Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Конкурси
Новини » Конкурси

Різні конкурси які ми проводимо title
Любі наші!
Щиро вітаємо вас з міжнародним днем жінок, з початком весни!
Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана – жіночий першопочаток супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса порятує світ, то це буде ваша краса. Адже ви перетворюєте його на чарівну перлину, яку ми кладемо і довічно кластимемо до ваших ніг.

Різні конкурси які ми проводимо 4 лютого 2017 року у приміщенні спеціалізованої загальноосвітньої школи №15 м.Хмельницького відбувся ІV етап VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
У Конкурсі взяло участь 32 учасники: учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області, студенти й курсанти - переможці обласного етапу.
На урочистому відкритті, яке розпочалося о 9.00 годині, були присутні ректор Хмельницького ОІППО, доктор педагогічних наук, професор Віктор Євгенович Берека, Гінетова Тетяна Леонтіївна, завідувач сектору роботи з обдарованою молоддю Інституту модернізації змісту освіти, представники Депатраменту освіти і науки Хмельницької обласної держадміністрації, методисти НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін Хмельницького ОІППО, адміністрація школи.
Вихованці СЗОШ №15 гостинно вітали конкурсантів щирим словом, запальними танцями. З вітальними словами звернулися до учнів та студентів, учителів, батьків Віктор Євгенович Берека та Тетяна Леонтіївна Гінетова. Почесне право розкрити конверт із завданнями ІV етапу було надано наймолодшому конкурсанту Миколюку Арману, учню Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка.

Різні конкурси які ми проводимо РЕЗУЛЬТАТИ ДИВІТЬСЯ за посилання - ПЕРЕЙТИ НА ТАБЛИЦЮ

Фото з конкурсу дивіться на блогах:


http://fotobloggudz.blogspot.com/

http://teacheryear2017hm.blogspot.com/

Сайт "Учитель року 2017" (номінація Інформатика)

Різні конкурси які ми проводимо ПОТОЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ ДИВІТЬСЯ за посилання - ПЕРЕЙТИ НА ТАБЛИЦЮ

Фото з конкурсу дивіться на блогах:


http://fotobloggudz.blogspot.com/

http://teacheryear2017hm.blogspot.com/

Сайт "Учитель року 2017" (номінація Інформатика)

Різні конкурси які ми проводимо 31 січня - 1 лютого 2017 року у школах міста Хмельницького буде проводитися заключний тур обласного етапу "Учитель року - 2017". Конкурс проводиться у наступних номінаціях.
Номінація «Інформатика» - Гімназія №2 м.Хмельницького, проспект Миру, 84/2
Номінація «Початкова освіта» - Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1, вул. Староміська,2
Номінація «Біологія» - НВК №4 м. Хмельницького, вул. Перемоги, 9
Номінація «Музичне мистецтво» - Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 імені Олександра Співачука, Проскурівського Підпілля, 125

Реєстрація з 8-30 у ЗНЗ. Початок о 9-00 у ЗНЗ

Дорожня карта у детальніше

Різні конкурси які ми проводимо Педагоги Хмельницької області готуються до участі у Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року – 2017». Конкурс відбудеться з таких номінацій: «Вчитель початкових класів», «Вчитель музичного мистецтва», «Вчитель біології» і «Вчитель інформатики». У зв’язку з цим 17–18 січня у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти пройшов І тур обласного етапу конкурсу, який зібрав 92 вчителя ЗНЗ області та міста, з метою виявлення кращого досвіду, кращих педагогічних напрацювань, зразків та методів роботи з дітьми.
Конкурсанти пройшли ряд випробувань: проведення майстер-класу і практичної роботи; складання контрольної роботи з фахової майстерності (методика викладання, педагогіка, психологія).
Попик Олександр Федорович – проректор з науково-методичної роботи ХОІППО — розповів: «За результатами цих випробувань в кожній номінації визначено 12 кращих. А 31 січня – 1 лютого буде проходити заключний етап із новими випробуваннями до конкурсантів. Зокрема, це буде рецензування підручника, проведення відкритого уроку та ін., що дасть змогу оцінити і визначити найкращого вчителя, який буде захищати честь області на всеукраїнському рівні.
Для мотивації вчителів на ІІ обласному етапі ми виберемо 6 кращих у кожній номінації (І, ІІ, ІІІ місця). Також Департамент освіти й науки та Обласна державна адміністрація виділили нам кошти з бюджету для преміювання переможців. За І місце премія складатиме суму посадового окладу вчителя школи з вищою категорією, за ІІ – 75% від першого місця, а за ІІІ – половину посадового окладу вчителя з вищою категорією».

Різні конкурси які ми проводимо

РЕЗУЛЬТАТИ ДИВІТЬСЯ за посилання - ПЕРЕЙТИ НА ТАБЛИЦЮ

Фото з конкурсу дивіться на блогах:


http://fotobloggudz.blogspot.com/

http://teacheryear2017hm.blogspot.com/

Сайт "Учитель року 2017" (номінація Інформатика)

Різні конкурси які ми проводимоФото дивіться на блогах:

http://fotobloggudz.blogspot.com/


http://teacheryear2017hm.blogspot.com/


Різні конкурси які ми проводимо Список переможців ІІІ етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Список завантажуйте у детальніше