Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Семінари
Новини » Семінари

Інформація по семінарам 7 жовтня 2015 р. на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся вебінар для методистів районних/міських методичних кабінетів, відповідальних за проведення апробації підручників з проблеми «Основні завдання методичних служб районних/міських методичних кабінетів щодо проведення апробації навчальної літератури в закладах освіти області у 2015/2016 навчальних роках».
Під час роботи онлайн-семінару завідувач науково-методичного центру координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО Оксана Анатоліївна Кошка акцентувала увагу присутніх на ролі методичної служби у процесі апробації навчальної літератури.
Методист науково-методичного центру ХОІППО Валентина Пилипівна Фарварщук ознайомила слухачів з результатами апробації підручників 2 та 5 класів, розповіла про особливості проведення апробації навчальної літератури у загальноосвітніх навчальних закладах області у 2015-2016 навчальному році.
В онлайн режимі поділились досвідом роботи про організаційно-методичний супровід експертної діяльності вчителів щодо апробації навчальної літератури методист районного методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Городоцької РДА Наталія Павлівна Скловська та методист міського методичного кабінету управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Людмила Іванівна Собченко.
Учасники вебінару мали змогу обмінятись думками

Інформація по семінарам 06 жовтня на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Хмельницькою обласною психолого-медико-педагогічною консультацією проведено постійно діючий семінар для завідувачів районних (міських) психолого-медико-педагогічних консультацій на тему: «Організаційні, змістові та методичні аспекти діагностичної роботи, корекційно-розвиткової допомоги дітям з порушенням психофізичного розвитку в умовах психолого-медико-педагогічних консультацій». На семінарі розглядались питання організації корекційно-розвиткового компоненту в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами фахівцями психолого-медико-педагогічних консультацій.
Метою семінару було розширити уявлення учасників семінару про організацію корекційно-розвиткової допомоги дітям з порушеннями психофізичного розвитку, а також підвищувати професійну компетентність завідувачів психолого-медико-педагогічних консультацій щодо форм, методів корекційно-розвиткової допомоги дітям з особливостями психофізичного розвитку.

Інформація по семінарам Семінар Гете-інституту для вчителів німецької мови, який буде проходити з 28 жовтня по 1 листопада 2015 року у приміщенні Хмельницького ОІППО.

Реєстрація завершена.
Список зарахованих на семінар - Завантажити файл


Консультації за тел 067-717-78-94 (Лариса Петрівна)

Інформація по семінарам Кафедра менеджменту та освітніх технологій Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти запрошує взяти участь у науково-практичній інтернет-конференції «Професійне самовдосконалення керівників загальноосвітніх навчальних закладів», яка відбудеться 29 жовтня 2015 р.

Мета конференції: обговорення та аналіз актуальних проблем управлінської діяльності, визначення змісту, форм і методів професійного самовдосконалення керівників загальноосвітніх навчальних закладів, розробка науково обґрунтованих технологій методичного супроводу даного процесу в системі післядипломної педагогічної освіти.

Інформаційний лист завантажуйте в детальніше

Інформація по семінарам Впродовж чотирьох днів, з 8 по 11 вересня 2015 року, проходив IХ Всеукраїнський зліт учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів із 22-х областей України (крім окупованих територій) на базі державних лісогосподарських підприємств та закладів освіти мальовничого подільського краю. Цей напрямок юннатівської роботи здавна посідає особливе місце в школах і системі позашкілля нашої країни, має постійну підтримку від лісівників та користується неабиякою популярністю серед школярів.
На Зліт прибули демонструвати свої знання і здобутки практичної лісогосподарської діяльності та обмінюватись досвідом вихованці кращих учнівських лісництв України - переможці обласних зльотів. А фахівці з обласного управління лісового та мисливського господарства і обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді підготували для гостей насичену програму пізнання нового, обміну досвідом, праці та відпочинку.

Інформація по семінарам
27 серпня 2015 року в приміщенні ХГПА відбулася колегія Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації.
У відкритій колегії прийняло участь біля 200 педагогів області.
Рішення колегії та виступ директора Департаменту завантажуйте в детальніше.

Інформація по семінарам 6 липня 2015 року розпочалися курси підвищення кваліфікації вчителів англійської мови за участю співробітників Міжнародного літнього інституту вчителів Канади. Курси відбуваються на базі СЗШ №15 м. Хмельницького та Хмельницького ОІППО.

Інформація по семінарам 23 червня 2015 року відбулася вчена рада Хмельницького ОІППО, на якій розглядалися питання планування курсів на 2016 рік, звіти центрів. Також мали відбутися вибори завідувача кафедри дошкільної та початкової освіти, але рішенням ради, вони були перенесені на вересень.

Інформація по семінарам Відповідно до плану роботи Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 18.06.2015 р. відбувся семінар методистів початкової освіти "Науково-методичний супровід реалізації завдань Державного стандарту початкової загальної освіти "
Учасників семінару ознайомлено з особливостями організації навчально-виховного процесу в 4-х класах у 2015-2016 н. р.; здійснено аналіз нормативно-правової та педагогічної літератури щодо реалізації завдань Державного стандарту початкової загальної освіти; обґрунтовано сучасні підходи варіативності підручників; визначено особливості організації науково-методичної підтримки вчителя початкових класів; окреслено завдання методичної служби щодо організації навчально-виховного процесу в 2015-2016 н.р.; розкрито основні вектори реалізації Концепції національно-патріотичного виховання на 2015-2019 р.р.