Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Семінари
Новини » Семінари

Інформація по семінарам Відповідно до плану роботи обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 16 лютого 2016 року на базі спеціальної загальноосвітньої школи № 32 м. Хмельницького відбулось розширене засідання творчої групи заступників директорів спеціальних шкіл, шкіл-інтернатів з навчально-виховної роботи: «Науково-методичне забезпечення основних напрямків навчальної та корекційної роботи в спеціальних інтернатних закладах відповідно до реалізації нових Державних стандартів освіти дітей з особливими освітніми потребами».

Інформація по семінарам 16 лютого 2016 року було проведено семінар-практикум керівників ЗНЗ Хмельницької області, що працюватимуть у Всеукраїнському проекті "Інтелект України"

Інформація по семінарам 16 лютого 2016 року уприміщенні Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-тренінг для методистів з психологічної служби РМК (ММК) з питань методичного супроводу кризового консультування практичних психологів та діяльності фахівців психологічної служби щодо розвитку психологічної стійкості до стресу у дітей

Інформація по семінарам 16 лютого 2016р. відбулось чергове засідання ШКОЛИ ВИЩОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ керівників методичних об’єднань, творчих груп вчителів початкових класів з питань «Сучасний урок у початковій школі».

Інформація по семінарам 10 лютого на базі Судилківської ЗОШ І-ІІІ ст. Шепетівського району працівниками НМЦ виховної роботи та позашкільної освіти І. Гіджеліцьким, А. Поліщук спільно з педагогами навчального закладу Н. Береговською, М. Козіцькою проведено семінар-тренінг «Попередження насильства в учнівському середовищі» для заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів, психологів Шепетівського району.
Учасники тренінгу визначили актуальність проблеми насильства у дитячому середовищі, з’ясували причини та наслідки ігнорування даної проблеми; відпрацювали навички ефективного спілкування, конструктивного розв’язання конфліктів, розвитку толерантного ставлення та дружньою взаємодії між усіма суб’єктами навчально-виховного процесу; розробили план дій щодо попередження насильства в школі.
Педагоги отримали електронний варіант посібника «Попередження насильства в школі», презентаційні та відеоматеріали для роботи з учнями та батьками.

Інформація по семінарам Щоб визначити головні завдання 2016 року, забезпечити ефективне управління та науково-методичний супровід позашкілля Хмельниччини 2 лютого на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості та художньо-естетичного виховання (директор Гончарук Г.М., Заслужений працівник освіти України) було проведено нараду директорів позашкільних навчальних закладів. До роботи долучилися директор Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації О. Фасоля, проректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти О. Попик, методист НМЦ виховної роботи та позашкільної освіти Н. Орловська.
Виступаючі Н. Жолобок, О. Шатайло, О. Попик аналізували та акцентували на досягненнях та завданнях педагогів позашкільних навчальних закладів. О. Фасоля виділив із них найголовніше - збереження позашкільної освіти області, актуальності національно-патріотичного виховання.
Приємно, що Хмельницька область є лідером в Україні за головними показниками. Адже 3 місце з науково- технічного напряму та 1 з художньо-естетичного – це результат активної, змістовної та творчої праці працівників позашкільних навчальних закладів.
Але й попереду рік пошуків, удосконалення шляхів ефективного управління закладами, науково-методичного супроводу діяльності ПНЗ у сучасних соціально-економічних умовах та у час змін та реформ. А, отже, об’єднавши зусилля ХОІППО, ХОЦНТТ, ПНЗ буде збережено результативність роботи цієї важливої освітянської ділянки та її майбутнє.

Інформація по семінарам 03 лютого 2016 року під керівництвом завідувача кафедри менеджменту та освітніх технологій ХОІППО, кандидата педагогічних наук, доцента Гуменюк Віри Василівни і старшого викладача Каліночкіної Юлії Михайлівни для директорів шкіл області, слухачів курсів підвищення кваліфікації ХОІППО проведено управлінську практику на базі педагогічної лабораторії Хмельницького ліцею №17.
Слухачі курсів стали учасниками майстер-клас на тему: організація та здійснення дослідно-експериментальної роботи в загальноосвітньому навчальному закладі.
Директор ліцею, вчитель-методист, заслужений працівник освіти і науки України, Бейдерман Броніслава Володимирівна акцентувала увагу присутніх на роботі закладу в режимі розвитку та презентувала дослідно-експериментальну діяльність ліцею з питання формування ключових компетентностей обдарованої дитини.

Інформація по семінарам 28 січня 2016 року в приміщенні ХОІППО завершився семінар Гете-інституту "Europa? Ich will es wissen!", в якому успішно взяли участь 28 кваліфікованих, зацікавлених та креативних вчителів німецької мови м.Хмельницького та області. Нові підходи та ідеї у викладанні предмету сприятимуть мотивації та кращим знанням учнів.

Інформація по семінарам 27 січня 2016 року в Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-тренінг «Методика впровадження програми виховних заходів з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція», участь у якому взяли методисти з виховної роботи районних/міських методичних кабінетів області.
Семінар-тренінг відкрив ректор інституту В. Берека, який у своєму виступі наголосив на важливості виховання підростаючого покоління через реалізацію різних проектів та використанню інноваційних технологій у виховному процесі.
Тренерами програми (І.Гіджеліцьким, А.Поліщук Н.Ратушняк) було презентовано: алгоритм впровадження програми виховної роботи «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»; методика проведення інтерактивних занять; робота з батьками з питань безпечної міграції та попередження торгівлі людьми, попередження насильства над дітьми в сім'ї; програма соціально-фінансової освіти й виховання підлітків; професійне самовизначення старшокласників як умова досягнення благополуччя; використання навчальних настільних ігор у роботі з попередження торгівлі людьми.