Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Конкурси
Новини » Конкурси

Різні конкурси які ми проводимо 21 січня 2015 року розпочався ІІ-й (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу
"Вчитель року 2015".
Урочисто відкрила конкурс професійної майстерності Леся Стебло, заступник голови - керівник апарату Хмельницької ОДА.
До вітань долучилися директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Олег Фасоля та ректор Хмельницького ОІППО Віктор Берека.
Також з вітанням до вчителів звернувся голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки Анатолій Яримюк.
Цьогоріч конкурс "Вчитель року 2015" проходить у номінаціях: "Хімія" - 25 учасників, "Українська мова та література" - 25 учасників, "Правознавство" - 24 учасники, "Образотворче мистецтво" - 22 учасники.
Учасники конкурсу будуть презентувати свою роботу та показувати майстер-класи.

Різні конкурси які ми проводимо 17 січня 2015 року розпочалися обласні предметні олімпіади. Першими стартували (у суботу) юні історики та знавці астрономії. Наступні у боротьбу вступають математики.

Результати обласних олімпіад будуть опубліковуватися після їх проведення у понеділок-вівторок на сайті - http://olimp.hoippo.km.ua

Різні конкурси які ми проводимо 9 січня 2015 року в Хмельницькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №15 відбувся ІІІ (обласний) етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У Конкурсі взяли участь 104 учні-переможці ІІ очного та III заочного етапів.
Члени оргкомітету та журі Конкурсу вітають учнів-переможців обласного етапу, які посіли 1, 2 та 3 місця.

Список переможців завантажуйте у детальніше

Різні конкурси які ми проводимо За результатами фотоконкурсу на «Кращий кабінет хімії-2014»:
І місце у рейтингу учасників конкурсу на Всеукраїнському рівні у номінації «100 кращих ЗНЗ України»зайняв кабінет хімії ліцею № 17 м. Хмельницького (зав. кабінетом Новченкова Катерина Дмитрівна);
кабінет хімії гімназії №2 м. Хмельницького (зав. кабінетом Мисик Таміла Сергіївна);
кабінет хімії НВК №2 смт. Чемерівці (зав. кабінетом Скакун Олена Борисівна).
Джерело - сайт конкурсу
Вітаємо переможців конкурсу, бажаємо творчих успіхів і надалі.
title

Різні конкурси які ми проводимо Новий сезон Internet-олімпіад - http://www.osvitaodessa.org/?mod=internet_olimp

Різні конкурси які ми проводимо Вітаємо з перемогою у XIV Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика ученицю 4-го класу спеціалізованої ЗОШ І - ІІІ ст. №1 м. Хмельницького Харченко Катерину Андріївну, яка посіла третє місце!
15 травня у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка відбулася урочиста церемонія нагородження переможців XIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Започаткований у 2000 році великим українським меценатом і громадським діячем Петром Яциком, конкурс набув великої популярності, оскільки головною метою цього мовного змагання є утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу.
У ньому беруть участь представники понад 20 країн світу та мільйони школярів, учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів, військовиків.

Різні конкурси які ми проводимо З метою широкої популяризації досвіду роботи з питань ефективної організації роботи з питань дотримання рухового режиму учнів початкових класів, збереження їх здоров’я та відповідно до плану роботи Міністерства на 2014 рік, Міністерство спільно з освітнім Інтернет - порталом «Педагогічна преса» оголошує проведення огляду кращих відеоматеріалів за темою «Фізкультурні хвилинки на уроках у 1-4 класах»

Перейти на сторінку для голосування

Різні конкурси які ми проводимо 27 березня 2014 року на базі Шаровечківської ЗОШ І-ІІІ ст. Хмельницького району обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти (Пулатова Л.Й.) було проведено обласний конкурс знавців мов національних меншин (польської мови). У конкурсі взяло участь 49 учнів міст Кам’янця-Подільського, Нетішина, Хмельницького, Шепетівки, Городоцького, Летичівського, Полонського, Славутського і Хмельницького районів. На урочистому відкритті конкурсу були присутні представники Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (Вашеняк І.Б., Бобровник С.М.), методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Хмельницької районної державної адміністрації (Фещук М.М., Чорнобай З.М., Сокол Н.В.); польські громадські організації (Міцинський Ф.К., Сиркова Ю.І.)
Конкурс відбувався у два етапи. На першому діти виконували письмову роботу, на другому – усне мовлення. Членами журі були досвідченні вчителі польської мови міста Кам’янця-Подільського, Хмельницького, Городоцького і Хмельницького районів.
Учасники конкурсу виявили високий рівень знань і практичних навичок з польської мови та культури.
Результати на сайт olimp.hoippo.km.ua

Різні конкурси які ми проводимо

У Хмельницькому завершився IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури. Цьому передували випробування на силу, витримку, майстерність у навчальних закладах нашої держави, в яких взяли участь 54 тисячі школярів. До міста над Південним Бугом приїхали переможці ІІІ етапу, а це – 50 учнів 11-х класів з 24 областей та міста Києва.
Програма олімпіади включала теоретичний і практичний модулі – гімнастику, легку атлетику, волейбол, баскетбол, гандбол, футбол і туризм.
Журі, очолюване вчителем Київської ЗОШ І-ІІІ ст. №78, заслуженим учителем України Сергієм Чешейком, відзначило високий рівень підготовки всіх учасників. Кращих з кращих ушанували на урочистому закритті олімпіади, яке відбулося в актовій залі Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки.
Від імені всього депутатського корпусу Хмельницької обласної ради учасників із завершенням олімпіади з фізичної культури та спорту привітав перший заступник голови ради Віктор Адамський. «Позаду – напружені дні змагань, чесна, спортивна боротьба, хвилювання та радість перемог. Хтось із вас повертається додому з найвищим досягненням, а у когось переможні фініші ще попереду. Але, не зважаючи на результати, кожен із вас став переможцем ще до змагань. Адже ваша участь у такому престижному всеукраїнському спортивному форумі та честь представляти на ньому свої малі батьківщини – це досягнення найсильніших. І кожен з вас вартий найкращих слів вдячності та підтримки. Ми пишаємося вами і я переконаний, що саме ви уже завтра гідно приймите естафету великих перемог і примножите спортивну славу нашої рідної України», - сказав Віктор Романович.