Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Семінари
Новини » Семінари

Інформація по семінарам 27 січня 2016 року в Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-тренінг «Методика впровадження програми виховних заходів з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція», участь у якому взяли методисти з виховної роботи районних/міських методичних кабінетів області.
Семінар-тренінг відкрив ректор інституту В. Берека, який у своєму виступі наголосив на важливості виховання підростаючого покоління через реалізацію різних проектів та використанню інноваційних технологій у виховному процесі.
Тренерами програми (І.Гіджеліцьким, А.Поліщук Н.Ратушняк) було презентовано: алгоритм впровадження програми виховної роботи «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»; методика проведення інтерактивних занять; робота з батьками з питань безпечної міграції та попередження торгівлі людьми, попередження насильства над дітьми в сім'ї; програма соціально-фінансової освіти й виховання підлітків; професійне самовизначення старшокласників як умова досягнення благополуччя; використання навчальних настільних ігор у роботі з попередження торгівлі людьми.


Інформація по семінарам 24 грудня під керівництвом директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації О.Фасолі в приміщенні Хмельницького інституту імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України ПрАТ ВНЗ МАУП відбулась колегія Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації. Прийняти участь у засіданні були запрошені начальники відділів/управлінь освіти районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад, завідувачі районних/міських методичних кабінетів/центрів, керівники навчальних закладів обласного підпорядкування, керівники вищих та професійно-технічних навчальних закладів, начальник служби у справах дітей Хмельницької обласної державної адміністрації Н.Магур.
Згідно порядку денного розглянуто питання: «Про організацію роботи з соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в закладах освіти області», «Про роботу із зверненнями громадян», «Про роботу Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти щодо виконання основних завдань, передбачених Положенням про республіканські, обласні інститути післядипломної освіти».
За результатами роботи колегія прийняла відповідні рішення.

Інформація по семінарам 17-18 грудня 2015 року у Хмельницькому національному університеті відбулася I Всеукраїнська науково-практична конференція «Модернізація змісту освіти і науки в Україні: неформальна освіта для дорослих».

Організаторами заходу були ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, департамент освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницький національний університет та Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися: Михайло Войнаренко, перший проректор Хмельницького національного університету; Віктор Берека, ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Галина Коломоєць, завідувач сектору навичок материнства і батьківства відділу неформальної та інформальної освіти для дорослих ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти» МОН України.Інформація по семінарам 15 грудня 2015 року на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти обласною психолого-медико-педагогічною консультацією проведено семінар-нараду завідувачів районних, міських психолого-медико-педагогічних консультацій на тему: «Актуальні проблеми психолого-медико-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами».
На семінарі обговорили питання планування роботи районних, міських психолого-медико-педагогічних консультацій на 2016 рік в контексті здійснення психолого-медико-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами; ознайомили з особливостями ведення електронної програми обліку дітей з особливостями психофізичного розвитку в умовах психолого-медико-педагогічних консультацій. В кожного учасника семінару була можливість освоїти набуті знання за допомогою практичного модуля в комп’ютерному класі.

Інформація по семінарам Підсумки Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек підведено на Всеукраїнському вебінарі для методистів із бібліотечних фондів обласних управлінь (департаментів) освіти і науки, фахівців інститутів післядипломної педагогічної освіти, методистів науково-методичних центрів та бібліотекарів.
Захід організовано Міністерством освіти і науки України спільно з Національною академією педагогічних наук України, державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Державною науково-педагогічною бібліотекою України імені В. О. Сухомлинського.
Напрацювання шкільних бібліотекарів Хмельницької області представляли Фарварщук В.П., методист науково-методичного центру координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти Хмельницького ОІППО та , Чоп І.В., шкільний бібліотекар СЗОШ І ступеня №30 м. Хмельницького

Інформація по семінарам
7 грудня у Київському міському будинку учителя відбулася підсумкова конференція чотирирічного проекту «Шкільна академія підприємництва», співфінансованого в рамках програми польської співпраці з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2012-2015 роках. У роботі конференції взяли участь делегації з 18 областей України. Хмельницький ОІППО представляли Ірина Вашеняк, проректор з наукової роботи, Тетяна Гільберг, завідувач кафедри теорії і методик природничо-математичних дисциплін та технологій, координатор проекту, Галина Войтович, координатор проекту, викладач кафедри Павич Н.М., завідувач центром початкової освіти Галас Антоніна, завідувач центру природничо-математичних дисциплін – Гудзь В.В.

Інформація по семінарам 8 грудня 2015 року на базі Хмельницького інституту післядипломної педагогічної освіти було проведено засідання круглого столу
директорів АКІЗО, інноваційних та спеціалізованих навчальних закладів, методистів по роботі з обдарованими дітьми за темою:
«Управлінський, науковий і методичний супровід інноваційної діяльності загальноосвітніх навчальних закладів». Під час роботи було презентовано Всеукраїнський проект «Інтелект України».Презентаційні матеріали Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України (2,3 Гб, будуть доступні до 30 грудня 2015 року)

Інформація по семінарам 08 грудня 2015 року на базі Хмельницького ОІППО відбувся обласний семінар-тренінг вчителів-логопедів, які працюють в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах з інклюзивним, індивідуальним навчанням за темою: «Проведення індивідуальних корекційних занять із слухоімплантованими, слухопротезованими дітьми». Учасників семінару ознайомлено з досвідом роботи щодо удосконалення існуючих та впровадження нових форм і методів корекції мовлення дітей з порушеннями слуху; набуття нових професійних навичок та вмінь, опанування новими технологіями корекційної діяльності.

Інформація по семінарам 8 грудня 2015 року в приміщенні Хмельницького ОІППО відбулася зустріч слухачів курсів підвищення кваліфікації з Гоцьким Григорієм Івановичем, директором Хмельницького центру безоплатної вторинної правової допомоги.