Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Семінари
Новини » Семінари

Інформація по семінарам 28 серпня 2017 року у місті Славуті відбулася обласна серпнева конференція педагогічних працівників «НОВА ШКОЛА – КОНКУРЕНТНА ЕКОНОМІКА – ПОТУЖНА ДЕРЖАВА».
На пленарному засіданні з вітальним словом виступили заступник голови Хмельницької ОДА Валерій Олійник , перший заступник голови Хмельницької обласної ради Неоніла Андрійчук, Славутський міський голова Василь Сидор, директор Департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України Микола Кучинський.
З доповіддю перед педагогічною громадою області виступив директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Олег Фасоля.

Інформація по семінарам Відповідно до плану роботи Хмельницького ОІППО 16 серпня 2017 року відбувся семінар щодо організації навчальної діяльності з предметів освітньої галузі «Суспільствознавство» в 2017-2018 навчальному році.
Для участі в семінарі , який проходив у форматі edCamp, з усіх районів, міст та територіальних громад області прибули методисти РМК, відповідальні працівники ОТГ та голови районних методичних об’єднань вчителів суспільних дисциплін. Іх, різних за віком, статтю, поглядами, об’єднувало одне - мотивація до розвитку й готовність брати відповідальність за майбутнє!
Готових рецептів, алгоритмів, шаблонів учасники додому не повезли, але повезли дещо цінніше - досвід, знання
та натхнення.
Учасники (не)семінару дійшли до згоди в тому, що кожен учитель і кожна учителька на своєму місці здатні розпочати реформи знизу, вибудувати свою стратегію і тактику, свій алгоритм, не боятися експериментувати, втілювати нові ідеї, йти вногу з часом
«Досвід треба не тільки отримати – досвід треба поширювати.
Програма (не) семінару передбачала проведення експертної та учительської сесій, розгорнуту панельну дискусію; а ще була благодійна акція, відзначення ювіляра та розв’язування освітнього квесту.

Інформація по семінарам 15 серпня 2017 року відбулася семінар-нарада для методистів початкової освіти Хмельниччини на тему "Підготовка до нового навчального року в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової освіти"


Інформація по семінарам 15 серпня 2017 року у Хмельницькому ОІППО відбувся семінар методистів української мови та літератури Хмельниччини щодо планування роботи вчителя філолога на 2017-2018 н.р.


Інформація по семінарам 14 липня 2017 року завершилося навчання вчителів початкової школи пілотного проекту Державного стандарту початкової освіти (Нова українська школа) у Хмельницькій області


Інформація по семінарам 14 липня 2017 року у приміщенні СЗОШ №15 ім. О. Співачука м. Хмельницького завершилися тренінгові заняття для вчителів англійської мови Хмельниччини, які проходили за підтримки Хмельницького ОІППО та волонтерів Міжнародного літнього інституту вчителів (Канада).

Інформація по семінарам

Інформація по семінарам З 11 до 14 липня 2017 року тренери пілотного проекту Державного стандарту початкової освіти (Нова українська школа) Антоніна Галас завідувач НМЦ дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти та Олеся Прус ст. викладач кафедри теорії і методик дошкільної та початкової освіти Хмельницького ОІППО проводять навчання вчителів початкових класів з чотирьох пілотних шкіл області (ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Старокостянтинова, НВК №3 м. Кам'янця-Подільського, НВК "СЗОШ ліцей "Успіх" м. Славути та СЗОШ І ст. №30 м. Хмельницького) на базі ліцею №17 м. Хмельницького.
Відкрили тренінг Віктор Берека, ректор Хмельницького ОІППО, Олександр Попик, проректор ХОІППО - координатор проекту, Микола Соловей проректор ХОІППО, Роман Миколаїв, директор департаменту освіти і науки м. Хмельницького, Тетяна Гільберг, завідувач кафедри теорії та методик викладання природничо-математичних дисциплін і технологій ХОІППО.
Також на заході були присутні викладачі кафедри теорії і методик дошкільної та початкової освіти Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та викладачі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.


Інформація по семінарам З 04 по 08 липня 2017 року в Ірпіні Київської області відбувся тренінг для тренерів з питань впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти (Нова українська школа).
Учасниками, якого були викладачі та методисти Хмельницького ОІППО.