Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Семінари
Новини » Семінари

Інформація по семінарам 21 вересня 2017 року у приміщенні Хмельницького ОІППО відбувся круглий стіл заступників директорів шкіл-інтернатів Хмельниччини.
Під час круглого столу присутні ознайомилися з програмним забезпеченням навчально-корекційного процесу, обговорили питання впровадження в освітній процес навчальних програм, планів, новітніх розробок, ознайомилися з проектами навчально-корекційних програм для дітей з помірними та важкими інтелектуальними порушеннями.

Інформація по семінарам 21 вересня 2017 року у приміщенні Хмельницького ОІППО відбувся семінар-практикум новопризначених психологів, соціальних педагогів


Інформація по семінарам Відповідно до плану роботи на 2017 рік Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти проводить регіональну науково-практичну конференцію «Оновлення системи дошкільної освіти: нова якість, нові підходи».
До участі у конференції запрошуються: наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники вищих навчальних закладів, завідувачі та методисти РМК/ММК/ ОТГ, завідувачі та вихователі дошкільних навчальних закладів

Заявки щодо участі в конференції (Додаток 1), статті, оформлені згідно вимог (Додаток 2), надсилаються до 30.10.2017 року на електронну адресу - allahar2014@gmail.com

Конференція відбудеться 5 грудня 2017 року на базі Хмельницького інституту післядипломної педагогічної освіти.

Інформаційний лист в детальніше

Інформація по семінарам 14.09.2017 - у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулась семінар-нарада для методистів з психологічної служби з питань координації діяльності психологічної служби системи освіти у 2017-2018 н.р.

Інформація по семінарам 13 вересня 2017 року відбувся семінар-тренінг учителів основ здоров'я м. Хмельницького за програмою "Вчимося жити разом".


Інформація по семінарам 12 вересня 2017 року на базі Хмельницького ОІППО відбувся семінар методистів Р(М)МК(Ц) спеціальної та інклюзивної освіти, відповідальних осіб з питань освіти об’єднаних територіальних громад за темою: "Науково-методичний супровід корекційного навчання дітей з особливими освітніми можливостями в загальноосвітніх закладах з інклюзивним навчанням».

План семінару завантажуйте в детальніше

Інформація по семінарам Запрошення на фестиваль-відкриття українсько-німецького року мов 09-10 вересня 2017 року в м. Києві
Фестиваль-відкриття «Українсько-німецького року мов 2017-2018»,
який відбудеться 9 та 10 вересня 2017 року з 12:00 до 22:00 години
на Контрактовій площі у Києві. Вхід вільний.

Інформація щодо програми фестивалю:
https://www.facebook.com/events/340343079750572/
https://www.goethe.de/ins/ua/de/kul/sup/dus.html.

Завантажити файл

Інформація по семінарам Асоціація "Відроджені гімназії України" (Асоціація керівників закладів освіти України)

Лист про семінар 3-7 жовтня 2017 року у м. Львові - Завантажити файл


Привітання - Завантажити файл

Інформація по семінарам Любов і тепло, атмосфера довіри й щирості, дітям комфортно, світло і добре, вони вчаться доброти і людяності, стають щирими й мудрими, розкутими й доброзичливими навчаючись за Всеукраїнським науково-педагогічним проектом «Інтелект України».
Майстер- клас вчителів, що розпочинають роботу в перших класах у цьому навчальному році відбувся 29 серпня 2017 року на базі НВК № 10. В області 36 проектних класів, а у м. Хмельницькому їх 18.Учасники заходу переконалися, що учитель не повинен скупитися на хороші слова, які доказують, що їх люблять, цінують і поважають, вірять у них.
Випускник такої школи, вчителя буде освіченим українцем, всебічно розвиненим, відповідальним громадянином та патріотом, здатним до інновацій. Ось хто поведе українську економіку у ХХІ століття.