Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Конкурси
Новини » Конкурси

Різні конкурси які ми проводимо Вітаємо переможців фінального етапу
V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка


Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2015р. № 439 « Про підсумки V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» повідомляємо, що переможцями фінального етапу Конкурсу стали учні, які нагороджені дипломами I, II та III ступенів.

Переможців читайте в детальніше.

Різні конкурси які ми проводимо На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 31.01.2015р. №74 «Про Міжнародний конкурс з українознавства для учнів 8-11 класів»
32 учні навчальних закладів Хмельницької області взяли участь у Конкурсі.

Перегляньте переможців у детальніше.

Різні конкурси які ми проводимо 7 квітня 2015 року завершилася IV Всеукраїнська олімпіада з інформаційних технологій, вирішальний етап якої проходив у м. Дніпропетровську. Вітаємо всіх учасників, які представляли Хмельниччину та вибороли призові місця:
– Лаврентія Артема Анатолійовича, учня 10 класу Хмельницького колегіуму ім. В.Козубняка (диплом І ступеня);
– Свіжака Віктора Вячеславовича, учня 10 класу НВК №10 м. Хмельницького (диплом ІІ ступеня);
– Шумейка Максима Володимировича, учня 11 класу Старокостянтинівської гімназії імені героя України Сергія Михайловича Бондарчука (диплом ІІ ступеня);
– Шпичка Владислава Валентиновича, учня 11 класу гімназії №2 м. Хмельницького (диплом ІІІ ступеня).
title

Різні конкурси які ми проводимо Завершилася ХХІХ Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови та літератури, вирішальний етап якої проходив на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки. Впродовж чотирьох днів діти з усіх куточків країни (загалом 141 учасник) демонстрували не лише поглиблене знання програмового матеріалу, але й виявляли творчий підхід при виконанні завдань.
Представницьке журі, до складу якого входили науковці провідних вишів, методисти та кращі вчителі України, назвало прізвища щасливців.

Різні конкурси які ми проводимо


Різні конкурси які ми проводимо 22 березня ц.р. на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Хмельницького обласного ліцею поглибленої підготовки в галузі науки відбулося відкриття IV етапу XXIX Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Різні конкурси які ми проводимо З 22 по 26 березня 2015 року у м. Хмельницькому буде проходити IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
Про хід читайте на сайті "Хмельницькі олімпіади"

Різні конкурси які ми проводимо 21 лютого у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулось урочисте відкриття ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій, яке проходило у режимі відеоконференції. У студії для проведення вебінарів були присутні учні-учасники та керівники команд зональної точки м.Хмельницького, члени журі, оргкомітет та спонсори олімпіади. Учасники змагань з інших п’яти зональних точок, які знаходились у містах Шепетівці, Кам'янці-Подільському та Старокостянтинові, а також у смт. Ярмолинці та Теофіполь, могли спостерігати відкриття через систему проведення вебінарів Adobe Connect.

Різні конкурси які ми проводимо 05 лютого 2015 року завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року 2015".
Переможцями стали:
БЕКАС Андрій Леонідович, учитель ліцею №17 м. Хмельницького (Правознавство);
ДЖУГЛІЙ Любов Степанівна, вчителька ліцею №17 м. Хмельницького (Образотворче мистецтво);
ЗИМА Наталія Володимирівна, вчителька Технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами ім. А. Мазура (Хімія);
ЧЕХОМОВА Оксана Леонідівна, вчителька Мацьковецької ЗОШ І-ІІ ст. Хмельницького р-ну (Українська мова та література).

title