Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Семінари
Новини » Семінари

Інформація по семінарам 15.03.2017р. на базі методичного кабінету відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради НМЦ координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО проведено семінар керівників методичних служб об’єднаних територіальних громад з проблеми "Створення системи науково-методичного супроводу професійного зростання педагогічних працівників в умовах децентралізації".
В роботі семінару взяли участь заступник селищного голови Старосинявської ОТГ Лакуста С. В., начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Пузирук О.М., керівники методичних служб, координатори методичної роботи в об’єднаних територіальних громадах, працівники ХОІППО (Кошка О.А., Буймістер Л.В.).
Створенню умов для ефективної роботи освітньої галузі був присвячений виступ Лакусти С. В., Пузирук О.М. зупинився на основних здобутках та перспективах розвитку освіти Старосинявщини.

Інформація по семінарам Відповідно до плану роботи Хмельницького ОІППО 16 березня 2017 року на базі Старокостянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся обласний семінар голів методичних об’єднань заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи з теми «Формування системи науково-методичної роботи навчального закладу в умовах трансформації навчального процесу».Основним завданням семінару було здійснення обміну досвідом з питань підготовки учителя до роботи за концепцією нової української школи.

Інформація по семінарам Відповідно до плану роботи Хмельницького ОІППО 14 березня на базі Ярмолинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 був проведений обласний семінар голів методичних об’єднань заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи області.
Головною темою семінару було формування системи науково-методичної роботи навчального закладу в умовах трансформації навчального процесу. Одним із головних завдань, що ставились перед учасниками було здійснення обміном досвіду з питань компетентісного підходу у підготовці учителя до роботи за Концепцією нової української школи.

Інформація по семінарам Згідно з планом роботи ХОІППО 9 березня на базі НВК №3 м. Кам'янець-Подільського проведено семінар голів методичних об'єднань директорів області на тему: "Інноваційні аспекти управлінської діяльності в умовах запровадження концепції нової Української школи".
Відкрив семінар перший проректор ХОІППО, кандидат історичних наук Віктор Іванович Очеретянко.
У презентаційному модулі виступила начальник управління освіти і науки Світлана Володимирівна Старченко з доповіддю на тему:" Освіта міста: реаліїї та перспективи розвитку", у якій детально висвітлила здобутки дошкільних та навчальних закладів міста, значні досягнення у всіх напрямках діяльності освітніх установ.

Інформація по семінарам Другого березня стартував науково-методичний семінар-тренінг «Педагогічні технології розвитку особистості школярів з особливими потребами» на базі Кам’янець-Подільської спеціальної школи-інтернату. У різноманітних заняттях візьмуть участь більше 60-ти педагогів.

Інформація по семінарам Саме такий лейтмотив триденного Всеукраїнського семінару-тренінгу «Ефективне управління освітою в рамках реалізації шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні», в якому беруть участь керівники та представники Департаментів освіти і науки обласних державних адміністрацій зі всієї держави. Тренінг проходив на базі освітніх установ Хмельницької області.
В обговоренні питання про пріоритетність освіти в громадах та ефективну співпрацю на рівні регіону взяв участь голова обласної ради Михайло Загородний, тимчасово виконуючий обовязки заступника голови облдержадміністрації Валерій Олійник, директор Департаменту освіти й науки ОДА Олег Фасоля, представники комунального закладу облради – Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, на базі якого проходить даний захід.
Проведення цього тренінгу для тренерів «Ефективне управління освітою» заплановано в рамках реалізації завдання «Стратегії розвитку потенціалу громад у с сфері управління освітою» шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні».
Програма тренінгу включала теоретичні та практичні заняття, які дозволять його учасникам (керівники і фахівці департаментів (управлінь) освіти і науки ОДА) отримати знання та практичні навички для подальшого навчання представників громад у сфері ефективного управління освітою.
Перед учасниками виступили: голова Хмельницької обласної державної адміністрації, Михайло Загородний, голова Хмельницької обласної ради, Сергій Дятленко, заступник директора департаменту -начальник відділу державно-громадського управління освіти Міністерства освіти і науки України, Єва Калнінья, старший експерт шведсько-українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні”.
Айдер Сеїтосманов, Войцех Мархлєвські експерти шведсько-українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні”, Олег Фасоля Директор Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації


Інформація по семінарам 1-2 березня 2017 року в приміщенні Хмельницького ОІППО відбувся семінар-тренінг "Методика викладання основ здоров'я на основі розвитку життєвих та спеціальних навичок" для новопризначених методистів, керівників методичних об'єднань основи здоров'я об'єднаних територіальних громад (ОТГ), відділів освіти райдержадміністрацій, управлінь освіти міських рад.

Інформація по семінарам 28 лютого 2017 року відповідно до плану ХОІППО методистами НМЦ дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти проведено вебінар за темою «Проблеми включення дітей з особливими потребами до соціального життя та загальноосвітнього простору» для управлінських та методичних служб дошкільної галузі районів, міст та об’єднаних територіальних громад області.
Програма вебінару передбачала теоретико-практичний та презентаційний модулі. Презентувала введення і огляд теми Каратаєва М.І, методист НМЦ дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти. Психологічні чинники соціальної адаптації дітей дошкільного віку з особливими освітніми потребами висвітлила Войтович Г.І., старший викладач кафедри педагогіки та психології ХОІППО. Грицюк Н.Г., методист НМЦ дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти надала інформацію щодо теоретичних та практичних аспектів впровадження інклюзивної освіти в практику дошкільних навчальних закладів.
Перспективний досвід роботи з дітьми дошкільного віку з особливими потребами представили Пилюта О.Ю., вихователь-методист ДНЗ№6, м.Славута, Галах Т.В., практичний психолог ДНЗ№9, м. Нетішин, Олійник О.В., вчитель-дефектолог ДНЗ№20, м. Кам’янець – Подільський.

Інформація по семінарам 24 лютого 2017 року Департаментом освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації проведено обласну нараду з питань розвитку дошкільної освіти на базі ХОІППО.
У нараді взяли участь:
• Гаркавенко Т. – головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту,
• Каратаєва М., Дарченко Л. – методисти НМЦ дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти ОІППО,
• Новікова Д., Плаксін М. – представники ВБФ «Східноєвропейська гуманітарна місія», спеціалісти (методисти) дошкільної освіти управлінь (відділів) освіти райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад, об’єднаних територіальних громад.
Підведено підсумки роботи в галузі дошкільної освіти області за 2016 рік, здійснено аналіз діяльності дошкільних навчальних закладів за результатами статистичної звітності, обговорено пріоритетні завдання та проблемні питання розвитку дошкільної освіти в області, презентовано навчальну програму «Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку на християнських цінностях».