Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Конкурси
Новини » Конкурси

Різні конкурси які ми проводимо Хмельницька обласна рада інформує Вас, що відповідно до розпорядження голови обласної ради від 03 серпня 2016 року № 79/2016-о оголошено конкурс на заміщення вакантних посад:
- директора Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді,
- директора Кам’янець-Подільського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру,
- директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти».

Умови конкурсу у Додатку на 2 аркушах

Додаток завантажуйте у детальніше

Різні конкурси які ми проводимо Відповідно до Положення про Міжнародний конкурс української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 13.03.2008 № 168 “Про затвердження Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.07.2008 за № 643/15334, та рішення журі XVI Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (фінального етапу) визначено переможця серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Карпову Анну Андріївну, ученицю 5 класу, Нетішинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» Нетішинської міської ради Хмельницької області, яка посіла ІІІ місце.

Різні конкурси які ми проводимо (за версією науково-популярного природничого журналу «Колосок»)
З метою пошуку та підтримки ініціативних і талановитих педагогів, які володіють предметом та бажають вдосконалюватися у методиках формування в учнів цілісного погляду на оточуючий світ, уявлень про наукову картину світу, розвивати мотивацію учнів до вивчення дисциплін природничого циклу, виробляти у них стійкі навички роботи з науково-популярною літературою, дослідницькі та творчі уміння Інститут модернізації змісту освіти, редакція науково-популярного природничого журналу для дітей „КОЛОСОК” та оргкомітет Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу „КОЛОСОК” ( лист Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 19.11.2015 № 2.1/10-910 ) ініціювали проведення І-го Всеукраїнського інтернет-конкурсу „Учитель року-2016”. До участі у Конкурсі були запрошені вчителі початкових класів, які викладають предмет „Природознавство”, вчителі природничих предметів - фізики, хімії, біології, астрономії, географії. Конкурс проводився на добровільних засадах.
Від Хмельницької області взяли участь 130 педагогів. Учителів біології-27; хімії-15; географії-17; фізики-17; астрономії-5; початкової школи-49.

Різні конкурси які ми проводимо Відповідно до розпорядження Голови Хмельницької обласної державної адміністрації №421/2015-р від 03.09.2015 року «Про організацію у 2015/2016 навчальному році допризовної підготовки та підготовки призовників з військово-технічних спеціальностей» 16 квітня 2016 року на базі обласного спортивно-стрілецького клубу ТСОУ (м. Хмельницький, вул. Березнева,3) відбулась обласна спартакіада допризовної молоді. Спартакіада відбулась завдяки підтримці депутата Хмельницької міської ради Василишина Олександра Петровича, волонтерів Хмельниччини, директора обласного спортивно-стрілецького клубу Ковальчука Володимира Івановича. В ході спартакіади учням було продемонстроване сучасне озброєння та військова техніка, розказана та показана робота квадрокоптера. В змаганнях прийняли участь команди з 22 районів та міст нашої області. Перше командне місце посіла команда Деражнянського району, друге- Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, третє-команда Старосинявського району! Вітаємо переможців спартакіади!
Протокол

Різні конкурси які ми проводимо Команда з Хмельницької області виборола диплом ІІ ступеня на ІVетапі ХХХІV Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання, яка проходила у м. Луцьку, посіла Жирнова Аріна, учениця 11 класу ліцею №17 м. Хмельницького.
Навчає Аріну вчитель трудового навчання, вчитель вищої категорії, вчитель-методист Скорик Світлана Борисівна


Різні конкурси які ми проводимо Ковтун-Сальнікову Марину Олексіївну, ученицю 11-го класу Навчально-виховного комплексу "Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, ліцей "УСПІХ", яка виборола почесне ІІІ місце на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з правознавства.
До перемоги готувала вихованицю Труфанова Ольга Іванівна, вчитель правознавства Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ліцей "УСПІХ".
Бажаємо здоров'я, успіхів в подальшому, досягнення життєвих і творчих висот, здійснення заповітних мрій!.

Різні конкурси які ми проводимо 2 квітня 2016 року завершився IV етап ХХІХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, що проходив на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі наук.
Упродовж кількох днів 132 учні 9-11 класів з усіх областей України змагалися у володінні інформаційними технологіями. Більшість учасників засвідчили ґрунтовні знання з предмета і продемонстрували креативний підхід при розв’язуванні конкурсних завдань, які їм пропонувалися.

Різні конкурси які ми проводимо У Хмельницькому стартував IV етап ХХІХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики.
30 березня 2016 року у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося урочисте відкриття IV етапу ХХІХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики.
Із напутніми словами до учасників звернулися голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту і туризму Хмельницької обласної ради, доктор педагогічних наук, професор Інна Ящук, секретар Хмельницької міської ради Михайло Кривак, начальник відділу організаційно-кадрової роботи Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Оксана Рябчук, ректор Хмельницького ОІППО, доктор педагогічних наук, професор Віктор Берека, голова журі – віце-презедент Національної академії педагогічних наук України, доктор технічних наук, професор Андрій Гуржій, старший науковий співробітник Інституту модернізації і змісту освіти, кандидат фізико-математичних наук Андрій Паньков.

Різні конкурси які ми проводимо 17-19 березня 2016 року Хмельницький обласний інституту післядипломної педагогічної освіти взяв участь у VII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» (ІІІ International exhibition World Edu).
У ході виставки інститут презентував досягнення своєї роботи у модернізації системи освіти в області, досвід впровадження інноваційних технологій у навчанні, здобутки науково-педагогічних працівників закладу. Проведено круглий стіл «Становлення управління освітою в умовах створення об’єднаних територіальних громад Хмельниччини».
У роботі круглого столу взяли участь: директор Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Фасоля О.І., наукові співробітники Інституту модернізації та змісту освіти Коломоєць Н.А., Бережна Т.І., представники Дніпропетровської, Житомирської, Київської, Чернівецької областей, педагогічні працівники закладів освіти Хмельницької області.
За результатами роботи виставки Хмельницький ОІППО нагороджений дипломом та золотою медаллю у номінації «Інноваційні заклади освіти»