Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Семінари
Новини » Семінари

Інформація по семінарам У Хмельницькому ОІППО 28 жовтня 2015 року розпочався тренінг вчителів німецької мови за програмою Гете

Інформація по семінарам Питанню оновлення змісту і форм діяльності методичної служби області в умовах формування інноваційного освітнього простору регіону був присвячений семінар завідувачів Р(М)МК/МЦ, проведений науково-методичним центром координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти 27 жовтня у ХОІППО.
Ректором ХОІППО Берекою В.Є. висвітлено проблему підвищення якості науково-методичної роботи у регіоні у контексті оновлення змісту освіти.


Інформація по семінарам У Хмельницькому відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Вивчення географії України в умовах переходу на нові навчальні програми у 8-9 класах загальноосвітніх навчальних закладів». До міста над Південним Бугом приїхали 23 методисти обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти.
З вітальним словом до гостей звернулися головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України Роман Гладковський, директор департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Олег Фасоля, ректор Хмельницького ОІППО, доктор педагогічних наук, професор Віктор Берека, заступник начальника управління освіти Хмельницької міської ради Тетяна Дупляк, завідувач науково-методичного центру управління освіти Хмельницької міської ради Галина Думанська.
Учасники семінару розглянули питання нормативного та навчально-методичного забезпечення географічної освіти, організації навчально-дослідної та краєзнавчої роботи учнів, упровадження інформаційних технологій у навчальний процес, патріотичного виховання дітей засобами географії тощо.

Інформація по семінарам 21 жовтня 2015 року в Славутському ліцеї-інтернаті відбувся обласний семінар-практикум щодо організації та координації роботи з педагогами з питань роботи творчих лабораторій та майстер-класів на базі кабінетів хімії і біології. Почесними гостями заходу були методисти ХОІППО Дубковецька Г.М. та Мирна Л.А.
До учасників семінару звернулася директор Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки Саприкіна О.Я. У своєму виступі Олена Яківна ознайомила учасників зібрання із системною роботою з ресурсозабезпечення інноватики у Славутському обласному спеціалізованому ліцеї- інтернаті.


Більше інформації на сайті Славутського ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів у галузях наук

Інформація по семінарам 20 жовтня науково-методичним центром координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти Хмельницького ОІППО проведено засідання творчої майстерні керівників загальноосвітніх навчальних закладів області «Шлях до успіху» на базі Шепетівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №4 ім. Валі Котика (дир. Пістрюга Л. В.) з проблеми «Громадсько-активна школа в умовах системних змін».
У роботі майстерні взяли участь Кошка О.А., завідувач НМЦ координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти Хмельницького ОІППО, Шнира О.О., методист НМЦ, Тихончук Л. І., начальник управління освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради, Музика Т.В., заступник начальника управління освіти, Петрук Г.Г., завідувач міським методичним кабінетом.
Тихончук Л. І. у своєму виступі закцентувала увагу на формуванні інноваційного освітнього простору міської освіти та ролі громади у його розвитку, управлінський та науково-методичний супровід організації та розбудови громадсько-активних шкіл розкрито у виступі Кошки О.А., навчальним закладом презентовано модель Шепетівської ЗОШ №4 як громадсько-активної школи, в основі якої демократизація, волонтерство та партнерство. Візитівкою навчального закладу є системна волонтерська діяльність, позакласна робота, соціалізація учнів з особливими потребами, робота польських класів, активна громадянська позиція педагогів, учнів, батьків.
Учасники заходу переконані, що громадсько-активні школи сприяють налагодженню партнерства між школою та громадою, формують активну життєву позицію учнів, активізують громадян до вирішення власних проблем, а також сприяють реалізації концепцій освіти громади та навчання упродовж усього життя.


Інформація по семінарам
Науковість і простота, глибинне бачення проблеми і доступне представлення шляхів реалізації, досвід небайдужих інноваційних освітян та зацікавленість новинками колег – таким було наповнення простору Інтернет-конференції «Інформаційно-комунікаційні технології як засіб підвищення якості освіти», організованої кафедрою теорії та методик природничо-математичних дисциплін і технологій спільно з науково-методичним центром викладання інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій і дистанційного навчання Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Конференція проходила у декілька етапів: подача заявок та статей; обговорення статей у спільноті «Реформа освіти - наше бачення», викладених для перегляду у хмарних сервісах; формування електронного збірника статей; підсумкове пленарне онлайн-засідання у режимі вебінару.

Інформація по семінарам
7-8 жовтня 2015 року на базі загальноосвітніх навчальних закладів м. Кам’янець-Подільського та Кам’янець-Подільського району проходив Всеукраїнський науково-практичний семінар методистів з математики обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти на тему «Вивчення математики в умовах переходу на нові навчальні програми в 7 класі загальноосвітніх навчальних закладів».
Організаторами семінару виступили Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти, департамент освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації, Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради, відділ освіти Кам’янець-Подільської райдержадміністрації.
У роботі семінару-практикуму прийняли участь близько 50 осіб: науковці, методисти, представники департаменту та управлінь/відділів освіти, видавництв.
Учасники у своїх виступах визначили основні проблеми у забезпеченні необхідного рівня надання освітніх послуг з математики та проаналізували науково-методичне забезпечення вивчення математики у 7 класі; ознайомилися з педагогічними надбаннями, творчими майстернями кращих учителів математики Подільського краю. Освітяни з міста над Смотричем охоче ділилися з колегами своїми напрацюваннями з викладання математики.

Інформація по семінарам 08.10.2015 на базі районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Чемеровецької райдержадміністрації відбулось засідання у форматі «круглого столу» керівників експериментальних закладів району - Гуківської, Свіршковецької ЗОШ І-ІІІ ст., Чемеровецького НВК №1 та Чемеровецького Будинку школярів за участю завідувача науково-методичного центру координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти Хмельницького ОІППО Кошки О.А., методиста з позашкільної освіти ХОІППО Орловської Н.М., доцента кафедри педагогіки та психології ХОІППО, кандидата педагогічних наук Клімкіної Н.Г., начальника відділу освіти, молоді та спорту Царук О. Л., завідувача РМК Проців Г.А., методиста РМК Антецької Т.С.
У ході засідання обговорено методологічні засади проведення ІІ етапу дослідно-експериментальної роботи, накреслено шляхи реалізації завдань концептуально-діагностичного етапу експерименту.

Інформація по семінарам 7 жовтня 2015 р. на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся вебінар для методистів районних/міських методичних кабінетів, відповідальних за проведення апробації підручників з проблеми «Основні завдання методичних служб районних/міських методичних кабінетів щодо проведення апробації навчальної літератури в закладах освіти області у 2015/2016 навчальних роках».
Під час роботи онлайн-семінару завідувач науково-методичного центру координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО Оксана Анатоліївна Кошка акцентувала увагу присутніх на ролі методичної служби у процесі апробації навчальної літератури.
Методист науково-методичного центру ХОІППО Валентина Пилипівна Фарварщук ознайомила слухачів з результатами апробації підручників 2 та 5 класів, розповіла про особливості проведення апробації навчальної літератури у загальноосвітніх навчальних закладах області у 2015-2016 навчальному році.
В онлайн режимі поділились досвідом роботи про організаційно-методичний супровід експертної діяльності вчителів щодо апробації навчальної літератури методист районного методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Городоцької РДА Наталія Павлівна Скловська та методист міського методичного кабінету управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Людмила Іванівна Собченко.
Учасники вебінару мали змогу обмінятись думками