Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Конкурси
Новини » Конкурси

Різні конкурси які ми проводимо 14 січня 2017 року у приміщенні СЗОШ №15 м.Хмельницького відбувся ІІІ етап VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
У Конкурсі взяло участь 95 учасників: учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області -переможці районного (міського) етапу.
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проводиться з метою вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.
На урочистому відкритті, яке розпочалося о 9.00 годині, були присутні представники Хмельницького ОІППО: ректор ХОІППО, доктор педагогічних наук, професор Віктор Євгенович Берека, методисти НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін ХОІППО Світлана Андріївна Манзюк та Надія Василівна Зарічна, адміністрація СЗОШ №15 м.Хмельницького.

Різні конкурси які ми проводимо
17-18 січня 2017 року відбудеться І тур обласного етапу "Учитель року - 2017".
Орієнтовна програма І туру обласного етапу всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2017" у Хмельницькій області в детальніше

Різні конкурси які ми проводимо Шановні колеги!
16-18 березня 2017 р. відбудеться головна подія освітньої галузі України – Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).
Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні.
У програмі виставки:
• Презентація закладів освіти України, закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв і освітніх агенцій.
• Презентація досвіду співпраці з закордонними закладами освіти, практики реалізації спільних освітніх і науково-технічних проектів.
• Презентація наукової та науково-технічної діяльності закладів освіти і наукових установ.
• Презентація сучасних засобів навчання, обладнання, меблів, продуктів, проектів, програм і рішень для впровадження в освітню практику.
• Конференції, семінари, круглі столи, презентації, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, експертні дискусії, педагогічні коучинги, дискусійні панелі.
• Конкурси для навчальних закладів, підприємств, школярів і студентів.
• Вступна кампанія 2017 року в Україні та за кордоном.

Офіційний сайт виставки - http://www.vsosvita.com.ua/

Різні конкурси які ми проводимо Список переможців ІІІ етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області

Таблицю результатів завантажуйте в детальніше

Різні конкурси які ми проводимо 16 грудня 2016 року у Хмельницькому НВК №10 відбувся ІІІ етап (обласний) XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Урочисте відкриття Конкурсу розпочалося о 9-й годині. У ньому взяли участь представники Хмельницького ОІППО ректор ХОІППО доктор педагогічних наук, професор Віктор Берека, проректор ХОІППО Олександр Попик, методисти НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін ХОІППО Світлана Манзюк та Надія Зарічна, завцентром дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти ХОІППО Антоніна Галас, голова Хмельницької обласної організації Національної Спілки письменників України Василь Горбатюк, учителі області, учні та батьки.
У ІІІ етапі взяли участь 146 учнів 3-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів - переможців районного (міського) етапу.

Різні конкурси які ми проводимо 7 грудня 2016 року відбувся VІІІ обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я», яскраві виступи на якому представили 9 команд:
Команда «Неat beat» Білогірського НВК (Керівник: Загоруйко Оксана Іванівна)
Команда «Мультивітамінка» Гвардійського НВК (Керівник: Ганджук Світлана Степанівна)
Агітбригада «Аквавіта» ЗОШ І-ІІІ ст. №12 ім. Л.Дмитерка м.Кам’янець-Подільського (Керівник: Байгота Світлана Віталіївна)
Агітбригада «Екстрим» Красилівської ЗОШ №3 (Керівник: Рижук Олена Володимирівна)
Команда «Агенти БАНЦ» Летичівського НВК №1(Керівник: Бізюра Інна Валентинівна)
Агітбригада «Антивірус» Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2 (Керівник: Олійник Іванна Вікторівна)
Команда «Невгамовні» Новосільської ЗОШ І-ІІІст. Ізяславського району (Керівник: Шрейдер Мілентина Олександрівна)
Агітбригада «Вищий клас!» Хмельницького ліцею № 17(Керівники: Ковальчук Лариса Ростиславівна та Смолінська Оксана Анатоліївна)
Агітбригада «Професіонали» Шепетівського НВК № 1 ім. Героя України М. Дзявульського». (Керівник: Івасюк Ніонелла Геннадіївна).
Традиційно у форматі обласного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» проходив конкурс фотознімків та плакатів. Серед найуспішніших авторів цього року журі відзначило роботи Онієвської Крістіни, Пислар Аліни, Красовської Ірини, Ковальської Валерії, Драчук Уляни та колективний плакат учнів 10-11 класів Нетішинської ЗОШ № 2.

Під час підбиття підсумків учасників обласного заходу Сніховська Н.А. та Мушинський В.Л., вчителі Судилківської ЗОШ І-ІІІст познайомили із проектом «Чесна гра».


Різні конкурси які ми проводимо Повідомляємо про проведення VII Всеукрaїнського конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти, відповідно до листа МОН України від 06.12.2016 року №1/9-644

Для участі у конкурсі за бажанням навчального закладу необхідно надіслати заявку та анкету на конкурс на електронну адресу contest@inau.ua до 09 лютого 2017 року

Деталі на сайті - http://www.inau.org.ua/projects.phtml

Лист МОН України в детальніше

Різні конкурси які ми проводимо Наказ Хмельницького ОІППО від 07.12.2016 року №191-но "Про підсумки обласного конкурсу сайтів методичних кабінетів (центрів) у Хмельницькій області у 2016 році"

Завантажуйте наказ у детальніше

Різні конкурси які ми проводимо Завершився XXIV-й Всеукраїнський турнір юних хіміків, фінальний етап якого упродовж чотирьох днів тривав на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Хмельницького обласного ліцею-інтернату з поглибленим вивченням у галузі науки.
Дев’ятнадцять команд з дев’яти областей та Києва – загалом близько сотні учнів навчальних закладів різного профілю – змагалися у кмітливості, ерудиції, вправності. Знавці речовин, реакцій і формул засвідчили загалом високий рівень знань з улюбленого предмета, здатність до наукових пошуків, чимало юнаків і дівчат пов’язують своє професійне майбутнє з хімічною галуззю.
А перемогу в гострій напруженій боротьбі здобула команда Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті ім. Івана Франка.