Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Семінари
Новини » Семінари

Інформація по семінарамВідповідно до плану роботи ХОІППО 11.06.2014р відбувся обласний семінар методистів РМК (ММК) з психологічної служби з питань аналізу діяльності психологічної служби системи освіти області у 2013-2014 н.р. та підготовки до серпневих нарад. В рамках роботи якого були розглянуті такі питання:
- Стратегічні завдання модернізації методичної роботи для забезпечення якості та доступності психологічного супроводу освіти.
- Аналіз методичного забезпечення роботи психологічної служби системи освіти області у 2013-2014 н.р. та пріоритетні завдання методичного супроводу діяльності практичних психологів, соціальних педагогів у 2014-2015 н.р.
- Про результативність роботи з обдарованими дітьми в закладах освіти області у 2013-2014 н.р.
- Учнівська олімпіада як засіб творчого розвитку та професійного самовизначення школярів.
В ході семінару було проведено засідання круглого столу з обміну досвідом роботи керівників психологічних служб районів, міст області щодо методичного супроводу діяльності практичних психологів, соціальних педагогів закладів освіти.

Інформація по семінарам11 червня 2014 року відбулося засідання творчої групи заступників директорів інтернатів з навчально-виховної роботи

Інформація по семінарам 10.06.2014 року на базі ХОІППО відбувся обласний семінар-практикум методистів хімії і біології рай(міськ)методкабінетів з питань підготовки вчителів до роботи за новим Державними стандартом базової і повної загальної середньої освіти та серпневих нарад вчителів. З завданнями модернізації роботи методичних служб для забезпечення якості і доступності природничої освіти виступив в. о. ректора Попик О.Ф. З аналізом стану викладання хімії і біології в ЗНЗ області та завданнями на новий навчальний рік, аналізом результативності роботи з обдарованими учнями та шляхами її поліпшення , науково-методичним забезпеченням викладання природничих предметів виступили завідуюча науково-методичним центром Дубковецька Г.М. і методист Мирна Л.А.
У ході семінару відбувся обмін досвідом роботи: Вихівська Г.Б.(Шепетівський НМЦ) - з питань роботи з обдарованими; Ісакова О.М.(Шепетівський РМК) – з питань розвитку професійної компетентності вчителів.
Учасники семінару отримали методичні рекомендації щодо викладання хімії і біології у 2014-2015 н.році

Інформація по семінарам 15-16 травня 2014 р. економічний факультет Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка спільно з кафедрою природничо-математичних дисциплін та технологій Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти провели Міжнародну науково-практичну конференцію у м. Кам’янець-Подільському «СУЧАСНИЙ СТАН СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ: ПРОБЛЕМИ, ПРІОРИТЕТИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ».
У роботі конференції взяли участь науковці, аспіранти, докторанти, працівники економічних підрозділів підприємств, учителі економіки, студенти.
Учасники конференції обговорили економічні аспекти розвитку підприємства і підприємництва, сучасні проблеми та перспективи управління людськими ресурсами суб’єктів господарювання різних галузей економіки, зокрема індустрії гостинності.
Учасники конференції мали можливість здійснити екскурсії мальовничими місцями Кам’янця-Подільського.

Інформація по семінарам Інформаційний лист - Завантажити файл
Конференція відбудеться у вересні 2014 році.

Інформація по семінарам 22.05 2014 року відбувся вебінар для завідуючих районними методичними кабінетами з питання удосконалення роботи з обдарованими дітьми.
Мета:
- аналіз результативності предметних олімпіад, турнірів;
- обмін досвідом щодо удосконалення роботи з обдарованими дітьми;
- визначення основних напрямів діяльності районних (міських) методичних кабінетів щодо підготовки педагогів до роботи з обдарованими дітьми;
- пошук резервів удосконалення роботи.
В роботі круглого столу взяли участь ректор ХОІППО – Попик О.Ф., завідувач науково-методичного центру – Бобровник С.М., методист – Дутковська О.Б.; завідувачі Кам’янець-Подільським НМЦ – Слободян В.М., Шепетівським РМК – Мазур Г.В., Ізяславським РМК – Румянцева О.В., Полонським РМК – Салюк О.М., Славутським РМК – Поліщук А.С. Технічне забезпечення здійснив Коцюбан І.І. Учасниками вебінару вироблено рекомендації

Інформація по семінарам 20 травня 2014 року у приміщенні Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-нарада методистів РМК (ММК, НМЦ), спеціалістів УО (ВО) на тему "Організація та науково-методичний супровід інклюзивної освіти в ЗНЗ"
На нараді визначили основні напрямки роботи щодо організації та впровадження інклюзивної освіти у загальноосвітні навчальні заклади відповідно до чинного законодавства. Поділилися досвідом впровадження нових форм і методів навчання дітей з порушенням психофізичного розвитку.
Обговорили проблеми переосмислення педагогічних знань відповідно до сучасних вимог, створення інноваційної освітньої системи.


Інформація по семінарам Для того, щоб приєднатися до зустрічі у Вас має бути встановлений остання версія браузеру Internet Explorer. Завантажити його Ви можете за посиланням
http://download.microsoft.com/download/6/0/7/60728321-CA83-47C9-91BD-4A19B1C43A04/IE10-Windows6.1-x86-uk-ua.exe

Якщо у Вас операційна система Windows XP, то мають бути встановленні всі останні оновлення в інакшому випадку у Вас буде відсутній звук, але Ви зможете бачити презентації, та після конференції буде викладено запис.


ПЕРЕЙТИ НА ВЕБІНАР

Інформація по семінарам
15 травня 2014 року на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся плановий семінар завідувачів районних (міських) методичних кабінетів (центрів) на тему : "Моделювання змісту, форм і методів підвищення фахової кваліфікації педпрацівників та методистів у міжкурсовий період".
Метою семінару визначалося пошук оптимальних шляхів удосконалення роботи щодо підвищення фахової кваліфікації педагогічних працівників, перезавантаження діяльності методичних служб із врахуванням вимог сьогодення.