Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Семінари
Новини » Семінари

Інформація по семінарам 10 березня 2016 року на базі ХОІППО пройшов науково-методичний семінар методистів і вчителів біології з питань підвищення якості шкільної біологічної освіти. Вчетверте зібралися учасники семінару на відкриті лекції доцента ННЦ Інституту біології Київського національного університету ім. Т. Шевченка, кандидата біологічних наук Афанасьєвої Катерини Сергіївни, яка ознайомила присутніх з сучасними підходами до викладання у старшій профільній школі питань мінливості генетичного апарату.
Мирна Л.А. акцентувала увагу на особливостях роботи з учнями при підготовці до ЗНО 2016 р. По завершенні роботи семінару ректор ОІППО Берека Віктор Євгенович і Афанасьєва Катерина Сергіївна вручили сертифікати методистам і вчителям біології, хто пройшов 24-х годинне навчання на науково-методичних семінарах «Сучасні досягнення біологічної науки в області молекулярної біології і генетики».

Інформація по семінарам Програмно-проектне забезпечення діяльності класних керівників є одним з актуальних завдань сучасної освіти. Саме з метою розкриття інноваційного потенціалу цих технологій, аналізу логістичного підходу до програмно-проектного забезпечення діяльності класних керівників 1 березня 2016 року науково-методичним центром виховної роботи та позашкільної освіти проведено семінар - практикум методистів з виховної роботи районних, міських методичних кабінетів. У виступах науковців кафедр ХОІППО, методистів НМЦ виховної роботи та позашкільної освіти Клімкіної Н.Г., Гіджеліцького І.К., Іової В.Ю., Орловської Н.М., Поліщук А.Й., Махмутової А.Є., зроблено акцент на необхідності дотримання нормативно-правових засад щодо впровадження програмно-проектних технологій у систему національного виховання.

Інформація по семінарам 25 лютого 2016 року у Хмельницькому ОІППО відбулося засідання творчої майстерні директорів шкіл "Шлях до успіху" на тему "Соціальне партнерство в освіті як умова ефективності освітніх реформ"

Інформація по семінарам 25 лютого 2016 року у приміщенні Хмельницького університету управління та права Департаментом освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації за участі обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено нараду з начальниками та спеціалістами відділів/управлінь освіти районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад, об'єднаних територіальних громад та заступниками директорів загальноосвітніх навчальних закладів обласного підпорядкування.
Під час наради розглянуто наступні питання: співпраця новоутворених органів управління освітою об’єднаних територіальних громад в межах району; зміни до установчих документів загальноосвітніх навчальних закладів в об’єднаних територіальних громадах; прийняття, звільнення, атестація педагогічних працівників; порядок утворення опорних шкіл; державна атестація навчальних закладів; контроль за діяльністю навчальних закладів; організація навчально-виховного процесу для учнів 11 класу; орієнтовні вимоги до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році; особливості замовлення документів про освіту у 2016 році; особливості проведення предметних олімпіад та конкурсів в об’єднаних територіальних громадах; обстеження психолого-медико-педагогічною консультацією дітей з вадами розвитку, які проживають на території об’єднаної територіальної громади; організація методичної роботи у навчальних закладах об’єднаних територіальних громад.

Матеріали наради

Інформація по семінарам 23 лютого Красилівщина стала базою для проведення обласного семінару завідувачів Р(М)МК(Ц). Керівники методичних служб області працювали над пошуком шляхів підвищення конкурентоспроможності методкабінетів в умовах сучасних викликів.
Освітній простір Красилівщини презентовано заступником голови РДА Морозович І.В. та начальником управління освіти, молоді та спорту Красилівської РДА Заїкою О.М.

Інформація по семінарам 23 лютого 2016 року науково-методичним центром дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти розпочато цикл занять обласного тренінгу з питання «Формування медіа інформаційної компетентності учасників освітнього процесу дошкільного навчального закладу», організований для вихователів-методистів.
Теоретичні проблеми висвітлили Ребрина В.А., завідувач НМЦ викладання інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій і дистанційного навчання та Дрижал О.М., завідувач НМЦ інформаційно-методичного забезпечення ХОІППО. З досвідом використання відкритої мережі освітніх ресурсів дошкільної освіти ознайомила Дарченко Л.Г., методист НМЦ.
Учасники тренінгу відпрацьовували практичні навички використання хмарних технологій.

Інформація по семінарам Даній проблемі був присвячений семінар керівників опорних закладів області з використання ІКТ в управлінській діяльності, проведений 17 лютого на базі НВК №10 м. Хмельницького (директор Грищук В.Д.). У роботі заходу взяли участь 23 директори навчальних закладів області, працівники інформаційно-методичного кабінету управління освіти Хмельницької міської ради, перший проректор Хмельницького ОІППО Очеретянко В.І., завідувачі НМЦ ХОІППО Ребрина В.А. та Кошка О.А.
Очеретянко В.І. у виступі проаналізував тенденції розвитку освіти у регіоні та закономірності управління навчальним закладом; проблеми інформатизації освіти та перспективи розвитку освітнього, методичного, управлінського процесів засобами ІКТ технологій висвітлено у виступі Кошки О.А. Шляхи оптимізації роботи закладу освіти з використанням хмарних технологій окреслено Ребриною В.А.

Інформація по семінарам 17.02 2016 року на базі Красилівського РМК відбувся науково-практичний семінар-тренінг для вчителів природничих дисциплін з питань формування професійної компетентності вчителя в умовах реалізації нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти. З вітальним словом до учасників семінару звернулася завідуюча районним методичним кабінетом Наталія Степанівна Глущук. Про систему методичної роботи в районі з даного питання розповіла Шелестюк Людмила Леонідівна – методист природничих дисциплін. Тренерами (Гільберг Т. і Мирна Л.) у ході тренінгу були відпрацьовані сучасні інтерактивні форми роботи, розглянуто умови професійного зростання вчителя та його мотивація до самоосвіти.

Інформація по семінарам 17 лютого 2016 року в приміщенні Хмельницького ОІППО відбувся семінар методистів з фізичної культури районних (міських) методичних кабінетів, об'єднаних територіальних громад та голів методичних об'єднань вчителів фізичної культури з питань створення умов для професійного росту вчителя фізичної культури в умовах реалізації Державного стандарту загальної середньої освіти