Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Конкурси
Новини » Конкурси

Різні конкурси які ми проводимо 16 грудня 2016 року у Хмельницькому НВК №10 відбувся ІІІ етап (обласний) XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Урочисте відкриття Конкурсу розпочалося о 9-й годині. У ньому взяли участь представники Хмельницького ОІППО ректор ХОІППО доктор педагогічних наук, професор Віктор Берека, проректор ХОІППО Олександр Попик, методисти НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін ХОІППО Світлана Манзюк та Надія Зарічна, завцентром дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти ХОІППО Антоніна Галас, голова Хмельницької обласної організації Національної Спілки письменників України Василь Горбатюк, учителі області, учні та батьки.
У ІІІ етапі взяли участь 146 учнів 3-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів - переможців районного (міського) етапу.

Різні конкурси які ми проводимо 7 грудня 2016 року відбувся VІІІ обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я», яскраві виступи на якому представили 9 команд:
Команда «Неat beat» Білогірського НВК (Керівник: Загоруйко Оксана Іванівна)
Команда «Мультивітамінка» Гвардійського НВК (Керівник: Ганджук Світлана Степанівна)
Агітбригада «Аквавіта» ЗОШ І-ІІІ ст. №12 ім. Л.Дмитерка м.Кам’янець-Подільського (Керівник: Байгота Світлана Віталіївна)
Агітбригада «Екстрим» Красилівської ЗОШ №3 (Керівник: Рижук Олена Володимирівна)
Команда «Агенти БАНЦ» Летичівського НВК №1(Керівник: Бізюра Інна Валентинівна)
Агітбригада «Антивірус» Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2 (Керівник: Олійник Іванна Вікторівна)
Команда «Невгамовні» Новосільської ЗОШ І-ІІІст. Ізяславського району (Керівник: Шрейдер Мілентина Олександрівна)
Агітбригада «Вищий клас!» Хмельницького ліцею № 17(Керівники: Ковальчук Лариса Ростиславівна та Смолінська Оксана Анатоліївна)
Агітбригада «Професіонали» Шепетівського НВК № 1 ім. Героя України М. Дзявульського». (Керівник: Івасюк Ніонелла Геннадіївна).
Традиційно у форматі обласного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» проходив конкурс фотознімків та плакатів. Серед найуспішніших авторів цього року журі відзначило роботи Онієвської Крістіни, Пислар Аліни, Красовської Ірини, Ковальської Валерії, Драчук Уляни та колективний плакат учнів 10-11 класів Нетішинської ЗОШ № 2.

Під час підбиття підсумків учасників обласного заходу Сніховська Н.А. та Мушинський В.Л., вчителі Судилківської ЗОШ І-ІІІст познайомили із проектом «Чесна гра».


Різні конкурси які ми проводимо Повідомляємо про проведення VII Всеукрaїнського конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти, відповідно до листа МОН України від 06.12.2016 року №1/9-644

Для участі у конкурсі за бажанням навчального закладу необхідно надіслати заявку та анкету на конкурс на електронну адресу contest@inau.ua до 09 лютого 2017 року

Деталі на сайті - http://www.inau.org.ua/projects.phtml

Лист МОН України в детальніше

Різні конкурси які ми проводимо Наказ Хмельницького ОІППО від 07.12.2016 року №191-но "Про підсумки обласного конкурсу сайтів методичних кабінетів (центрів) у Хмельницькій області у 2016 році"

Завантажуйте наказ у детальніше

Різні конкурси які ми проводимо Завершився XXIV-й Всеукраїнський турнір юних хіміків, фінальний етап якого упродовж чотирьох днів тривав на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Хмельницького обласного ліцею-інтернату з поглибленим вивченням у галузі науки.
Дев’ятнадцять команд з дев’яти областей та Києва – загалом близько сотні учнів навчальних закладів різного профілю – змагалися у кмітливості, ерудиції, вправності. Знавці речовин, реакцій і формул засвідчили загалом високий рівень знань з улюбленого предмета, здатність до наукових пошуків, чимало юнаків і дівчат пов’язують своє професійне майбутнє з хімічною галуззю.
А перемогу в гострій напруженій боротьбі здобула команда Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті ім. Івана Франка.

Різні конкурси які ми проводимо З 27 по 31 жовтня у с.Потоки Кременчуцького району Полтавської області проходив фінальний етап Всеукраїнського турніру юних інформатиків. Від Хмельницької області у змаганнях взяла участь команда GiGSaM, переможиця обласного етапу конкурсу (який, до речі, проводився в області цьогоріч уперше) у складі учнів Старокостянтинівського навчально-виховного комплексу "Спеціалізована школа І ст., гімназія" Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука: Савчука Андрія, Гриньківа Юрія, Гіппіуса Антона, капітана команди Миронюка Костянтина та керівника команди вчителя інформатики Вапнічного Сергія Дмитровича. Уже котрий рік поспіль команда від Хмельниччини бере участь у фінальному етапі Всеукраїнського турніру юних інформатиків та виборює призові місця. Не повертаються з порожніми руками юнаки й цього разу: за результатами трьох турів команда GiGSaM виборола диплом ІІІ ступеня.

Різні конкурси які ми проводимо На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 19.08.2016 № 1006 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році» фінальний етап XХІV Всеукраїнського турніру юних хіміків відбудеться у м. Хмельницькому з 30 жовтня по 4 листопада 2016 року


Наказ Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА - Завантажити файл

Лист-виклик Хмельницького ОІППО - Завантажити файл

Програма турніру - Завантажити файл

Різні конкурси які ми проводимо Національний університет "Острозька академія", кафедра культурології та філософії запрошує учнів 9-11 класів загальноосвітніх навачльних закладів взяти участь у Всеукраїнському конкурсі філософсько-культурологічного есе.
Об'єм есе - 2-3 стор. друкованого тексту (А4, поля - 2 см., шрифт - 14, інтервал - 1,5).
Есе слід подати на кафедру культурології та філософії НаУОА (вул. Семінарська 2, м. Острог, Рівненська обл. 35800) або надіслати на e-mail: kafedra.kulturologii@oa.edu.ua до 7 листопада 2016 року. Переможці у конкурсі отримають цінні призи, а найкращі есе будуть опубліковані на сайті www.kulturolog.org.ua. За додатковою інформацією звертайтеся: +38 0987814764 - Шляхова Ольга Анатоліївна.

Інформаційний лист в детальніше

Різні конкурси які ми проводимо Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Серце до серця" на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, спільно з Посольством Литовської республіки в Україні, у вересні 2016 року - березні 2017 року буде проведено IV Всеукраїнський конкурс есе "Я - європеєць".
Роботи учасників конкурсу надсилати до 20 січня 2017 року на електронну адресу yaevropeets@ukr.net (у роботі обов'язково зазначаються відомості про автора, його місце навчання (повне найменування навчального закладу - населений пункт, район, місто, область) та контакти - телефон та e-mail)
Підсумки будуть проведені у березні 2017 року.
За додатковою інформацією звертатися за тел: 044-501-01-15, 044-400-43-01