистів та вчителів фізичної культури Тернопільської області очолювали Віктор Сіткар, доцент Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка, кандидат психологічних наук, та Галина Єднак, методист Тернопільського ОКІППО.

Інформація по семінарам
Відповідно до плану роботи Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 10.06.2015 р. відбувся семінар вчителів початкової освіти з питання «Особистість четвертокласника в контексті вимог нової програми».

Інформація по семінарам
На базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар методистів з бібліотечних фондів районних/міських методкабінетів/центрів з теми «Шкільна бібліотека в умовах сучасного інноваційно-інформаційного суспільства».
В його роботі взяли участь Берека В.Є., ректор ХОІППО, Кошка О.А., завідувач науково-методичного центру ХОІППО, Фарварщук В.П., методист бібліотечних фондів ХОІППО.
Учасники семінару мали можливість поспілкуватись у web-режимі з керівником проекту «Шкільна електронна бібліотека «ШБІЦ-інфо» Зражевським Юрієм Михайловичем, який презентував проект «Інформаційне забезпечення загальноосвітнього навчального закладу» (Український інститут нормативної інформації м. Київ).

Інформація по семінарам У Хмельницькому ОІППО відбувся науково-практичний семінар з питань викладання польської мови та літератури в загальноосвітніх навчальних закладах. Лекції і практичні заняття для подільських колег – учителів польської мови провели працівники Дрогобицької філії Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОН України. Розглядалися, зокрема, поетична творчість Казимира Вєжинського та Константи Гальчинського, використання елементів музичних творів, мистецтва та рольових ігор на уроках польської мови тощо.
Опікувалася семінаром кафедра теорії та методик викладання суспільно-гуманітарних дисциплін (завідувач Пулатова Л.Й.)

Інформація по семінарам У 1972р. Генеральна Асамблея ООН проголосила 5 червня Всесвітнім днем навколишнього середовища. Святкування цього дня - це один з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем навколишнього середовища, нагадати людству про його роль в охоронні довкілля; дати можливість народам світу активно сприяти сталому розвитку суспільства. Всесвітній день навколишнього середовища відзначається по-різному: велопробігами, мітингами, конкурсами плакатів, посадкою дерев, розчищенням джерел та ін..
Педагоги і школярі Антонінської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Красилівського району, готуючись до свята, провели ряд заходів екологічного спрямування: бесіди,вікторини, туристичний похід.
26 травня 2015 р. в заході, організованому педагогами закладу, який очолює директор Ігор Всеволодович Кондратюк, приймали участь проректор ХОІППО Олександр Федорович Попик, методист біології і екології Лілія Анатоліївна Мирна, директор обласного ЕНЦУМ Василь Васильович Климчук.

Інформація по семінарам У Хмельницькому обласному музично-драматичному театрі імені М.Старицького 21 травня 2015 року відбулись урочисті збори «Надія твоя, Україно!» переможців обласних етапів учнівських олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з нагоди вручення обласних премій. Юну інтелектуальну еліту краю привітали та вручили дипломи переможців і грошові премії: голова Хмельницької обласної державної адміністрації М. В. Загородний, заступник голови Хмельницької обласної ради І. В. Хитрук, директор Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації О. І. Фасоля, ректор Хмельницького національного університету, доктор технічних наук, професор, М. С. Скиба, ректор Хмельницького інституту післядипломної педагогічної освіти доктор педагогічних наук, професор В. Є. Берека, ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктор педагогічних наук, професор І. М. Шоробура, голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки України А. С. Яремюк.