Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Конкурси
Новини » Конкурси

Різні конкурси які ми проводимо З метою широкої популяризації досвіду роботи з питань ефективної організації роботи з питань дотримання рухового режиму учнів початкових класів, збереження їх здоров’я та відповідно до плану роботи Міністерства на 2014 рік, Міністерство спільно з освітнім Інтернет - порталом «Педагогічна преса» оголошує проведення огляду кращих відеоматеріалів за темою «Фізкультурні хвилинки на уроках у 1-4 класах»

Перейти на сторінку для голосування

Різні конкурси які ми проводимо 27 березня 2014 року на базі Шаровечківської ЗОШ І-ІІІ ст. Хмельницького району обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти (Пулатова Л.Й.) було проведено обласний конкурс знавців мов національних меншин (польської мови). У конкурсі взяло участь 49 учнів міст Кам’янця-Подільського, Нетішина, Хмельницького, Шепетівки, Городоцького, Летичівського, Полонського, Славутського і Хмельницького районів. На урочистому відкритті конкурсу були присутні представники Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (Вашеняк І.Б., Бобровник С.М.), методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Хмельницької районної державної адміністрації (Фещук М.М., Чорнобай З.М., Сокол Н.В.); польські громадські організації (Міцинський Ф.К., Сиркова Ю.І.)
Конкурс відбувався у два етапи. На першому діти виконували письмову роботу, на другому – усне мовлення. Членами журі були досвідченні вчителі польської мови міста Кам’янця-Подільського, Хмельницького, Городоцького і Хмельницького районів.
Учасники конкурсу виявили високий рівень знань і практичних навичок з польської мови та культури.
Результати на сайт olimp.hoippo.km.ua

Різні конкурси які ми проводимо

У Хмельницькому завершився IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури. Цьому передували випробування на силу, витримку, майстерність у навчальних закладах нашої держави, в яких взяли участь 54 тисячі школярів. До міста над Південним Бугом приїхали переможці ІІІ етапу, а це – 50 учнів 11-х класів з 24 областей та міста Києва.
Програма олімпіади включала теоретичний і практичний модулі – гімнастику, легку атлетику, волейбол, баскетбол, гандбол, футбол і туризм.
Журі, очолюване вчителем Київської ЗОШ І-ІІІ ст. №78, заслуженим учителем України Сергієм Чешейком, відзначило високий рівень підготовки всіх учасників. Кращих з кращих ушанували на урочистому закритті олімпіади, яке відбулося в актовій залі Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки.
Від імені всього депутатського корпусу Хмельницької обласної ради учасників із завершенням олімпіади з фізичної культури та спорту привітав перший заступник голови ради Віктор Адамський. «Позаду – напружені дні змагань, чесна, спортивна боротьба, хвилювання та радість перемог. Хтось із вас повертається додому з найвищим досягненням, а у когось переможні фініші ще попереду. Але, не зважаючи на результати, кожен із вас став переможцем ще до змагань. Адже ваша участь у такому престижному всеукраїнському спортивному форумі та честь представляти на ньому свої малі батьківщини – це досягнення найсильніших. І кожен з вас вартий найкращих слів вдячності та підтримки. Ми пишаємося вами і я переконаний, що саме ви уже завтра гідно приймите естафету великих перемог і примножите спортивну славу нашої рідної України», - сказав Віктор Романович.

5

Різні конкурси які ми проводимо 5 лютого 2014 року на базі ЗОШ №15 м. Хмельницького відбувся фінальний етап IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студенської молоді імені Тараса Шевченка.
У конкурсі взяли участь учні та студенти, переможці обласного етапу Конкурсу: 15 учнів і 15 студентів.
Конкурс проходив за завданнями Інституту інноваційних технологій і змісту освіти. Роботи усіх конкурсантів надіслані кур'єрською поштою в м. Київ до організаційного комітету та журі фінального етапу для перевірки і визначення переможців.

Перейти на фотоальбом
4

Різні конкурси які ми проводимо 7 лютого 2014 року відбулася підсумкова конференція музичних керівників дошкільних навчальних закладів.
Детальніше на сайті "Вісник Хмельницького ОІППО"
3

Різні конкурси які ми проводимо Переможці "Вчитель року 2014" у Хмельницькій області.

Завантажити відомість у Детальніше
3.33

Різні конкурси які ми проводимо 16 січня 2014 року було підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року 2014". Відбулося нагородження дипломами та цінними подарунками від Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, Хмельницького ОІППО та профспілкового комітету області.
На підведенні підсумків був присутній перший заступник голови Хмельницької ОДА Гаврішко В.Д., директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Очеретянко В.І., представник обласної профспілки освітян і науковців. В залі знаходилися переможці конкурсу "Вчитель року", члени журі, директори ЗНЗ, методисти та викладачі ХОІППО.
Більше фото у фотоальбомі
3.5

Різні конкурси які ми проводимо

Більше фото дивіться у детальніше у фотоальбомі
4.05

Різні конкурси які ми проводимо
Повний фоторепортаж першого дня дивіться у детальніше у фотоальбомі