Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Семінари
Новини » Семінари

Інформація по семінарам 7 квітня 2016 року у Хмельницькому ОІППО відбулося засідання круглого столу "Від Шевченка до сьогодення". Тема зустрічі цьогоріч "Постмодернізм як літературне явище: розвиток і критика". В обговоренні заявленої проблеми взяли участь вчителі української мови та літератури, зарубіжної літератури.
Кафедра теорії та методик соціально-гуманітарних дисциплін (завідувач кафедри - Пулатова Л.Й.) з приємністю відзначає високий рівень представлених матеріалів та бажає творчих успіхів в опануванні постмодерної літератури.

Інформація по семінарам Проблемі модернізації управлінської діяльності керівника був присвячений семінар директорів навчальних закладів Новоушицького району, проведений методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Новоушицьої селищної ради (завідувач Міхалевська А.М.) та науково-методичним центром координацї роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО (Кошка О.А., Буймістер Л.В., Ратушняк Н.М.). У ході роботи висвітлено наукові підходи до формуваня професійної компетентності керівника, презентовано управлінську діяльність по створенню інноваційних моделей розвитку навчальних закладів.
З директорами та методистами обговорено низку питань щодо розвитку державно-громадського самоврядування, викликів, повязаних з процесом децетралізації у громаді, організації індивідуального навчання, розвитку професійної компетентності керівника, нової ролі учителя на шляху формування нової української школи.

Інформація по семінарам 5 квітня кафедрою менеджменту та освітніх технологій ХОІППО за участі завідувача кафедри кандидата педагогічних наук, доцента Віри Василівни Гуменюк та доцента кафедри, кандидата педагогічних наук Оксани Павлівни Ковальської на базі Славутського міського управління освіти відбувся семінар-тренінг для директорів загальноосвітніх навчальних закладів міста на тему «Тайм-менеджмент у діяльності керівника навчального закладу».
Більш детально дивитися на сайті управління освіти Славутської міської ради http://edusl.info/


Інформація по семінарам 6 квітня 2016 року за участі викладачів і методистів Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та керівників, викладачів кафедр і працівників навчального відділу Хмельницького училища підвищення кваліфікації та перепідготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України проведено спільний семінар-практикум з проблем використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі.
З означеної тематики перед слухачами виступили ректор Хмельницького ОІППО, доктор педагогічних наук, професор Віктор Берека, проректор Хмельницького ОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент Микола Соловей та перший заступник начальника училища ПКПП ДКВС України, кандидат психологічних наук Олена Сахнік.
Про те, якою має бути цифрова культура викладацького складу училища розповів старший викладач кафедри теорії та методик природничо-математичних дисциплін і технологій ХОІППО Віталій Ребрина. Він також провів практичне заняття з опанування ІКТ.
Представники училища ознайомилися в ХОІППО з технічним обладнанням для забезпечення дистанційного навчання.

Інформація по семінарам В контексті оголошення 2016 року роком англійської мови 23 березня методистами дошкільної освіти НМЦ ХОІППО було організовано та проведено обласний семінар-практикум керівників гуртків англійської мови дошкільних навчальних закладів за темою «Реалізація варіативної складової Базового компонента дошкільної освіти через освітню лінію «Іноземна мова»».
Відкрив роботу семінару Віктор Євгенович Берека, ректор ХОІППО, доктор педагогічних наук, звернувши увагу на актуальність проблеми та важливість саме етапу дошкільного дитинства у формування іншомовних компетентностей.

Інформація по семінарам 22 березня 2016 року Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, спільно з Білогірським методичним кабінетом було проведено ряд методичних заходів, зокрема:
- "Організація та проведення індивідуального навчання учнів сільських шкіл з малою наповнюваністю класів" (Буймістер Л.В.);
- "Використання хмарних технологій в управлінській діяльності" (Дрижал О.М.);
- "Формування мовної та мовленнєвої компетентностей на уроках української мови та літератури" (Манзюк С.А., Зарічна Н.В.)


Інформація по семінарам 22 березня у Хмельницькому ОІППО проведено засідання Школи фахового росту завідувача Р(М)МК(Ц)/методиста під керівництвом завідувача науково-методичного центру координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти О.Кошки.
Пріоритетні завдання та шляхи становлення науково-методичного супроводу в умовах децентралізації висвітлено у виступі першого проректора В.Очеретянка.
Слухачами Школи опрацювано питання організації роботи методичної установи як сервісного центру (серед сервісних послуг виділено науково-методичний, експертний, моніторинговий, консалтинговий, маркетинговий), готовності методиста до надання сервісних методичних послуг. У ході роботи визначено алгоритм діяльності методиста щодо реалізації методичного сервісу, в основі якого - створення системи методичних послуг та організація процесу обслуговування освітніх запитів педагога.

Інформація по семінарам
16 березня 2016 року на базі Новокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Летичівського району було проведено семінар для директорів шкіл на тему "Управлінська діяльність школи в системі впровадження інноваційних методів і прийомів у навчально-виховний процес". Семінар проводився згідно плану роботи ХОІППО та Летичівського РМК

Інформація по семінарам 10 березня 2016 року відбувся вебінар методистів хімії та голів методичних об'єднань з питань практичної реалізації завдань проектної діяльності школярів при вивченні хімії.
Досвідом роботи з даного питання поділились: м. Хмельницький, м. Шепетівка, м. Нетішин, м. Старокостянтинів, м. Славута, Дунаєвецький, Старокостянтинівський райони.
Запис вебінару у детальніше.