Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Конкурси
Новини » Конкурси

Різні конкурси які ми проводимо Глобальні виклики сучасності, процеси руйнації та перетворень довкілля, соціально-економічна ситуація пред’являють нові вимоги до освітньо-виховної діяльності.
Погіршення екологічної ситуації на сьогодні досягло кульмінації. Все буття людини, її свідомість і система цінностей поставлені виключно в економічну площину. Гонитва за прибутком відсуває інтереси природи на другий план: природоохоронна діяльність розглядається здебільшого як збереження ресурсів для промисловості.
Сталий розвиток – такий розвиток країн і регіонів, коли економічне зростання, матеріальне виробництво і споживання, а також інші види діяльності суспільства відбуваються в межах, які визначаються здатністю екосистем відновлюватися, поглинати забруднення і підтримувати життєдіяльність теперішніх та майбутніх поколінь.

Більше інформації про конкурс "Сталий розвиток - наш вибір" в детальніше

Різні конкурси які ми проводимо З метою пропаганди та поширення олімпійських ідеалів і цінностей Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та Хмельницьке обласне відділення Національного олімпійського комітету України проводять вікторину знавців олімпійського руху Хмельниччини «Олімпійський ерудит» та обласний конкурс малюнків «Олімпійська листівка». З положенням про вікторину та конкурс можна ознайомитись на сайті ХОІППО. Участь у даних заходах добровільна.

Матеріали завантажуйте в детальніше

Різні конкурси які ми проводимо

Під таким гаслом проходило друге засідання Школи фахового росту завідувача/методиста Р(М)МК/М(Ц) 24 листопада у Хмельницькому ОІППО.
Захід проведено за участю проректора ХОІППО Попика О.Ф., методистів науково-методичного центру координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ОІППО (завідувач Кошка О.А.).
У виступах окреслено тенденції розвитку освіти (Попик О.Ф.) сучасні підходи до планування науково-методичної роботи Р(М)МК/М(Ц), планування роботи методиста, методичних угрупувань (Кошка О.А.). Практичну сторону використання ІКТ-технологій у роботі методиста презентовано Ребриною В.А., завідувачем науково-методичного центру викладання iнформатики, інформаційно-комунікаційних технологій і дистанційного навчання ХОІППО та Дрижалом О.М., завідувачем науково-методичного центру інформаційно-методичного забезпечення ХОІППО.

Різні конкурси які ми проводимо Щорічно 9 листопада, в день ушанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця, українці відзначають День української писемності та мови.
Свято відзначається згідно з Указом Президента №1241/97. Нестор Літописець був монахом Києво-Печерського монастиря (бл.1114 р.), першим давньоруським письменником і літописцем, послідовником творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Автор житій князів Бориса і Гліба, Феодосія Печерського; традиційно вважається одним з авторів «Повісті минулих літ».
Сьогодні стартував Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, а також проводиться Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Усі учні та вчителі Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки взяли участь у написанні радіодиктанту.
Мета радіодиктанту – перевірка знань, а також солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово.

Різні конкурси які ми проводимо 29 жовтня 2015 року НМЦ виховної роботи на базі Палацу творчості школярів та юнацтва м. Хмельницького проведено практикум-семінар методистів позашкільних навчальних закладів області. Обговорювалась надзвичайно актуальна тема: «Реалізація проектно-тьютерного принципу у навчально-виховному процесі ПНЗ. У роботі семінару взяли активну участь завідувачі НМЦ Гіджеліцький І.К., Ребрина В.А., Дрижал О.М. та методисти Іова В.Ю., Орловська Н.М.
Цікаву структурно-логічну модель впровадження проектно-тьютерного принципу у навчально-виховний процес представили працівники Палацу творчості школярів та юнацтва м. Хмельницького.
Більше інформації на сайті центру виховної роботи

Різні конкурси які ми проводимо
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України оголосив проведення Всеукраїнського турніру юних натуралістів 2016 (далі - Турнір), який проводиться в Україні з 2014 року (Положення зі списком завдань Турніру на 2016 рік див. за посиланням: https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2015/01/22-10-203.pdf).
Всеукраїнський турнір юних натуралістів - це командне змагання учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів у вмінні вирішувати дослідницькі природничо-наукові проблеми, переконливо представляти свої рішення та відстоювати їх у наукових дискусіях - наукових боях.

Різні конкурси які ми проводимо 17 жовтня 2015 року в військовій частині А0553 відбулись обласні військово-патріотичні змагання присвячені пам’яті нашого земляка Героя Радянського Союзу Оніщука Олега Петровича. В змаганнях прийняли участь команди з 16 районів області. В ході змагань учасники кидали гранати на влучність, визначали магнітні азимути, розбирали та збирали АК-74, надавали домедичну допомогу “пораненим”, удосконалювали способи переміщення на полі бою. В результаті чесної та безкомпромісної боротьби перше місце посіла команда Старосинявського району, друге місце - команда міста Шепетівки, третє почесне місце посіла команда міста Хмельницького. Призери нагороджені почесними грамотами, кубками та тортами. Наприкінці змагань учасники відвідали солдатської каші.

Різні конкурси які ми проводимо До уваги навчальних закладів! Турнір з "Фінансової грамотності".
Відкритий регіональний учнівський турнір з фінансової грамотності відбудеться у жовтні-листопадi 2015 року у м. Дніпропетровську.
Лист МОН України від 10.09.2015р. № 21/10-156 та питання на Дебати.

Матеріали завантажуйте у детальніше

Різні конкурси які ми проводимо Вітаємо з перемогою у XV Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика ученицю 4-го класу ЗОШ І-ІІІст. №1 міста Славути Нитичук Наталію Сергіївну, яка посіла перше місце!

26 травня у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Започаткований у 2000 році великим українським меценатом і громадським діячем Петром Яциком, конкурс набув великої популярності, оскільки головною метою цього мовного змагання є утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу.

У ньому беруть участь представники понад 20 країн світу та мільйони школярів, учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів, військовиків.

Відповідно до Указу Президента України від 3 жовтня 2008 року № 899 «Про Положення про стипендії Президента України переможцям Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика» щорічно призначаються стипендії Президента України 14 найкращим переможцям фінального етапу.

Перемога в цьому мовному турнірі є чудовою нагодою продемонструвати всім, що співоча українська мова шанована у світі, її люблять і вивчають. Найкращими популяризаторами української мови є молоде покоління.

Серед нагороджуваних буде представниця Хмельницької області - учениця 4-го класу ЗОШ І-ІІІст. №1 міста Славути Нитичук Наталія Сергіївна, яка посіла перше місце.

Глибока вдячність класоводу Казіміровій Валентині Дмитрівні, адміністрації закладу та методичній службі міста, які не лише підготували переможницю Конкурсу, а й кожного дня вчать любити, поважати та знати рідну українську мову.