Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Семінари
Новини » Семінари

Інформація по семінарам 04 жовтня 2017 року в Хмельницькому ОІППО відбувся обласний семінар "Оздоровча рухова активність"

Інформація по семінарам 27 вересня 2017 року у приміщенні Хмельницького ОІППО відбулося урочисте святкування з нагоди "Дня дошкілля".
Під час урочистостей були проведені майстер-класи, нагородження працівників дошкільної галузі Хмельниччини. І також працівники дошкілля міста Кам'янець-Подільського талановито презентували свої художні номери.

Інформація по семінарам 26 вересня на базі НВК №4 м. Хмельницького було проведено семінар-практикум педагогів-організаторів області з питань становлення національної самосвідомості школярів засобами козацької педагогіки.
Заступник директора звиховної роботи НВК № 4 Добровінська О.П., голова методичного об'єднання класних керівників міста Поліщук В.В. цікавим історичним екскурсом у поєднанні із сучасністю розповіла про використання ідей козацької педагогіки у ЗОН закладах. Її яскраво доповнювали фрагменти козацького гопака, козацькі пісні у супроводі бандури. Козацький відгомін прозвучав у стінах початкової школи. Тут учасники семінару-практикуму поринули у чудове свято Покрови Пресвятої Богородиці. Було ще багато цікавого і корисного на семінарі: Козак- квест, козацькі посиденьки.
Надзвичайно творчо і щиро, дружною командою педагоги НВК № 4 поділились досвідом одного із досить важливого напряму національно-патріотичного виховання- використання елементів козацької педагогіки у виховній роботі.


Інформація по семінарам Кафедра педагогіки та психології ХОІППО та обласний центр практичної психології та соціальної роботи запрошують до участі у роботі Другої щорічної обласної науково-практичної конференції «Шкільна освіта Хмельниччини: психолого-педагогічний супровід модернізаційних процесів».

Конференція відбудеться 9 листопада 2017 року у приміщенні ХОІППО. Інформаційний лист додається у детальніше

Інформація по семінарам 25 жовтня на базі Хмельницького ОІППО відбувся навчальний семінар «Організація та впровадження інклюзивної освіти в умовах дошкільних навчальних закладів». У семінарі, організованому для педагогічних працівників інклюзивних дошкільних навчальних закладів міста Хмельницького кафедрою педагогіки та психології, НМЦ дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти Хмельницького ОІППО, висвітлені питання підготовки педагогів ДНЗ до роботи в умовах інклюзії.

Інформація по семінарам 25-27 вересня 2017 року Хмельниччина, НВК №10 м.Хмельницького приймають учасників Всеукраїнського семінару "Формування нової української школи на засадах впровадження хмарних сервісів". До презентації досвіду роботи подільських педагогів долучилася і веб-спільнота вчителів історії області.
Програмою семінару передбачено проведення майстер-класу, в ході якого вчителі історії презентували авторський освітній продукт – інтерактивний посібник «Історія України.9 клас», створений на платформі Office 365 за допомогою сервісу OneNote.
Освіта, щоб бути сучасною, має принципово змінитися, на зміну знаннєвій парадигмі має прийти компетентнісна, а отже, вкрай необхідно переформатувати навчальний процес, зміст освіти і методи викладання.


Інформація по семінарам З 25 по 27 вересня 2017 року у НВК №10 міста Хмельницького відбувається Всеукраїнський семінар з "Хмарних технологій", зокрема "Office 365", в рамках якого також проходив тренінг за програмою "Розумники" для вчителів початкових класів.

Інформація по семінарам 25 вересня 2017 року на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулось засідання творчої майстерні бібліотекарів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області з проблеми «Інформаційно-комунікаційні технології у роботі шкільної бібліотеки».
На якому учасники зібрання мали можливість ознайомитися та попрацювати в сервісі Prezi (для створення медіа-презентацій), виявити вправність у створенні виробів у техніці POP-UP (кірігамі).


Інформація по семінарам 25 вересня 2017 року у приміщенні Хмельницького ОІППО відбувся обласний семінар-практикум вчителів математики "Модернізація шкільної освіти як засіб розвитку обдарованої особистості" (за участю Радченко В.М., доктора фізико-математичних наук Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка)