Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Конкурси
Новини » Конкурси

Різні конкурси які ми проводимо 5 лютого 2015 року в ході проведення конкурсу педагогічної майстерності Учитель року 2015 будуть проводити відкриті уроки.
Зокрема номінація "Правозновство" у гімназії №2, номінація "Хімія" у НВК №10, номінація "Образотворчого мистецтва" у колегіумі №16 та номінація "Українська мова та література" у ліцеї №17 міста Хмельницького

Різні конкурси які ми проводимо 24 січня 2015 року у Хмельницькому навчально-виховному комплексі №10 відбувся фінальний етап XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Урочисте відкриття конкурсу розпочалося о 9-й годині. У ньому взяли участь представники Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА, ОІППО, члени обласної організації Національної спілки письменників України.
У фінальному етапі брали участь учні 3-11 класів та студенти вузів – переможці обласного етапу. Всі вони отримали нагороди від Ліги українських меценатів: дипломи 1,2,3 ступенів і подарунки.
Вручав дипломи і нагороди переможцям Горбатюк Василь Іванович, представник Ліги українських меценатів. Після урочистостей учні та студенти виконували завдання фінального етапу надіслані Лігою українських меценатів.

Різні конкурси які ми проводимо Результати майстер-класів опубліковані на сторінці "УЧИТЕЛЬ РОКУ" за адресою.

Різні конкурси які ми проводимо 21 січня 2015 року розпочався ІІ-й (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу
"Вчитель року 2015".
Урочисто відкрила конкурс професійної майстерності Леся Стебло, заступник голови - керівник апарату Хмельницької ОДА.
До вітань долучилися директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Олег Фасоля та ректор Хмельницького ОІППО Віктор Берека.
Також з вітанням до вчителів звернувся голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки Анатолій Яримюк.
Цьогоріч конкурс "Вчитель року 2015" проходить у номінаціях: "Хімія" - 25 учасників, "Українська мова та література" - 25 учасників, "Правознавство" - 24 учасники, "Образотворче мистецтво" - 22 учасники.
Учасники конкурсу будуть презентувати свою роботу та показувати майстер-класи.

Різні конкурси які ми проводимо 17 січня 2015 року розпочалися обласні предметні олімпіади. Першими стартували (у суботу) юні історики та знавці астрономії. Наступні у боротьбу вступають математики.

Результати обласних олімпіад будуть опубліковуватися після їх проведення у понеділок-вівторок на сайті - http://olimp.hoippo.km.ua

Різні конкурси які ми проводимо 9 січня 2015 року в Хмельницькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №15 відбувся ІІІ (обласний) етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У Конкурсі взяли участь 104 учні-переможці ІІ очного та III заочного етапів.
Члени оргкомітету та журі Конкурсу вітають учнів-переможців обласного етапу, які посіли 1, 2 та 3 місця.

Список переможців завантажуйте у детальніше

Різні конкурси які ми проводимо За результатами фотоконкурсу на «Кращий кабінет хімії-2014»:
І місце у рейтингу учасників конкурсу на Всеукраїнському рівні у номінації «100 кращих ЗНЗ України»зайняв кабінет хімії ліцею № 17 м. Хмельницького (зав. кабінетом Новченкова Катерина Дмитрівна);
кабінет хімії гімназії №2 м. Хмельницького (зав. кабінетом Мисик Таміла Сергіївна);
кабінет хімії НВК №2 смт. Чемерівці (зав. кабінетом Скакун Олена Борисівна).
Джерело - сайт конкурсу
Вітаємо переможців конкурсу, бажаємо творчих успіхів і надалі.
title

Різні конкурси які ми проводимо Новий сезон Internet-олімпіад - http://www.osvitaodessa.org/?mod=internet_olimp

Різні конкурси які ми проводимо Вітаємо з перемогою у XIV Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика ученицю 4-го класу спеціалізованої ЗОШ І - ІІІ ст. №1 м. Хмельницького Харченко Катерину Андріївну, яка посіла третє місце!
15 травня у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка відбулася урочиста церемонія нагородження переможців XIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Започаткований у 2000 році великим українським меценатом і громадським діячем Петром Яциком, конкурс набув великої популярності, оскільки головною метою цього мовного змагання є утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу.
У ньому беруть участь представники понад 20 країн світу та мільйони школярів, учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів, військовиків.