Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Конкурси
Новини » Конкурси

Різні конкурси які ми проводимо 31 січня - 1 лютого 2017 року у школах міста Хмельницького буде проводитися заключний тур обласного етапу "Учитель року - 2017". Конкурс проводиться у наступних номінаціях.
Номінація «Інформатика» - Гімназія №2 м.Хмельницького, проспект Миру, 84/2
Номінація «Початкова освіта» - Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1, вул. Староміська,2
Номінація «Біологія» - НВК №4 м. Хмельницького, вул. Перемоги, 9
Номінація «Музичне мистецтво» - Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 імені Олександра Співачука, Проскурівського Підпілля, 125

Реєстрація з 8-30 у ЗНЗ. Початок о 9-00 у ЗНЗ

Дорожня карта у детальніше

Різні конкурси які ми проводимо Педагоги Хмельницької області готуються до участі у Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року – 2017». Конкурс відбудеться з таких номінацій: «Вчитель початкових класів», «Вчитель музичного мистецтва», «Вчитель біології» і «Вчитель інформатики». У зв’язку з цим 17–18 січня у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти пройшов І тур обласного етапу конкурсу, який зібрав 92 вчителя ЗНЗ області та міста, з метою виявлення кращого досвіду, кращих педагогічних напрацювань, зразків та методів роботи з дітьми.
Конкурсанти пройшли ряд випробувань: проведення майстер-класу і практичної роботи; складання контрольної роботи з фахової майстерності (методика викладання, педагогіка, психологія).
Попик Олександр Федорович – проректор з науково-методичної роботи ХОІППО — розповів: «За результатами цих випробувань в кожній номінації визначено 12 кращих. А 31 січня – 1 лютого буде проходити заключний етап із новими випробуваннями до конкурсантів. Зокрема, це буде рецензування підручника, проведення відкритого уроку та ін., що дасть змогу оцінити і визначити найкращого вчителя, який буде захищати честь області на всеукраїнському рівні.
Для мотивації вчителів на ІІ обласному етапі ми виберемо 6 кращих у кожній номінації (І, ІІ, ІІІ місця). Також Департамент освіти й науки та Обласна державна адміністрація виділили нам кошти з бюджету для преміювання переможців. За І місце премія складатиме суму посадового окладу вчителя школи з вищою категорією, за ІІ – 75% від першого місця, а за ІІІ – половину посадового окладу вчителя з вищою категорією».

Різні конкурси які ми проводимо

РЕЗУЛЬТАТИ ДИВІТЬСЯ за посилання - ПЕРЕЙТИ НА ТАБЛИЦЮ

Фото з конкурсу дивіться на блогах:


http://fotobloggudz.blogspot.com/

http://teacheryear2017hm.blogspot.com/

Сайт "Учитель року 2017" (номінація Інформатика)

Різні конкурси які ми проводимоФото дивіться на блогах:

http://fotobloggudz.blogspot.com/


http://teacheryear2017hm.blogspot.com/


Різні конкурси які ми проводимо Список переможців ІІІ етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Список завантажуйте у детальніше

Різні конкурси які ми проводимо 14 січня 2017 року у приміщенні СЗОШ №15 м.Хмельницького відбувся ІІІ етап VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
У Конкурсі взяло участь 95 учасників: учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області -переможці районного (міського) етапу.
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проводиться з метою вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.
На урочистому відкритті, яке розпочалося о 9.00 годині, були присутні представники Хмельницького ОІППО: ректор ХОІППО, доктор педагогічних наук, професор Віктор Євгенович Берека, методисти НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін ХОІППО Світлана Андріївна Манзюк та Надія Василівна Зарічна, адміністрація СЗОШ №15 м.Хмельницького.

Різні конкурси які ми проводимо
17-18 січня 2017 року відбудеться І тур обласного етапу "Учитель року - 2017".
Орієнтовна програма І туру обласного етапу всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2017" у Хмельницькій області в детальніше

Різні конкурси які ми проводимо Шановні колеги!
16-18 березня 2017 р. відбудеться головна подія освітньої галузі України – Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).
Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні.
У програмі виставки:
• Презентація закладів освіти України, закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв і освітніх агенцій.
• Презентація досвіду співпраці з закордонними закладами освіти, практики реалізації спільних освітніх і науково-технічних проектів.
• Презентація наукової та науково-технічної діяльності закладів освіти і наукових установ.
• Презентація сучасних засобів навчання, обладнання, меблів, продуктів, проектів, програм і рішень для впровадження в освітню практику.
• Конференції, семінари, круглі столи, презентації, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, експертні дискусії, педагогічні коучинги, дискусійні панелі.
• Конкурси для навчальних закладів, підприємств, школярів і студентів.
• Вступна кампанія 2017 року в Україні та за кордоном.

Офіційний сайт виставки - http://www.vsosvita.com.ua/

Різні конкурси які ми проводимо Список переможців ІІІ етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області

Таблицю результатів завантажуйте в детальніше