Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Семінари
Новини » Семінари

Інформація по семінарам 5 листопада кафедрою менеджменту та освітніх технологій проведено науково-практичну конференцію «Управління якістю освіти в умовах реалізації нових Державних стандартів».
Мета конференції: обговорення та аналіз актуальних проблем управлінської діяльності з питань забезпечення якості освіти в умовах модернізаційних змін; презентація перспективного управлінського досвіду щодо створення умов для успішної реалізації освітніх стандартів.
У роботі конференції взяли участь науково-педагогічні працівники, директори загальноосвітніх навчальних закладів, члени АКІЗО, методисти-кореспонденти ХОІППО, заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів області.
Відкрили конференцію проректор з навчальної роботи ХОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент М.В.Соловей і завідувач кафедри менеджменту та освітніх технологій, кандидат педагогічних наук, доцент В.В.Гуменюк.

Інформація по семінарам 05.11.2015 р. на базі Шепетівського РМК , а саме Грицівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар-тренінг вчителів англійської та німецької мов на тему " Сучасні тенденції навчання іноземних мов у початковій школі". Впродовж декількох годин учасники семінару активно тренувались в усному іншомовному мовленні, в інтеграції інноваційних технологій і методик навчання іноземної мови у дитячі види діяльності, моделюванні фрагментів уроків. Щира вдячність методисту РМК Яковчук Тетяні Іванівні, директору школи Старому Віктору Петровичу за організацію семінару, технічне забезпечення його проведення, ознайомлення з умовами навчання учнів у сучасній школі.

Інформація по семінарам Четвертого листопада 2015 відбувся передбачений планом роботи ХОІППО "круглий стіл" з питань апробації підручників англійської та німецької мов для початкових класів. Всі задіяні в апробації вчителі області зібрались у читальному залі бібліотеки Чемеровецького райметодкабінету, де переглянули 2 відеоуроки у першому класі, конструктивно обговорили їх та обмінялись думками щодо переваг та можливих труднощів у використанні нових підручників авторів О.Євчук, І. Доценко (англ.мова) та С.Сотнікової (нім.мова). Відмічаємо чітку організацію, допомогу та сприяння у проведенні семінару з боку завметодкабінетом Проців Ганни Альбертівни, методиста іноземних мов Пазинюк Оксани Сергіївни, а також ініціативу, професіоналізм і творчий підхід до проведення уроків учителя німецької мови Мішкалової Ірини Василівни та учителя англійської мови Каньовської Яни Павлівни.

Інформація по семінарам Семінар директорів експериментальних закладів
«Науково-методичний супровід реалізації наукової ідеї в експериментальному закладі», який відбувся 5 листопада 2015 року.
Проблемі науково-методичного супроводу реалізації наукової ідеї в експериментальному закладі присвячено семінар керівників експериментальних закладів на базі НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» №5 м. Славути (директор Г. Болкун), проведений НМЦ координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти Хмельницького ОІППО (завідувач О. Кошка) та кафедрою педагогіки і психології ХОІППО (доцент кафедри, канд. пед. наук, доцент Л.Зазуліна).

Інформація по семінарам 29 жовтня кафедра менеджменту та освітніх технологій Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти розпочаланауково-практичнуінтернет-конференцію «Професійне самовдосконалення керівників загальноосвітніх навчальних закладів», яка проводиться в інтернет-офлайн форматі за п’ятьма тематичними напрямамизгідно з Програмою конференції.
Метою конференції єобговорення та аналіз актуальних проблем управлінської діяльності, визначення змісту, форм і методів професійного самовдосконалення керівників загальноосвітніх навчальних закладів, розробка науково обґрунтованих технологій методичного супроводу даного процесу в системі післядипломної педагогічної освіти.
В роботі конференції (відповідно до поданих заявок, доповідей і тез) беруть участь наукові та науково-педагогічні працівники з Вінниці, Івано-Франківська, Києва, Луцька, Одеси, Рівного, Тернополя, Харкова, Хмельницького, завідувачі районними методичними кабінетами, директори та заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів, вчителі.
Обговорення триває на блозі Кафедри менеджменту та освітніх технологій за адресою http://kmothoippo.blogspot.com/

Приєднуйтесь!

Інформація по семінарам 29 жовтня 2015 р. науково-методичним центром координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО проведено вебінар для працівників методичної служби з проблеми «Психолого-педагогічні засади підготовки вчителя до роботи у профільних класах».
Завідувач НМЦ Оксана Анатоліївна Кошка наголосила на специфіці профільно зорієнтованої моделі освіти, окреслила низку проблем в організації роботи профільної школи.
Методистом науково-методичного центру ХОІППО Наталією Михайлівною Ратушняк закцентовано увагу на основних завданнях методичних служб по підготовці вчителя до роботи в профільній школі.
Організацію та психолого-педагогічні особливості формування моделі профільної школи презентовано у виступах завідувачів методичними кабінетами: Мазур Валентини Дмитрівни (відділ освіти , молоді та спорту Шепетівської РДА), Глущук Наталії Степанівни (управління освіти молоді та спорту Красилівської РДА), Фещук Марії Мар’янівни та методиста Чорнобай Зої Миколаївни (відділ освіти , молоді та спорту Хмельницької РДА).

Інформація по семінарам 27.10.2015р. відбувся семінар тренерів творчих груп та методичних об’єднань вчителів початкових класів районних (міських) методкабінетів з питань викладання курсу «Інформатика».
Під час роботи семінару було розв’язано завдання:

• виробити єдині підходи щодо забезпечення організації та викладання предмету «Інформатика» в 4 класі за навчальною програмою зі змінами.
• надати вчителям 4 класів необхідну підготовку в частині методології викладання інформатики за навчальними програмами зі змінами.
• поширення інноваційних педагогічних технологій, розробка і популяризація методики викладання, відповідно до нової програми і підручників;
• ознайомлення з базою посилань електронних підручників та освітніх інтернет-ресурсів, що не містять наукових і методичних помилок;
• надати вчителям додаткові можливості більш глибокого опанування інтернет-безпеки навчально-виховного процесу загальноосвітніх навчальних закладів під час навчання інформатики.

Інформація по семінарам У 28 жовтня 2015 року ХОІППО відбулося засідання круглого столу «Творчість письменника в діалозі з сучасністю», яке проводиться щорічно в рамках проекту «Науково-літературна студія як форма модернізації процесу вивчення літератури в школі». Організатори заходу – кафедра теорії та методик суспільно-гуманітарних дисциплін (завідувач Пулатова Л.Й.), учасники – вчителі літератури області, члени експертної ради кабінету зарубіжної літератури ХОІППО Первак О.П., Синюк В.А., Янкович О.В., Лисак Л.Ф., Сунік Г.І.

Інформація по семінарам

29 жовтня проведено засідання «за круглим столом» учителів української мови та літератури на тему «Науково-теоретичний та прикладний аспекти сучасного викладання української мови та літератури».
На семінарі виступили: В.Є. Берека, ректор Хмельницького ОІППО; О.Ф. Попик, проректор Хмельницького ОІППО; методисти В.О. Кушнір , С.А. Манзюк; завідувачі РМК (ММК) та учителі української мови.

Більше фото в детальніше