Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Конкурси
Новини » Конкурси

Різні конкурси які ми проводимо Завершилася ХХІХ Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови та літератури, вирішальний етап якої проходив на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки. Впродовж чотирьох днів діти з усіх куточків країни (загалом 141 учасник) демонстрували не лише поглиблене знання програмового матеріалу, але й виявляли творчий підхід при виконанні завдань.
Представницьке журі, до складу якого входили науковці провідних вишів, методисти та кращі вчителі України, назвало прізвища щасливців.

Різні конкурси які ми проводимо


Різні конкурси які ми проводимо 22 березня ц.р. на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Хмельницького обласного ліцею поглибленої підготовки в галузі науки відбулося відкриття IV етапу XXIX Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Різні конкурси які ми проводимо З 22 по 26 березня 2015 року у м. Хмельницькому буде проходити IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
Про хід читайте на сайті "Хмельницькі олімпіади"

Різні конкурси які ми проводимо 21 лютого у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулось урочисте відкриття ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій, яке проходило у режимі відеоконференції. У студії для проведення вебінарів були присутні учні-учасники та керівники команд зональної точки м.Хмельницького, члени журі, оргкомітет та спонсори олімпіади. Учасники змагань з інших п’яти зональних точок, які знаходились у містах Шепетівці, Кам'янці-Подільському та Старокостянтинові, а також у смт. Ярмолинці та Теофіполь, могли спостерігати відкриття через систему проведення вебінарів Adobe Connect.

Різні конкурси які ми проводимо 05 лютого 2015 року завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року 2015".
Переможцями стали:
БЕКАС Андрій Леонідович, учитель ліцею №17 м. Хмельницького (Правознавство);
ДЖУГЛІЙ Любов Степанівна, вчителька ліцею №17 м. Хмельницького (Образотворче мистецтво);
ЗИМА Наталія Володимирівна, вчителька Технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами ім. А. Мазура (Хімія);
ЧЕХОМОВА Оксана Леонідівна, вчителька Мацьковецької ЗОШ І-ІІ ст. Хмельницького р-ну (Українська мова та література).

title

Різні конкурси які ми проводимо 5 лютого 2015 року в ході проведення конкурсу педагогічної майстерності Учитель року 2015 будуть проводити відкриті уроки.
Зокрема номінація "Правозновство" у гімназії №2, номінація "Хімія" у НВК №10, номінація "Образотворчого мистецтва" у колегіумі №16 та номінація "Українська мова та література" у ліцеї №17 міста Хмельницького

Різні конкурси які ми проводимо 24 січня 2015 року у Хмельницькому навчально-виховному комплексі №10 відбувся фінальний етап XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Урочисте відкриття конкурсу розпочалося о 9-й годині. У ньому взяли участь представники Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА, ОІППО, члени обласної організації Національної спілки письменників України.
У фінальному етапі брали участь учні 3-11 класів та студенти вузів – переможці обласного етапу. Всі вони отримали нагороди від Ліги українських меценатів: дипломи 1,2,3 ступенів і подарунки.
Вручав дипломи і нагороди переможцям Горбатюк Василь Іванович, представник Ліги українських меценатів. Після урочистостей учні та студенти виконували завдання фінального етапу надіслані Лігою українських меценатів.

Різні конкурси які ми проводимо Результати майстер-класів опубліковані на сторінці "УЧИТЕЛЬ РОКУ" за адресою.