Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Семінари
Новини » Семінари

Інформація по семінарам 25 жовтня 2019 року в м. Києві відбувся ІІ Всеукраїнський науково-практичний семінар проекту «Впевнений старт», організований Національною академією педагогічних наук, Інститутом психології імені Г.С. Костюка, Українською академією дитинства.
Дипломами переможців Всеукраїнського конкурсу перспективного педагогічного досвіду впровадження програмно-методичного комплексу «Впевнений старт» у номінації «Взаємодія педагогічної команди» нагороджені Курчак Тетяна Володимирівна та Щерба Наталія Олександрівна, педагоги ДНЗ №15 м. Кам’янця-Подільського.
Для учасників зібрання переможцями конкурсу Курчак Т.В., Щербою Н.О. був проведений майстер-клас на тему «Рецепти успішного майбутнього».
Дипломи партнерів проекту «Впевнений старт» отримали Каратаєва М.І., методист НМЦ дошкільної, початкової та спеціальної освіти Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Осадчук Л.О., методист управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради.

Інформація по семінарам 24 жовтня 2019р. у Хмельницькому ОІПО відбувся рефреш-тренінг з імплементації фінського досвіду щодо практики та інструментів оцінювання для тренерів програми НУШ Хмельницької області
Мета тренінгу:
Поширення нових знань та матеріалів фінського досвіду серед тренерів-педагогів НУШ з метою використання під час проведення тренінгів.
Посилення практики використання формувального оцінювання педагогами області

Цілі та завдання:
Перегляд учасниками тренінгу основних підходів до оцінювання навчальних досягнень учнів;
Перегляд методів і форм формувального оцінювання як відстеження особистісного розвитку дитини та опановування нею навчального досвіду як основи компетентностей
Використання інструментарію порівняння наявного рівня сформованості компетентності з очікуваними результатами
Моделювання проведення проміжного оцінювання як прогресу учня
Ознайомлення з формами надання інформації батькам, вибором підтримки учня

Інформація по семінарам 23 жовтня 2019 р. у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-практикум для методистів РМК (ММК) та відповідальних за психологічну службу в ОТГ "Розвиток емоційного інтелекту як важлива складова педагогічної діяльності в умовах реалізації концепції НУШ"
Інформація по семінарам 16 жовтня 2019 р у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-практикум для фахівців психологічної служби закладів освіти обласного підпорядкування з питань формування безпечного освітнього середовища в закладах освіти

Інформація по семінарам 22 жовтня 2019 р у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний семінар на тему "Документообіг у закладах освіти", організованого НМЦ координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти.
Під час зібрання виступили: ректор ХОІППО Віктор Очеретянко, директор державного архіву Хмельницької області Володимир Байдич, заступник начальника - начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освітньої діяльності та організаційного забезпечення департаменту освіти і науки департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Валентина Блажиєвська, заступник директора державного архіву Хмельницької області Катерина Бурдуваліс.
Учасниками заходу були понад 150 керівників закладів освіти, відповідальних за ведення ділової документації.

Інформація по семінарам Завершилась експериментальна робота з питань соціальної та фінансової освіти дітей дошкільного віку, організована та проведена Хмельницьким ОІППО (методисти дошкільної освіти ДарченкоЛ.Г., Каратаєва М.І.), що тривала впродовж 2017-2019 років.

16-17 жовтня 2019 року відбулися заключні заняття обласних шкіл передового педагогічного досвіду в закладах дошкільної освіти №18 м.Кам’янця-Подільського, №9 м.Славути, №38 м.Хмельницького, №12 м.Шепетівки та ЦРД м.Нетішина.

Понад 140 учасників шкіл отримали сертифікати про вісімнадцятигодинне навчання за темою «Впровадження основ соціальної та фінансової грамотності в освітній процес».

Інформація по семінарам З 16 по 18 жовтня 2019р. у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти проходив навчальний семінар для практичних психологів ЗЗСО, ЗДО з питань використання проектних методик психокорекційної роботи.

Інформація по семінарам 17 жовтня 2019 р відбулося підведення підсумків ІV інтернет-форуму «Науково-методичний супровід педагогічних працівників у світлі Концепції нової української школи».

Інформація по семінарам 16 жовтня 2019року в ХОІППО проходило чергове заняття тренінгу з ІТ-компетентностей учителів історії. Тренери, вчителі НВК №10 м.Хмельницького Дяченко А.М., Гончарук Ю.Ю. організували продуктивне навчання педагогів, результатом якого було створення сайту. Дякуємо колегам за допомогу і професійний супровід тренінгів та адміністрації НВК №10 за співпрацю.